Jump to content

Caprihorn

Üyeler
  • İçerik sayısı

152
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Caprihorn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. syncdes, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Burda da hava bayağı güzel ama biriktirdiğim için derslerime bugün bakmam lazım.. Eğer çıkarsan iyi gezmeler. Benim yerime de gez.:D

Ya beni bu dümdüz lise kimyası derslerinden nasıl muaf etmediler hala sinirleniyorum ya. Ben kimya aldım zaten üstüne bir de biyokimya aldım resmen denk kabul etmemiş hoca. Hayır farklı olsa gam yemeyeceğim. Beni çıldırtmak için ne varsa yapıyorlar sanki.. Mesela bak ne güzel bilişim hocası var kendi dersiyle alakası bile yok ama kredi/akts tutuyor diye beni bilişim dersinden muaf yapmış. Yazılım işte visual studio c# derslerimi kendi word excel dersi yerine saydırmış onu almadım mesela. Adam gibi adam. Demiş bu kız bunları yapıyorsa word excel de yapar. Okula gidince bir teşekkür edeceğim. :D Sana da kolay gelsin pegacım.

Unutmadan çocuğumun videosunu da ekleyeyim. Buyur. Sadece onu da çalmıyor bir sürü otantik müzik aletini birlikte çalabiliyor. 

İçeriği Görüntüle

Teşekkür ederim, burada da hava fena değil. Daha çıkamadım. :D

2. syncdes, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın günaydın bu müzik aletinin adını hatırlamıyorum ama cidden çok otantik bir sesi var be benim çocuklarımdan biri de bunu çalmasını biliyor. :D

Günaydın Capriciim. İyiyim, ders çalışacağım şimdi umarım. Sen nasılsın?

Sana da günaydıın.

Ben de açtım ders notlarımı, kurdum ortamımı ona dalmadan bir foruma uğrayayım dedim.

Bende iyi gibiyim, dışarı çıkarım belki.

3. pegasusejder, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar herkese. Yemek yaptım yoruldum biraz, sen nasılsın?

Gördüm yemeği güzel yapmışsın. :) İyiyim bende resim çizdim şimdi müzik dinliyorum.

Hawa, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar:innocent-onion-head-emoticon: İyiyim arkadaşlarımla konuşuyorum birde ödevimi yapıcam Sen nasılsın :victory-onion-head-emoticon:

İyiyim bende:innocent-onion-head-emoticon: Kolay gelsin ödevlerinde.

Rawias, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İdare eder, sen nasılsın ?

İyiyim bende müzik dinliyorum.:music-crazy-rabbit-emoticon:

4. Pseudohomophylus, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle öyle ben de beğendim aynı sen gibi:embarrassed4-onion-head-emoticon:

Zırt pırt sınavlarınızın ertelenmesine rağmen iyiyseniz helal olsun

Ben iç güveysinden halliceyim bugünüm çok güzeldi

'kafa dinlemek' eylemini iliklerime kadar yaşadım çok şükür 

Arada uğrayıp nabız yoklamak istedim de yeni yeni isimler görüyorum :wow1-onion-head-emoticon:

Hepsi hoş gelmiş sefalar getirmiş, vesselam.

Sürekli ertelenmesi hoş olmuyor ama sağlıklı olalım yeter ya. :D

Aynen yeniler bayağı var. Kafa dinlemek çok iyi geliyor ya. :spa-onion-head-emoticon: İyi geceler herkese.:bye1-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.