Jump to content

Z6C21

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Z6C21

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bu tür bir olay ile ilgilenmeme gerek yok artık. Sitedeki içeriği izler çıkarım fazlası bana zarar.Eleştirilerim ve problemlerimi kâle aldığınız için teşekkür ederim. Değerli zamanınızı çaldığım içinde özür dilediğimi belirtmek istiyorum.
 2. İyi güzel konuşuyoruz da böyle bir kararı saçma buluyorum. Önceki disqus hesaplarımı silip yeni hesap açmıştım yorum yapabilmek için. Bunu belirttiğim için mi uzaklaştırıldım yani ? @heymely
 3. @heymely disqus id ekranı yanılmıyorsam moderation panel denilen bölümden çıkıyor.O bölüme ulaşmakta sorun yaşıyorum. Problemimle ilgilendiğin için teşekkür ederim.
 4. Disqus yorumlarına kim bakıyor bilmiyorum ama engellemeyi sevdiği belli Engelimin açılmasını talep ediyorum.
 5. Yanlışım yoksa TAÇE bu sitenin çeviri grubuydu. Glasslip adlı animenin TAÇE tarafından yapılan ilk bölüm çevirisindeki altyazı tamamen ingilizce. Serinin tamamı çevrilmediği için gereksiz bir geri bildirim olabilir.
 6. - Jormungard Sitede var ama çevirisi kötü. -Fate heavens feel 3 İngilizce çevirisi mevcut. -muv muv love alternative Sitede var ama bölümleri yok. Forumda da denk geldim 8 9 bölümünün çevirisi var. -Violet evergarden Movie 18/9/2020 tarihinde yayına girdi haberiniz olsun diye yazmak istedim. -Saekano Movie İngilizce çevirisi mevcut -Afro samurai Görüntü kalitesi kötü. -Armed Librarians: The Book of Bantorra Seri sitede var ama seste sorun var sürekli cızırtı sesi geliyor arka plandan
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.