Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

İletiler bölümüne Barış D. Baryshx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. mesele şu ki o bölümle ilgili olayları anlatabilir.. bir sıkıntı yok.. ilk bölümlerde 80. bölümü veya 1. sezondayken 2 sezonu anlatan süperler var :D isyanımız bu..

öyle insanlar için yapacak bir şeyimiz yok, onlarda öyle tatmin oluyor demek ki :lol: kendilerini ispat etmeye,yaşıyorum,buradayım demeye çalışıyorlar onlarında psikolojisini anlamalıyız :P ailevi,kişisel ve cinsel sorunlarını buralara yansıtıyorlar, dediğim gibi onlarıda anlamalıyız ;)
  2. "yorumlarda spoiler veriliyor, nerdeyse bütün bölümü açıklamış" diyen arkadaşların yorumları bana tuhaf geliyor. böyle sitelerde ve forumlarda bunların olması gayet normal, size önerim önce bölümü izleyin sonra yorumları okuyun, yorumları okuyupta bölümü izlersen tabi olmaz :P artı, spoiler yemek bu işin tabiatında var, onun için yapılacak birşey yok ^_^

3. Ne bileyim ben de ekleme demeden ekleyince kendimi suçlu hissediyorum, "ekle" denmedi diye :P Neyse ekliyorum :D ^^

hiç ecchi Fc kurucularından ders almamışsın, adamlar üyelerin hiç haberi yokken ekliyorlar isimlerini :lol: :lol: adamlar ne yüzsüz ya :lol: :P
  4. Bir de Magi: The Labyrinth of Magic deki Kouga Klanının Türkler olduğunu düşünüyorum.

moğollar onlar, cengiz han'ın klanı olarak tasvir ediliyorlar, gerçi ilerleyen yüzyıllarda cengizhan'ın torunları Türkleşiyor, Türklerle evleniyorlar falan :lol:

D.Gray Man'den Ruh Kovucu Daisya Barry var, saf kan Türk kendisi bodrumlu olur, altta bir amw'de bodrum'dan esintiler var ve ailesinden ;)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OvNHHRNz-6w

5. bu hitsugaya'yı beğenmiyorum ya, bana lüzumsuz bir karaktermiş gibi geliyor, hiçbir kerameti yok beyaz saçı hariç :D Byakuya'nın da burnu havada, o biraz benim canımı sıkıyor biraz daha mütevazi olabilirdi, gerçi o zaman karizma olurmuydu bilmem ama bence olurdu, onun duruşu yeter. :wub:

6. bence zaraki o an kılıcın boğazını kestiğini ve öldüğünü düşünüyor o yüzden bir an duraklıyor sonra hiç birşey olmamış gibi devam ediyor.

o olayın aynısını Zaraki, ichgo'ya yapmıştı hatırlıyorsanız hani ichigo, Rukia'yı kuleden kurtarmaya giderken Zarakin'nin Reiatsusunun etkisi ile kılıç saplanmış sanmıştı ichigo. Zaraki Reiatsusu ile dövmüştü ichigo'yu :lol: acaba zampaktousu ile ilgisi varmı veya sadece reiatsusunun gücümüydü, çünkü aynı şey bu sefer Zaraki'nin başına geldi, Unohana reiatsusu veya zampaktou'nun etkisi ile zaraki'yi dövdü (yoksa ikisinde de aynı zampaktou dan mı var :blink: ) :D aradaki güç farkını gösteriyorda olabilir ama Zaraki'de, ichigo gibi bir patlama yaşayıp yenebilir, veya ikiside bayılabilir dövüşün sonunda ichigo-zaraki sahnesi gibi ;)
  7. Turkanime seçeneğinde sunucudaki yoğunluğa göre hızında artış-düşüş gözlemleniyor tatilede girmemizin etkisiyle sunucuya yüklenme fazla olabilir yavaş olmasının sebebi odur.Dediğim alternatiflere bir kaç seride baktım çalışıyor hangi animede oluyor bu açılmama sorunu söyler misin bir bakayım benim için mümkün olan bir anime ise sorun düzelene kadar izlemen için indirme seçeneği yollayabilirim :)

mesela midori days 9 ncu bölüm, bir bak bakalım sende açılıyormu

edit : tamamdır dailymotion açılıyor,akıyor resmen ;) gerçi dailymotion seçeneği çoğu animelerde yok :huh:

8. Romantik animelerde falan mutlaka sevgililer günü konusu işlenir.Bir de sevgililer gününde esas kız,esas oğlana çikolata yapar falan filan.Ama şu zorunlu çikolata,el yapımı çikolata falan ne anlama geliyor hiç bir fikrim yok.Her seferinde merak ediyorum ne demek olduğunu ve duygusal olarak ne anlama geldiğini.Var mı bir bilen? :huh:

aşağıdaki link merakını giderir, japonlara özgü birşey bu :D

http://www.gazetebilkent.com/2012/04/25/japon-usulu-sevgililer-gunu/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.