Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Gorkito kullanıcısının paylaşımları

1. @Pika-sama otto büyük adammış cvufvyygıtudcytuv
  2. hoş geldin ben iyiyim, sen nasılsın?
  3. yani ben direk normal sayfalardan okuyorum. birde webtoon uygulamasını indirdim ama para veya vakit istediğinden kullanmıyorum. kullandığım sayfalar: mangadex- rahat 50 seri takip ediyorumdur burda mangastein- 7/8 seri takip ediyorum burda mangagecesi- 2 seri takip ediyorum manga-tr - tam sayıyı hatırlamıyorum ama 10 civarı mangakakalot- 3 seri takip ediyorum sürekli bu siteler arasında tur atıyorum ben yeni bölüm gelmişmi diye.
  4. çok hoşsa eskisine döneyim o zaman o benim forumdaki ilk profil fotoğrafımdı :D
  5. aynen onada ayar oluyorum ama yinede izliyorum
  6. fark etmez, önceki bölümlerde de vardı aynısı ama son bölümlerde iyice abarttılar MC yi güçlendirme olayını
  7. black clover'daki gereksiz güçlendirmeye çok pis ayar oluyorum, aynı şey fairy tail içinde geçerli ama nedense izliyorum.
  8. Gorkito

Selam tekrar ben :3

tekrardann hoş geldin o zaman, ben Görkem 17 yaşındayım
  9. baya çıldırdı kardeşin o gün :D
  10. iyiyim, senden naber iyi akşamlar zoro
  11. iyi akşamlar, hoş geldin
  12. limon ağacı kurumuş yenisini diktim geldim (ağacın yarısı toprak altında kaldı ama olsun :d) köpek gibi kasmak? sen beni görmedin daha, tek başıma 4 katlı feneri çalıştırıcak kadar altın bloğu kasmış adamım ben. (bu arada bütün hileleri kapıyacam, hile kullanmıyorum ben.)
  13. e sona bırakma sende :D @BURUN bir ara oynayalım demiştin ya, evde 2 tane kullanılmayan çöp bilgisayar var birine kurarım sürekli açık kalır server. birazcık piskopatımdır o oyunda sen napmışsın diyebilirsin
  14. sizede çoködev veriyolar :D her zaman bekleriz
  15. biz iyiyiz, sen nasılsın?
  16. Gece su içmeye falan kalkıyo normalse o yüzden uyku mahmuru anlamaz. Tünaydın
  17. Benimde yatmam lazım Dün gece saat 10 a gelmeden yattım ama uykumu düzenleyemedim, her gün annem gece 2 de uyanıp beni kontrol ettiğinde uyuyor numarası yapmaktan sıkıldim artık
  18. Canım çekti gece gece Bunlar hep edindiğin arkadaşlıkların getirisi
  19. Ufak bir server kurdukta birkaç kişilik, aslinda iimse kullanmıcak ama taķılırken aklıma gelen odaları kurdum, bot falan ekledim. 7 kişilik serverde bir ton oda oldu Doğum gününmüydu Geçmiş doğum gününü kutlarım.
  20. Geçen hafta neden o kadar yorulduğunu anladım, yani o kadar işin üstüne dinlenince orası cennet gibi gelmiştir sana, o yüzden geçen gün moodun yüksekti :D geçmiş olsun.
  21. Hoş geldin, anime önerileri için ayrı bölüm var, şu an linki paylaşamıyacağım ama oraya bakabilirsin Günboyu görmek derken? Discordu kastediyorsan başka bir serveri düzenliyordum o yüzden imparatorluğa bakmadım. Teveccühünüz
  22. Gidiyodum ama seni gördüm daha iyi oldum o yüzden döndüm.
  23. Gorkito

Bu Cosplay Hangi Animeden?

black clover-charmy pappitson (not: bu karakterin ismine hayranım ) sonraki soru:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.