Jump to content

liliph

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
  2. Beğen
    liliph reacted to Lycaenidae in Karanlığın Elçileri [Güncellendi] [30.06.2020] FF Yarışması   
    Desteğin için teşekkür ederim. 
  3. Teşekkür
    liliph reacted to Lycaenidae in Karanlığın Elçileri [Güncellendi] [30.06.2020] FF Yarışması   
    Arkadaşlar konunun yarışma bitimine yetişmeme durumu var o yüzden hikayesel olarak ikiye böldüm, o yüzden kitabın adı değişti. Değişen sadece hikayeyi bölmem, on üç kişinin cinayetini konu alan hikayenin kalan günlerde yetişmesi mümkün görünmüyor. 
  4. Harika
    Şu son iki bölümü yazmak çok zorlasa da bu hikayemizde bitti. Cidden yazmak çok zor geldi.  Ama yarın son hikayeyi de paylaşarak ilk kısmı bitiriyorum. Hepinize keyifli okumalar dilerim. 
  5. Beğen
    Kısa bir iki günün yokluğundan sonra yeni bölüm sizlerle, keyifli okumalar dilerim. 
  6. Harika
    Bazı yoğunluktan ötürü bölümler pazar ve pazartesi gelecektir. O yüzden bu iki günün bölümleri normalden biraz daha uzun olabilir, küçük bir aksaklık olsa bile  son gün hikayenin ilk bölümü ve edisyon bitirilecektir. 
  7. Harika
    Bilmeyen arkadaşlar için;

Vampir inancında kendilerinin yarasaya dönüştüğü ve kurt adamların onların hizmetkarları olduğu söylenir ama ben burada onları kurt adamlara dönüşebilir şekilde işledim.
    Ayrıca vampirlerin izin almadan girmeme durumunu sadece kutsal mekan olarak sınırladım.
  8. Harika
    Hepinize keyifli okumalar dilerim. 

KARANLIĞIN ELÇİLERİ

İnsanlığın yaratılmasıyla Taht ve Işığın Çocuğu arasındaki bağ kopar ve Işığın Çocuğu, Taht'ı cennetten def etmek için ona savaş açar. Amacını gerçekleştirmek içinse dünyaya üç elçi gönderir.

SÖZLÜK
    Giriş

Anılar

Birinci Bölüm

İkinci Bölüm Birinci Kısım

İkinci Bölüm İkinci Kısım

İkinci Bölüm Üçüncü Kısım

İkinci Bölüm Dördüncü Kısım

İkinci Bölüm Beşinci Kısım

Üçüncü Bölüm Birinci Kısım

Üçüncü Bölüm İkinci Kısım

Dördüncü Bölüm

İlk hikayenin sonu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.