Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Barış D. Baryshx kullanıcısının paylaşımları

1. Barış D. Baryshx

En Çok Sevdiğiniz Film

inception severlere bu şarkıyı ithaf ediyorum ^_^
  2. Barış D. Baryshx

Bir Hayaliniz

Benim Türkiye'yi ve dünya'yı kurtarmak gibi hayallerim var (barış ve adalet getirme ile ilgili) :lol: anneme bazen söylüyorum, annem eğer öyle birşey olursa bende arkandayım diyor :D :lol:
  3. aslında bütün çocuk karakterler çok sevimli oluyor :wub: shikamaru,yachiru,hinata,allen walker... ;)
  4. Barış D. Baryshx

Tsuruga Ren FC (21 üye ama artacak :))

küçüklük tipi aynı benim küçüklüğüm :lol: beni ekleyebilirsin, karizma ama ha ;)
  5. Barış D. Baryshx

Rütbe Derecelendirme

yöneticinin iznine bağlı, önceden yapılabiliyordu ama suistimaller üzerine izne bağlandı ;)
  6. en güzel mi bilmem, ama karakterleri için beğeniyorum Konan ve Tier Harribel'i (güzellik geçiçi ve izafi) ;) :wub:
  7. Barış D. Baryshx

Rütbe Derecelendirme

öyle insanlar için yapacak bir şeyimiz yok, onlarda öyle tatmin oluyor demek ki :lol: kendilerini ispat etmeye,yaşıyorum,buradayım demeye çalışıyorlar onlarında psikolojisini anlamalıyız :P ailevi,kişisel ve cinsel sorunlarını buralara yansıtıyorlar, dediğim gibi onlarıda anlamalıyız ;)
  8. Barış D. Baryshx

Zaraki Kenpachi (Manga Spoilerı İçerebilir)

Kendini Tutma alışkanlığını bir atamadı gitti, illa dövüşlerin tadını çıkaracağım diyor, ama artık gerçek gücünü keşfetmek ve çıkartmak zorunda Unohana bunun için uğraşıyor, yoksa Juha Bach ve adamları herkesin kalbini kıracak :D
  9. Barış D. Baryshx

Angel Densetsu

izlemiştim absürd bir komedi :D
  10. bizim ali biçim var heidi :lol:http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sRsFFSA5lCs
  11. Barış D. Baryshx

Rütbe Derecelendirme

"yorumlarda spoiler veriliyor, nerdeyse bütün bölümü açıklamış" diyen arkadaşların yorumları bana tuhaf geliyor. böyle sitelerde ve forumlarda bunların olması gayet normal, size önerim önce bölümü izleyin sonra yorumları okuyun, yorumları okuyupta bölümü izlersen tabi olmaz :P artı, spoiler yemek bu işin tabiatında var, onun için yapılacak birşey yok ^_^
  12. Barış D. Baryshx

Animede Mimari

Darker Than Black,Death Note tarzı yok gibi aralarında
  13. Barış D. Baryshx

Pokémon (anime) FC

hiç ecchi Fc kurucularından ders almamışsın, adamlar üyelerin hiç haberi yokken ekliyorlar isimlerini :lol: :lol: adamlar ne yüzsüz ya :lol: :P
  14. Barış D. Baryshx

Pokémon (anime) FC

beni eklememişsin <_< ekle dememe gerek var mı böyle durumlarda bilmiyorum ama yorum yaptığımız zaman zaten ekle demek geliyor bana o yüzden özellikle ekle demiyorum :P
  15. moğollar onlar, cengiz han'ın klanı olarak tasvir ediliyorlar, gerçi ilerleyen yüzyıllarda cengizhan'ın torunları Türkleşiyor, Türklerle evleniyorlar falan :lol:D.Gray Man'den Ruh Kovucu Daisya Barry var, saf kan Türk kendisi bodrumlu olur, altta bir amw'de bodrum'dan esintiler var ve ailesinden ;) http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OvNHHRNz-6w
  16. Barış D. Baryshx

Pokémon (anime) FC

bende izlerdim eskiden favorim Jigglypuff :D
  17. Barış D. Baryshx

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

bu hitsugaya'yı beğenmiyorum ya, bana lüzumsuz bir karaktermiş gibi geliyor, hiçbir kerameti yok beyaz saçı hariç :D Byakuya'nın da burnu havada, o biraz benim canımı sıkıyor biraz daha mütevazi olabilirdi, gerçi o zaman karizma olurmuydu bilmem ama bence olurdu, onun duruşu yeter. :wub:
  18. o olayın aynısını Zaraki, ichgo'ya yapmıştı hatırlıyorsanız hani ichigo, Rukia'yı kuleden kurtarmaya giderken Zarakin'nin Reiatsusunun etkisi ile kılıç saplanmış sanmıştı ichigo. Zaraki Reiatsusu ile dövmüştü ichigo'yu :lol: acaba zampaktousu ile ilgisi varmı veya sadece reiatsusunun gücümüydü, çünkü aynı şey bu sefer Zaraki'nin başına geldi, Unohana reiatsusu veya zampaktou'nun etkisi ile zaraki'yi dövdü (yoksa ikisinde de aynı zampaktou dan mı var :blink: ) :D aradaki güç farkını gösteriyorda olabilir ama Zaraki'de, ichigo gibi bir patlama yaşayıp yenebilir, veya ikiside bayılabilir dövüşün sonunda ichigo-zaraki sahnesi gibi ;)
  19. Zaraki'nin, Bankai'ye ulaşması için ölüm sanatını öğrenmesi gerek gibi veya ölüm sanatını öğrendikten sonra veya öğrenirken Bankai'ye ulaşacak tahminim :wacko: gerçi hiç ulaşamayabilirde tahmin yürütüyoruz, sadece canavarımsı bir fiziksel gücede ulaşabilir
  20. Barış D. Baryshx

Ecchi FC [+18]

sorman hata, boşuna yorum yazmıyoruz burda emek harcıyoruz :lol:
  21. Barış D. Baryshx

Ecchi FC [+18]

Altın çocuk (Golden Boy :wub: ), ecchi animeleri özellikle izlemem, ama animelerin içinde abartmadan olursa olur Golden Boy gibi, animenin ana konusunu etkilememeli :P
  22. mesela midori days 9 ncu bölüm, bir bak bakalım sende açılıyormuedit : tamamdır dailymotion açılıyor,akıyor resmen ;) gerçi dailymotion seçeneği çoğu animelerde yok :huh:
  23. sorun videolarda veya internette , aynı sorun bende de var. türkanime alternatifi açılıyor ama çok yavaş, bir sorun var ama ne acaba <_<
  24. Barış D. Baryshx

Bleach Manga Tartışma

tabi o dinginliğin arkasında ne fırtınalar kopuyor :D
  25. Barış D. Baryshx

Bleach Manga Tartışma

Unohana'nın o dinginliğine bitiyorum :wub: :wub: bu arada biliyorsunuz zanpaktou'ların mümün olan 2 salınımı var, ama ben 3 ncü bir salınımın daha keşfedileceği gibi bir hisse kapılıyorum. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.