Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Gorkito kullanıcısının paylaşımları

1. Gorkito

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

IS
  2. Taze kablar doluyor
  3. E devlet için nede ptt ye gitmek zorundayım
  4. Dersi kaçirdım, bosu boşuna otobuse bindim :(
  5. Hoş geldin, tamda muhabbet etcek adam arıyodum, nerden geldin necisin?
  6. Üzüyosun beni rimel, şurda canım sıkılıp konuya girmeye çalışıyom otobüsü beklerken
  7. Nisekoi
  8. Beehive?
  9. Valla açmasına açarım, ha dışarda biri yüzümü görüp ismimi bilmiş ha internette. Ama arka planda çöplük var onu düzeltmem lazım :D annem bile sen halıyı kirletiyon diyip eski halı serdi odama jddhdjdskek
  10. Otobüsü kaçırdım
  11. @Caprihorn @pegasusejder isterseniz bir gün odamı düzenleyip cam açayım
  12. Alın işte dc deki foto vektörel çalışma :D
  13. Geçmiş olsun, soru kötü denk gelmiş. Güzel bir taktik veriyom. Belli bir gün içinde çözmeye çalış bir takım şeyleri, sonuna ceza koy. İstemeye istemeye çözüyon :D
  14. Günaydın Kendimi manga animeye vurucam dedim, dün akşam 1 e kadar ders çalıstım sabah 6 da uyanıp 12 ye kadar ders çalıştım. Birazdan da derse gidicem.
  15. Buralar ölmüş :D neyse iyi akşamlar demeye geldim
  16. Günaydın
  17. Çok pis sıkıldım, birkaç gün fazla uğramıyacağım buralara. Kendimi mangalara animelere falan gömücem
  18. Boş insanlar
  19. @pegasusejder alsakmıki
  20. Gorkito

No game no life
  21. Gorkito

Inu to hasami
  22. Ben birazcık aşırı olabiliyorum bazen. Mesaj atıklarında falan üşenip görmezden de gelebiliyorum o yüzden 2 saat çenelerini çekiyorum.
  23. Öyle bir şey oldumu bana soruyolar neden aramıyosun diye bende neden arayım? Diyorum. Yani neden arayımki?
  24. @BURUN senseimiş
  25. Zor soru ama şu an ilk aklıma gelen "tge beginning after the end" olduğu için onu seçicem.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.