Jump to content

AinzOoalGomn

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

AinzOoalGomn üyemizin başarıları

1. AinzOoalGomn

Tokyo Ghoul Manga devamı

ben animede ki re serisini hiç beğenmedim tamamen ayrı bir konu üzerine gidilmiş mangasını okumayı tercih ederim :/ ama ne derler zevkler ve renkler tartışılamaz
  2. AinzOoalGomn

Tokyo Ghoul Manga devamı

tokyo ghoulun mangasını topluyorum zaten 2,3,7,8,9,11,13 cilterini aldım geri kalanları da alacağım bu ayın sonuna doğru bir de yeni bir seriye başladım ajinin ilk 3 cildini aldım umarım güzeldir çünkü arkada yazan hikayesi hoşuma gitmişti
  3. Arkadaşlar ben tokyo ghoul 1 sezonu izledim ve gerçekten harikaydı beğendim ama kaneki sonra jasonla dövüştükten ve kazandıktan sonra bir tarikata giriyor anime de böyle ama mangada duyduğuma göre birliğe hiç katılmadan cafede çalışmaya devam ediyor bu 1 sezon yani jasonla dövüştüğü manga devamı re den mi direkt devam ediyor yoksa 1 sezondan devam ediyor mu devam ediyorsa kaçıncı cilt söylerseniz sevinirim çünkü ona göre alacağım şimdiden teşekkürler Kısaca : Kaneki jason ile dövüşüp çıktıktan sonra mangada kaçıncı cilde denk geliyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.