Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Gorkito kullanıcısının paylaşımları

1. @Caprihorn ismini bulamadığı için bu yöntemlere başvuruyor
  2. Al işte, söylediğin şeye bak NAO
  3. İsmini ararken acı çekmeni zevķ ile izliyecem Hoş geldin mekana Afferim seni test ettim, hala komutanımsın sen benim.
  4. Sawako sama İsmim evimizin olduğu caddeyle aynı olduğundan hatırlıyom
  5. Tamam yapayım o zaman Ben hatırlıyorum Yok okumadım, adını bile ilk defa duydum
  6. Tamam bidaha yapmıcam
  7. Sürüneceksin!
  8. Sen demesen bana laf atıldığını düşünmüyordum
  9. Kusura bakma, sürekli yeni biri damlıyo foruma, unutmuşum Seni önemsemiyoruz.
  10. Zaten perşembe akşamı kendim yazmışım Bak sen söylemesen senin adınıda unutmuştun. Alzheimer falan olucam ben.
  11. @lunaninka dün mekana gelmişsin, kendim yazmışık ismimi
  12. Memnun oldum irem, kendimi daha önce tanıttıma hatırlamıyorum ama ben Görkem, 12.sınıfa gidiyorum. Bir başta ismimi nerden biliyor dedim, sonra tanısma bölümünden görmüştür dedim. En son aklıma kullanıcı adım geldi
  13. Gorkito

Anime İstek ve Önerileri

Overlord Daha sonra: Densetsu no yuusha no densetsu. Dororo Drifters Hellsing Parasyte No game no life Shingeki no bahamut Bunlar benim listemdeki sevdiğim animelerden birkaç tanesi. Eğer kısaca konularını açıklamamı istersen açıklarım
  14. Gorkito

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Senryuu shoujo
  15. @BURUN kusura bakma birkaç gün dolu olucam. Serveri sonraya itelicez
  16. Gorkito

Kimim ben???

Hoş geldin aramıza. Ben Görkem, 17 yaşındayım YKS ye hazırlanıyorum. Ne kadar güzel anime varaa izledim deme bende 200 den fazla anime izledim ama hala izleyeceğim daha çok güzel anime var Sohbet mekanımızada beklerim:
  17. Hoş geldin mekana
  18. Tünaydınmı demeliyim yoksa iyi akşamlarmı O zaman tünakşamlar
  19. Aynen, o yüzden hiç yaslanmayım
  20. Öncelikle selamlar Bu bir kendini avutma şeklimi Aaa bir anda daha iyi hissetmeye başladım, almayım ben.
  21. Çok kötü hissediyorum, 1 haftalık bütün yaptığım şeyleri kaybettim, derse elim boş gidicem
  22. Günaydın
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.