Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Gorkito kullanıcısının paylaşımları

1. Gorkito

Bu Cosplay Hangi Animeden?

enen no shouboutai-tamaki kotatsu sıradaki soru:
  2. skyrim'de alıcam cüzdan rahatlayınca :D direk en sevdiğim oyunların arasında neyse daha fazla tutmayım seni
  3. hadi inşallah :D benim annem sınav bitmeden almaz, zaten bende istemem çok takılırım diye. benim listemin başında yıllar önce alıp oynayamadığım ARK:survival evolved oyunu var. yeni PC alınca direk onu indirecem. yok dönmez buralar, orada birkaç kişi var, çoğuda offline bende bilmiyorum kopyalanıyormu ama deneriz
  4. sunucu düzenlemek, ders çalışmak, manga okumak
  5. iyi geceler
  6. sıkıntı olmaz, baktım kimse kullanmıyo orayı kopyalarım. arkadaşlarla yeni sunucu açarım.
  7. sıkıntı yok benimkide çöp ama seninkinden 1 tık daha iyi. 1.14 ten sonra kasmaya başlıyo kaliteyi düşürmezsem ben. Seneye üniversiteye başlayınca yeni bilgisayar dizicem kendime. yok, ariel, rimel ile falan yeni dc sunucusu açtık oraya ekledim
  8. pega'nın etiketleme huyu tuttu bu gün :D
  9. DC ye ilgi alanlarımızın hepsiyle alakalı kanal açtım sıkıntıdan tam teşekküllü bir kanal oldu orası şu an, DC serverini çevirmek istesek bot ekleyip, server boost almamız yeter.
  10. kurarız, istediğin zaman söyle girelim son sezon ama alışıyorsun ana karaktere ve 10 numara bir final veriyor dizi, gördüğüm en iyi finallerden biri. Ayrıca o ilk sezondaki aktörün yerini hiçbir aktör dolduramaz ama az çok başarmış yeni aktör. 2. sezonla 1. sezonun arasında yanlış hatırlamıyorsam "God of Arena" diye bir sezon var onuda izle.
  11. mika elveda mesajını verdi ve şifresini hatırlamadığını söyleyip tüy oldu kaladin şu aralar birkaç kez uğradı. mikanın elveda mesajı hala sağ tarafta duruyor
  12. eski oyunlar, benim usta olduğum oyunları falan oynuyorduk. minecraft'a girip bütün adayı yerleşim yeri falan yaptık, half life oynadık falan. malesef gelemezdim, o zamanlar tam olarak ne zamanlara denk geliyor bilmiyorum ama bütün yıl doluydum neredeyse
  13. şşt, kötü yönüyle değil iyi yönü ile algılıyoruz bu tür şeyleri
  14. sizin clannad savaşı yaptığınız zamanlarda ben arkadaşlarımı oyunda taşıyordum, 7/24 kuyruğuma takılıp "abi şunu böyle yapsam olurmu?" diye soruyorlardı, o zamanlar mutluydum, linç yemek istemezdim. gelişiyoruz yavaş yavaş
  15. ama burda bana çayın en keyifli yerinde içine düşmüş sinek muamelesi yapılıyor
  16. biz acı severiz yiğidim, tatlı yemekten sonra yenen şeydir.
  17. kıymetimi anlayamıyorsan ilk bakışta, devam etmeye gerek yok
  18. biraz eski fotoğrafımla takılıcam, sonra yine geçerim normale
  19. kıymetini bil pega, bu forumda ilk konuştuğum kişi sensin. bu kıymetli şahsiyeti bu forumda tanımış ilk kişisin
  20. boş ver anlat, buralar çok sessiz kaldı. anlatki konuşan biri olsun
  21. pardon, yanlış anlaşılmış. 1 tane uyarım var, dediğim 2 uyarı "mel ile vega beni uyardılar" manasında
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.