Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının paylaşımları

1. Soranohikari bir 10 gün kadar meşgul olacakmış. O sırada çeviriye yardım edecek biri var mı?
  2. 0nLin3

TürkAnime TV Favori Baş Karakter Anketi

Okabe Rintarou ( Hyouin Kyouma ) nın ankete eklenme olasılığı var mı? :P
  3. 0nLin3

Aegisub karakter hatası

Ben Visual Noveller için AppLocale kullanıyorum.
  4. 0nLin3

Titan Savaşları Online Kaçırmayın!

Attack on Titan oyunu zannedip de konuya girenler? :P
  5. Bölüm 4 %80 oldu. http://moonlightsculptortr.blogspot.com.tr
  6. Anitrendz'de haftalık yapılan anketlerde birincilik No Game No Life ile Mekakucity Actors arasında gidip geliyor.
  7. 0nLin3

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Hoşgeldin Kaynem :P
  8. Site'nin temasını güncelledim. Çeviri ise, belirli bir yere gelince bu akşam koyacağım.
  9. 0nLin3

Merhaba

Yazarlar kralı olma yolculuğunda başarılar :cheer2-onion-head-emoticon:
  10. 0nLin3

Noveli okumadığımdan emin değilim ama kenjirou ile alakalı olabilir. Edit. Bekle sen NGNL, haftaya Ayano geliyor :D
  11. 0nLin3

İlk kısmı ve kuralı hala anlamayanlar için: Kagerou'ya girmek için 2 kişinin 15 ağustosta aynı anda ölmesi gerekli. Ama sadece birisi dışarı çıkabilir.
  12. Arkada ingilizcenin olduğu sayfayı açıyorum, sonra da world penceresini küçültüyorum :P
  13. 0nLin3

Anime Sektörü ve Türkiye'deki Popülasyonu

Ben biraz ters başladım :D Anime olduğunu bilerek izlediğim ilk seri Afro Samurai. Düzgün anime bulamayınca mangaya, oradan da Light Novel'e geçtim :P Bence sorun sadece izleyicide değil, yapımcıda da suç var. Sadece çok izlenecek serileri anime yapıyorlar. Çoğunluk da yaşı düşük olunca, o yaş grubuna göre göre olan animeler artıyor. Sonuç olarak da o yaş grubundan izleyiciler artıyor...
  14. 0nLin3

Yeni hayranlara yine geçmiş olsun. Başınız çok ağrıyacak :D Durun siz, daha Ayano var haftaya :D
  15. Site hazır. Tasarımla pek uğraşmadım ama, olsun basit iyidir :D http://moonlightsculptortr.blogspot.com.tr Ayrıca mobil sürümü de var. Zevkli oluyor telefondan okumak :P Ah, birde %60 oldu 4. bölüm.
  16. Yok düşünmüyorum. Çünkü bunun İngilizce çevirileri orijinal, yazardan izinli :D
  17. Forum daha fazla yazı kabul etmiyor :D Mesaj sınırına dayandık. O yüzden, ilk üç bölümü burada bırakıp geriye kalanına bir Blog'da devam etmeye karar verdim. Blog'u akşama kadar kurmuş olurum.
  18. 0nLin3

İmza Yapıyoruz...

İmzalar güzel olmuş, temellerden başlamak iyidir. Benim gibi orta yerden başlayınca bir sorun çıkıyor illa :D Ben hala yazı yazarken zorlanıyorum imzalarda.
  19. Tamam kızma :D Bölüm 4 %55 Soranohikari çevirmiş. Benim de yarından sonra önemli sınav kalmıyor, çeviriye devam edeceğim.
  20. 0nLin3

World Trigger Anime Oluyor

Ooo, mangasını okuduğum bir seri daha :D Yalnız böyle olunca artık yeni gelen animeleri izleyemez oldum, çoğunda ne olacağını biliyorum -_-
  21. Önünüzde bir engel varsa o da türkün üşengeçliğidir :D Küçük ama hevesli bir kitle toplanabilirse bence zevkli olur :P
  22. Tabiki Toaru :D Hemde açık ara fark ile :P Light Noveli çok güzeldi bu ay. Benim çevirdiğim ise Kore'de çıktığından listelere dahil değil :(
  23. Bu aralar biraz yoğunum, bir kaç gün çeviri yapamayabilirim. (En azından dil anlatımdan kalmadığımdan emin olana kadar -_- )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.