Jump to content

NGLVER

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

About NGLVER

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 1. Anime ana karakter, kız kardeşi ve bir kişi (kız kardeşi canavara dönüşünce öldürmeye gelenlerin başıydı sanırım) daha arasında geçiyordu. Kız kardeşi canavara dönüşmüş ve tekrar insana dönmüştü. Abisini yemesi gerekiyordu beslenebilmek için. Abisinin ya kendini yenileme gücü, ya da dirilme gücü vardı. Aradım ama bulamadım. Umarım vardır bilen. Animeyi buldum. İsmi "Pupa"
 2. 4. sezona başlamadım daha. Ama hatırlıyorum orayı. 3. sezonun ortaları ile sonları diye hatırlıyorum. Umarım doğrudur.
 3. Hoşgeldin. Ben de geçen sene LGS'ye hazırlanıyordum. Ve en çok anime izlediğim yıl olmuştu pandemi sayesinde :D Yine de iyi bir lise kazandım. Düzgünce çalışırsan 2-3 aktiviteyi (örnek olarak ders çalışmak, anime izlemek, manga okumak) çok iyi şekilde sürdürebilirsin. Ama ağırlığını derslerine ver.
 4. Merhaba. Manga okumayı gerçekten çok fazla seviyorum ama ekonomik durumlardan dolayı alamıyorum fazla. Sorum 2. el manga alabileceğim bir site var mıdır? Sorunum Soru - Cevap kısmının açık olmaması bende nasıl açabilirim?
 5. Kobayashi-san chi no Maid Dragon: Love Yuri, Protect Yuri
 6. Merhabalar öncelikle. Girls und Panzer'in 2012 de çıkan sezonunu indirmek istiyorum altyazısız veya türkçe altyazılı olarak mega üzerinden ya da torrent üzerinden indirebileceğim bir link yada sayfa verir misiniz baktım 30 dk falan ama bulamadım
 7. LN sonrası VN sardım biraz. O yüzden türkçe yaması olan bildiğiniz bir görsel roman, VN ya da Misao tarzı oyunlar var mı? (DDLC, Higurashi, Tragedy of Loneliness dışında)
 8. koleksiyon denemez ama rafta durmalarını seviyorum hoş gözüküyorlar :D.
 9. En yakın konu başlığı burası geldiği için buraya yazıyorum. Made in Abyss'ın mangasının 1. cildini almıştım sonra 2 3 ve 4'ü aldım ama 5'i bulamadım "vol 5" olarak var ama 5. cilt mi sayılıyor o?
 10. İlk önce yanlış yere açma mışımdır umarım My Teen Romantic Comedy animesini indirmek istiyorum ama toplu olarak indirebileceğim bir site bulamadım yardımcı olabilir misiniz ? (Sadece bu anime değil izlediğim animelerin yarısından çoğunu bulamadım)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.