Jump to content

usesler

Banlı Üye
  • Content Count

61
  • Last visited

• Days Won

1

usesler last won the day on March 17

usesler had the most liked content!

About usesler

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

6,828 profile views
  1. şöyle soyliyiyim imkansız sonu zaten izlediysen anlarsın bitiğini
  2. Yani bence gelebilir de gelmeyebilirde
  3. Hangi tür sevdiğini söylersen sana güzel bir anime söyleyebilirim ve konuyu yanlış yere açmışsın burdan sorabilirsin:
  4. classroom of elite normalde mangaydı anime olarak uyarladılar ama bence çıkacak çünkü ne zaman çıkçağını bilmiyorum ama mangasının yeni sezonu geliyo mangası gelince bence anime halide gelir
  5. Sen yanlış anlamışsın 1.olarak film olarak çıkıyo 2.olarak 5.sezonu deyil olay şu 1.sezonda olan olayları bilmediğimiz şeyleri falan filan asunanın gözünden izliyeceğiz ve film 2021 de çıkıyor 2021 de çıktığda fragmanın sonunda gösteriyolar adı: Sword Art Online: Progressive The Movie buda fragman:
  6. ellerinize sağşıl güzel seri tek oturuşta bitiriyorum hemen
  7. son zamanlarda türkanimede 502 bad gateway hatası alıyorum başkalırıda alıyomu artık şu sorunu çözermisiniz ?
  8. Sword Art Online: Progressive fragmanı yayınlandı ve anime deyil filmiş 2021 orta yada sonlarına doğru çıkacakmış fargmanı izlemek isteyenler alın: bu arada konusu sao da biz hep kiritonun yani ana karakterin gözünden görmüştük ama şimdi bütün olan olayları hepsini asunanın gözüden görcez bence mük yapım bekliyom ben
  9. Benim beğendiklerimi beğeniyon demek güzel zevkin varmış :D
  10. Ayn bazıları sıkıcıydı ama izlemeye değer olanlarda var ben hepsini attım çünkü ordan bi kaç tane akıp copy paste yaparak bakarsınız diye hangi tür falan uhm %40 ecchi bu arada :D istersen bana hangi tür istiyon söyle bulam 200 yakın anime bitirdim yarısını falan koydum buraya
  11. Bunları Öneriyorum herkeze uyan illa 10-15 anime vardır -Weathering with You ✓ -I Want to Eat Your Pancreas ✓ -5-toubun no Hanayome ✓ -A Silent Voice ✓ -Plastic Memories ✓ -SHIMONETA: A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't Exist ✓ -Kanojo, Okarishimasu ✓ -Princess Connect! Re:Dive ✓ -No Game No Life ✓ -The Misfit of Demon King Academy ✓ -Tate no Yuusha no Nariagari ✓ -Food Wars ✓ -Food Wars Season 2 ✓ -Food Wars Season 3 ✓ -Food Wars Season 3.5 ✓ -Food Wars Season 4 ✓ -Food Wars Season 5 ✓
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.