Jump to content

Caprihorn

Üyeler
  • İçerik sayısı

152
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Caprihorn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

ooo günaydın Hawa Hanım, çok enerjiksiniz, ne oldu? :) 

Hahaha öyle olsun bakalım, demek sonunda anime izleme iştahın geri geldi. :D 

Aynen şartlar izin verse yine eskisi gibi tüm gün oturup anime izlerim. :D Eskisi kadar izlemesem daha iyi olur tabii hem yine izleme isteğim azalır belli bir süre sonra hem de çok fazla vaktim gidiyor.

Buraya da ne çok gireceğim ne de az gireceğim ortayı bulurum belli bir süre sonra. :D

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydıııııınn. Herkese güneşli ama çok da sıcaklatmayan bir gün diliyorum. :D Buralar sıcak sıcak esmeye başladı şimdiden, mayısın geldiği belli. Umarım musmutlu bir gün geçirirsiniz tekrardan. Ben sanırım hapşıra hapşıra doktora gideceğim. :D Kendime alerji yapmayan bir alerji hapı yazdırmam lazım, umarım vardır öyle bir şey. :D

Günaydın ablaaa. Nasılsın?:cute1-onion-head-emoticon:

Buralar da ısındı bayağı havaların ısınmasıyla da enerjim yerine gelmeye başladı. :D İnşallah sende iyi bir gün geçirirsin.

2. Freesia, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim, teşekkür ederim canlı ders falan işte.  Siz nasılsınız? :D

İyiyim bende. :)

pegasusejder, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir Capri sen? Bayağıdır düzenli uğruyorsun, neler oluyor? :D 

Oh oh ne güzel. :) Ben de iyiyim. :)

İyiyim abi.

Anime izlemem ile foruma girmem doğru orantılı gidiyor. Daha çok anime izlemeye başlayınca daha çok foruma girmiş oldum. Hazır anime izlemişken foruma uğruyorum yani.

Yalan olmasın girmemem için birkaç sebebim vardı o yüzden girmedim. Ama yukarıda yazdığımın da etkisi vardır. :D  Önemli bir şey değil bu arada sen sorarsın hemen o yüzden şimdiden söyleyeyim.:spa-onion-head-emoticon:

3. Ohayou_Kerem, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de dediğim mangaya devam ediyorum, ödev yaptım biraz. Saat çabucak geçmiş :D

Bir de burası aşırı sıcakladı ya (İstanbul), birden bire yaz havası geldi :D

Ne tarz animeleri seviyorsun? Ona göre bir şeyler önerebiliriz. 

İftardan sonra zaman çok çabuk geçiyor ya.

Akşamları ılık olunca çok güzel oluyor, dondurma yemeye falan gidiyorsun. Şimdi gidemiyoruz. :(

4. Ohayou_Kerem, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Ben genelde yavaş müzikler dinliyorum. Alternatif müzikler veya eski japon şarkıları felan :) 

Sevindim :) Neler yapıyorsun?

İyi yapıyorsun. Ben de buraya yazdıktan sonra dayanamadım gittim yardıma zaten :D

Evet ya şükür kendime geldim nedense bugün böyle oldu :D 

Monogatari izliyordum, sen ne yapıyorsun?

5. Ohayou_Kerem, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu arada başlayacaksan bol vaktin olsun mangası baya uzun :D 583 bölüm :D Ben birkaç yaklaşık bir haftadır her gün okuyorum 345'e kadar geldim ama bazı bölümleri çok heyecanlı baya sürükledi beni :D Umarım sen de severek okursun, daha sonra muhabbetini de yapabiliriz :)

Sıkıntı olmaz. :D  Eğer seversem hemen bitiririm zaten.Tamamdır eğer okursam konuşuruz. :)

İyi geceler herkese. :bye1-onion-head-emoticon:

6. Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa evet, listede adın var doğru :D 

Eğer sevdiysen OVA'sını da izleyip başlamını tavsiye ederim, direk devam ediyor zaten bir şey kaçırmazsın. Şimdiye kadar çok zevk alarak okudum :)

Haha estağfurullah :)

İyi akşamlar, hoş geldin :D Naber?

:D

Ovasının ilk bölümlerine bakmıştım sonra başka bir animeye dalıp onu sonra izlerim diye bir köşeye bırakmıştım. Uzun zaman geçti hâlâ izlemedim. :D  Monogatari bitince izleyeyim sonra mangasını da okurum.

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin, iyi yapmışsın. :) Nasılsın?

Herkese iyi geceler, ben kaçıyorum. :) 

İyi geceler abi. :)

@ErenY İyi geceler. :)

7. Ohayou_Kerem, 28.04.2021 - 23:22 tarihinde yazdı:

Shijou Saikyou no Deshi Kenichi :D Animesini izlemiştim çok sarmıştı, çok fazla romantik, slice of life anime izleyince dövüş animelerini özlemişim :D Animesi yarım kalınca mangadan devam ediyorum şimdi. Gayet tatmin ediyor şimdiye kadar :)

Sen neler yapıyorsun? Fazla görmüyorum seni burada, arada mı uğruyorsun?

Ne yapayım bende monogatari serisine başlamayı düşünüyorum. Burada en çok mesaj atmış kişilerdenim de bu aralar pek uğramıyorum. 

Kenichi'nin animesini izledim de mangasını okumadım. Okuyayım bir ara. :spa-onion-head-emoticon: Geç bir cevap oldu kusura bakma.

İyi akşamlar herkese. :cute1-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.