Jump to content

Z6C21

Kayıtlı Üye
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Z6C21's Achievements

 1. Muv Luv Alternative serisinin çevirisini yapabilir misiniz? Sitede Muv-Luv Alternative: Total Eclipse serisi var ama izleyebileceğimiz bir kaynak yok ayrıca forumda da birkaç bölümü yüklenmişti. https://myanimelist.net/anime/11021/Muv-Luv_Alternative__Total_Eclipse Bu yılın sonuna doğru Muv-Luv Alternative gelicekti. Umarım bir el atarsınız. 😶 https://myanimelist.net/anime/40608/Muv-Luv_Alternative
 2. Bu tür bir olay ile ilgilenmeme gerek yok artık. Sitedeki içeriği izler çıkarım fazlası bana zarar.Eleştirilerim ve problemlerimi kâle aldığınız için teşekkür ederim. Değerli zamanınızı çaldığım içinde özür dilediğimi belirtmek istiyorum.
 3. İyi güzel konuşuyoruz da böyle bir kararı saçma buluyorum. Önceki disqus hesaplarımı silip yeni hesap açmıştım yorum yapabilmek için. Bunu belirttiğim için mi uzaklaştırıldım yani ? @heymely
 4. @heymely disqus id ekranı yanılmıyorsam moderation panel denilen bölümden çıkıyor.O bölüme ulaşmakta sorun yaşıyorum. Problemimle ilgilendiğin için teşekkür ederim.
 5. Disqus yorumlarına kim bakıyor bilmiyorum ama engellemeyi sevdiği belli Engelimin açılmasını talep ediyorum.
 6. Yanlışım yoksa TAÇE bu sitenin çeviri grubuydu. Glasslip adlı animenin TAÇE tarafından yapılan ilk bölüm çevirisindeki altyazı tamamen ingilizce. Serinin tamamı çevrilmediği için gereksiz bir geri bildirim olabilir.
 7. - Jormungard Sitede var ama çevirisi kötü. -Fate heavens feel 3 İngilizce çevirisi mevcut. -muv muv love alternative Sitede var ama bölümleri yok. Forumda da denk geldim 8 9 bölümünün çevirisi var. -Violet evergarden Movie 18/9/2020 tarihinde yayına girdi haberiniz olsun diye yazmak istedim. -Saekano Movie İngilizce çevirisi mevcut -Afro samurai Görüntü kalitesi kötü. -Armed Librarians: The Book of Bantorra Seri sitede var ama seste sorun var sürekli cızırtı sesi geliyor arka plandan -FLCL Seriyi izlemek için sibnet,dailymotion,gplus gibi formatlarıda eklerseniz güzel olur.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.