Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Gorkito kullanıcısının paylaşımları

1. neyse internetim az kaldı, modem olmadığından idareli kullanmalıyım. İyi geceler size arkadaşlar, Webtoonların yeni bölümlerini okuyup uyuyacağım
  2. ona oda arkadaşı deniyo ssdfuojs
  3. o zaman klasik isekai gibi düşün, çerezlik ama gideri var
  4. yav piskopatlaştım. Kultivasyon ile uyanıyorum, shoujo ile öğle yemeği yiyorum, sistem ile uyuyorum. okuduklarımın konuları %80 civarında aynı ama nedense saçma bir şekilde yinede okutuyo :(
  5. eh, çerezlik işte. Seviye olarak ortalama kenja no mago ile aynı seviyelerde.
  6. yav aile Netflixi var kullanmıyorum
  7. dr stone'un 2 sezonunda 3 bölüm izledim devam edemedim. Webtoonlar aşırı sardı. 3 tane fansub sitesine girdim ne var ne yok kuruttum webtoon olarak. Asurascans türkiyeye geldi ordaki bütün serileri izliyorum zaten. Manga gecesinin 70ini falan feth ettim. birde mangadex ve manga-tr de karşıma çıkanları okuyorum.
  8. squid game çok popüler, izlemek istiyorum ama hmym'ın 3 bölümünü 1 ayda anca bitirdim. Devam eden dizileri izlersem izliyorum o kadar
  9. bende bu sezon anime mulamadım. Listem şöyle: mushoku platinum end saihate no paladin Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni Shimashita Tsuki to Laika to Nosferatu başkada yok ama saihate no paladin çok hoşuma gitti benim
  10. yok daha fazla abartmazlar, abartamazlar. Sadece ufak bir olay var ama oda bunun kadar değil. zaten dediğim gibi o kızın olayı özel.
  11. bu arada bu sezon kutsal sorumu sormadım. Bu sezon hangi animeleri izliyorsunuz ben şahsen fazla bulamadım güzelseri ma ondan sonrakiler bomba gibi geliyor :D
  12. mushoku tensei'nin 2. sezonu biraz değişik ama hoşuma gitti, mangayı okuduğumdan bu olaylar kafamda çok daha değişik canlanıyodu... bu arada cinselliği bir tık arttırmışlar, ben olsam o kızın sahnesini koymazdım :D. Bu arada o kızın bazı sıkıntıları var çokta yargılamamak lazım, büyük ihtimal mangakanın onunla ilgili planları var.
  13. işte ben geldim bereketlendi buralar
  14. Birde şu listemi bırakıyorum,. Dinleyin, illahaki şarkılardan birkaçını duymuşunuzdur filmlerden veya etraftan
  15. izle izle güzel animedir. 2. sezon gelecek mi hatırlamıyorum ama mangayı okuyanlara göre biraz konseptmi değişiyor desem, dramdan çok macerayamı kayıyor desem bilemiyorum. ama bence 10 numaraydı ve göz yaşı dökecek kadar değildi bence . Şahsen No Game No Life'ın filminin finali daha iyiydi göz yaşı konusunda ama tabi bende yine etki etmedi xd.
  16. "Fumetsu no anata e" izledinizmi? Çok hoşuma gitti benim ama 2. sezon batıracak gibi...
  17. Hocaya megafon hediye et Valla iyi gidiyor, raunt aldım ve çok hoşuma gitti soru çözüyosun, çözemediğin sorulara göre video izletiyo sana. Hojuma gitti. Nerde okuyodunki sen? Bu arada taktik vereyim oda arkadaşın varsa git ona yapış biraz o seni birileriyle tanıştırır. Lisede benim taktik buydu, hiç konuşmadan herkesle arkadaş oldum. Ortamda köşe koltuğu gibiydim kimse yadırgamıyodu djdjndnsns Gece hayatı diyonda para dayanmaz ona, dolar malum , apart tuttuysan hadi neysede, evde düzenlediğinde bir tık daha az para gider. Ortamda ne kadar harcadığını fark etmiyosun. Bu arada tekel falan pahalı gelirse sana formülleri yollarım, dc den yaz
  18. İyi iyi gezdim baya (internette). Olsun sonra söylersin artık. Beğenmediysen hemen değiştiriyorum Ariel klorak Tabi siz ünide takılın ben evde iyiyim, biraz kitaplara gömülüyüm ama olsun jddkdks. Birde muhabbet açılınca aklıma geldi, sınavdan beridir hiçbir arkadaşımla muhabbet etmedim doğru düzgün, ne internettekilerle, ne normal hayattakilerle. Iyice asosyal bir birey olma yoluna girdim...
  19. İyiyim, odama kapandım takılıyorum şu aralar. Burdan önce disqusta biraz takıldım bazı manga sitelerinin altında görebilirsin beni ama şu aralar yeni bölüm gelmediği için pek aktif değilim . Ondanda önce biraz dc de bazı gruplarda takıldım, şimdide sıra buraya geldi. Ee sen nasılsin Ariel çamaşır suyu?
  20. @Kirii yoksa
  21. Vuay be... Çaylak rütbesine gelmişim
  22. Buraya atamıyosan dc denmi
  23. Çıkaramadım ipucu ver
  24. Başımız sağ olsun Günaydın bu arada forum halkı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.