Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının paylaşımları

1. ilk 2sini çıkartamadım ben de :/ Birincisi gözlüklü bir dedektif, ikincisi ise over 9000 :D
  2. Alın size daha zor bir test :D
  3. 15/15 :D Anime üstadı. 6. Soru tuzaklı gibime geldi biraz ama doğru yapmışım. Bu arada 14'teki animeyi bilen var mı? Listede bir onu izlememişim. O Çocuklu olan.
  4. YenPress ilk önce serinin popülerleşmesini bekleyip, ondan sonra lisanslıyor. Neyse ki bizim türkiyede GerekliŞeyler daha LN'ye el atacak cesareti toplayamadı :D
  5. 0nLin3

BÜYÜK ANİME MÜZİK PLATFORMU

Bir ara ben de Nightcore yapıyordum. Müzik için doğru tonu bulmak bir baş ağrısı olsa da, asıl büyük baş ağrısı ona uygun resim seçmekti :D Müziği yapmam yarım saat sürüyorsa resmi seçmem iki saat sürüyordu. Çoğu kişi şarkıları kenarda gözüken küçük resimleri ile seçtiği için resmi düzgün seçemezsen şarkı süper olsa bile pek bakan olmuyor. Daha sonra üşengeçlikten bırakmıştım. Bu ikisi en başarılı şarkılarımdı izlenme açısından: https://www.youtube.com/watch?v=qWdks_Fa_7s
  6. 0nLin3

Favori Anime Müzigin ?

Son zamanlar Kaiki'ni OST'si ne takıldım ben :D Bu da Diğer versiyonu
  7. Başka kimin sınava bir hafta kala sandığının başına eski matematik öğretmeni denk gelir ki? Üstelik lakabı "Yakar Hoca" olanı.

8. 0nLin3

Novel-Aozora

Yeşil ışığı verdi, hatta teşekkür etti.
  9. 0nLin3

Novel-Aozora

Daha önce çeviriler ile ilgili konuşmalar olduğunu WGO yazarına haber verdiğimde havalara uçmuş, o gaz ile iki saat sonra yeni bölüm çıkarmıştı :D Benden haber bekliyordu en son, haber vereyim ona hemen.
  10. Adam yazdığı fiction'ın yabancı dile çevrildiğini duysa sevinçten havaya uçar :D
  11. Not: Üst tarafında ve sağında iki lise daha var. Çaprazda da sanırım ilk okul vardı. Solda biraz üstte de üniversite kampüsü var. Bizim lise zombi istilasında çok iyi olur, bahçesinde beş çeşit erik saymayı başardık, yenidünya, portakal, mandalin, dut filan da var :D Birde büyük alışveriş merkezine yakın. Ama tek bir sorun var. Ben olsam alacaklarım: Tadilattan kalan borulardan biri, ilk yardım çantası ve okul müdürü. Yeni binaları cam yapmanın pek de iyi bir fikir olmadığını fark ettiğinde yüzündeki ifadeyi görmek istiyorum :P
  12. 0nLin3

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Yukihara Souma diyecektim ama, aklıma fıstık ezmeli közlenmiş kalamar geldi. (Not: İsteyene ballı alternatifi de var)
  13. Re:Monster'ın mangası sonunda ana karakterin "KAZIKLI BEY" isimli mızrağı aldığı bölüme geldi :D Ayrıca Leviathan of the Covenant LN'sinde uluslar arası gizli büyücü örgütünün üssü İstanbul'un altındaymış :D
  14. LN'lerde genelde ara yolu bulup sadece çevrilen ciltleri kaldırıyorlar. Henüz çevrilmeyenlerde, yayın evi çevirene kadar bekliyorlar kaldırmak için. Mangada da böyle bir şey mümkün mü?
  15. Ben imzamda bulabildiğim siteleri ekledim. Oradan bakabilirsin.
  16. 0nLin3

Novel-Aozora

Yakında alırlar bizi içeri darbe planı yapıyorlar diye :D Bu arada okuduğum en son LN de uluslararası gizli büyücü örgütünün üssü İstanbuldaydı :D Leviathan of the Convenant gibi bir şeydi adı.
  17. 0nLin3

Novel-Aozora

Sonunda beklediğim günler geldi! LN çeviri grupları! Bir çeviri ve birkaç kişiye öneriler ile ilk tohumu atmıştım. Şimdi forumda kendimize ait bir bölümümüz var ve LN çeviri grupları açılıyor. Yakında kitapçılarda çizgiroman ve mangaların yanında da görürürüz. Geriye ülkeyi fethetmek kaldı! Muhahahaha! :cool-onion-head-emoticon:
  18. 0nLin3

Benim Dünyam Senin Hikayen!

@Kaxell_Guerrero Amatör pusu kurma çalışmalarım felaketle sonuçlansa bile hala kaçma seçeneğim var, fakat okyanusun ortasında bu pek de mümkün değil. Bu yüzden tehlikeli olsa da yakalayabildiklerimden bilgi toplamaya karar veriyorum. Biraz da nakit. Nakitin fazlasından zarar gelmez.
  19. Önemli değil ben düzeltirim. Çeviriyi siteye ekledim. http://moonlightsculptortr.blogspot.com/2015/05/cilt-2-bolum-3-tapnagn-kayp-hazineleri.html http://ln.webtoontr.com
  20. Soranohikari "Ben hala yaşıyorum!" diye mesaj atmıştı bana. Sitede de "Çeviriye devam etmekteyim." yazmış. Belki diğer sitedeki çevirmenle birlikte bütün bölümü tamamlayıp öyle yayınlarlar, onlara sormak lazım. Benim çeviriye dönmeme de üç hafta kaldı. Edit: Öbür sitede %50 tamamlamışlar dün bölümü. Şimdi benim siteye de alıyorum.
  21. 0nLin3

Türkanime.tv RPG severler kulübü

Dragon Nest ingilizcesinde olan var mı? Bana türkçesi biraz fazla geride gözüktüğü için ingilizcesinden başlamıştım.
  22. Dün kep törenimiz vardı. Dönemde animeci kız olduğunu öğrendim. Dört yıl boşa geçmiş gibi hissediyorum -_-

23. 0nLin3

Lightnovel

İsterseniz LN bölümünde serilerin tanıtımını yapın. Diğer serilerle aynı yerde olunca ulaşması kolay olur. Japonya bölümünün altında Light Novel bölümü.
  24. Avatar: 6 Biraz fazla karanlık geldi. İmza: 9 Orange Lantern? Bir ara görmüştüm ama sonra okumak aklımdan çıkmış. Linki varsa elinde atarmısın bir ara?
  25. 0nLin3

Benim Dünyam Senin Hikayen!

@Kaxell_Guerrero Last Resort
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.