Jump to content

Caprihorn

Üyeler
  • İçerik sayısı

152
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Caprihorn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. syncdes, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu hafta sınavlarım var Capricim o yüzden birazcık meşgulüm. Hatta az önce sınavların birinden çıktım, azıcık buraya uğrayayım dedim. Perşembeden sonra yeniden özgürüm inşaallah. Sen nasılsın, iyisindir umarım. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederiiiz. Amin inşaallah. :D Saçma sapan bir sınavdan çıktım, hiçbir zaman emin olamam cevaplarımdan, yine olamadım böyle gelmişim böyle gideceğim sanırım. :D Senin günün bizimkinden daha güzel geçsin. :)

Uyandıık. Şahsen ben sınava bile girdim çıktım. Şimdi uyumak ile uyumamak arasında gidip geliyorum. Akşama doğru başım ağrıyacak gibi hissediyorum.. Ama emin olamıyorum durumlar biraz karışık.. 

Günaydın. :)

Herkese bol güneşli, dinç, enerji fışkıran vee sizi musmutlu eden bir gün diliyorum. Bu sabah bunu söyleyerek uyandım. Uyanamadıysanız belki sizi uyandırabilir. :D 

İçeriği Gizle

İnşallah iyi geçer hepsi.:cheer1-onion-head-emoticon:  İyiyim abla, yani... şimdilik iyiyim. 

Spoiler

Haftaya sınavlar başlıyor.:crying2-onion-head-emoticon:

2. syncdes, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Güzel geçiyor şükür. Yeterince ders çalıştığımı düşündüğüm bir anda kendime ödül verip 1 bölümcük anime izledim. Daha iyiym yani. Şimdi mutfağa geçeceğim iftar hazırlıklarına yardıma etmeye. 

İyi akşamlar Caprii! İyisin değil mi seni bayadır göremiyordum. Yoğunluğumdan...

Bir ara uğruyordum. :/ Bugün pcyi sabahtan açıp uğramadığımdan söyleme gereği duydum herhalde. Mutfak beni bekliyor.. Dırırı...

Sana da merhaba dünyalı. :D

İyiyim ablaaa, :wow2-onion-head-emoticon:  sen nasılsın?    Kolay gelsin. :)

3. Ucanbirkedi, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Acıktım bişey yapasım gelmiyor,ne demişler aç ayı oynamaz:evil-smile-onion-head-emoticon:.

Ben acıkmadım da susadım ya. :sigh-onion-head-emoticon:  Bazen hiçbir şey yapasın gelmiyor ya, çok kötü bir durum. Müzik falan dinleyebilirsin en azından.

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba, daha iyisini sana diliyorum. :D Sabahları uğruyor muydun? :D Ben iyiyim, sen de iyisindir inşallah. :) 

İyi akşamlar Capri, naber?

O kadar da abartma, ara vermeden öyle yaparsan verim düşmez mi? :D 

İyidir abi, senden naber?

4. Beytize, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aynen ya benim hiç yapasım gelmiyor bide :D Hepsi çizimli........ keşke sadece bazıları çok uğraştırıcı olsa canıma okuyor dersler sağolsunlar :lonely-onion-head-emoticon:

Humm demek ordan randomlar fln bizede soğuk soğuk :D bunları at -,-

Kolay gelsin. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Evet artık random daha çok kullanıyorum ama :D bunları da hala seviyorum.  :D   İstiyorsan arada atarım ama.

Spoiler

ghkljgşkgşglh

5. pegasusejder, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam Zoro.

Haha mimarlık okuduğu için çizimli ödevleri oluyor mecbur. :D 

Sanırım son kale benim random atmayan. :D 

GEçmiş olsun, gece geç mi yattın? Niye böyle geçe kaldın?

Ben de iyiyim. :) 

Çok zordur o ödevler. :crying2-onion-head-emoticon:

Sağ ol. Sahura kadar yatmadım ondan. Gerçi ilk günlerde böyle yapmıştım sadece bugün böyle oldu.

6. Beytize, 10 saat önce tarihinde yazdı:

ahaha hakkındır trip atman :d 

Ayyy ne güzel benimde vizeler pazartesi başlıyor daha hiç bir ödevi çizimi bitirmedim öyle boş boş vakit geçiyor bir bakmışım akşam bir bakmışım ertesi gün geçiyor günler :work-onion-head-emoticon:

Ynei denemeler demek nerden esti random sevmiyordun :D humm hum ortamına göre gülme şekilleri en sevdiğim durum :'D  bende randoma öyle başlamıştım sonra bağımlılık yaptı dklsjfklsjşf

Son gün gelene kadar yapası gelmiyor insanın. :D  Çizimli ödevlerin var demek.:crying3-onion-head-emoticon:  Bazıları çok uğraştırıcı oluyor, kolay gelsin. :)

Taçe dc'sine geçtikten sonra bir bakmışım random atıyorum. :D

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar tekrardan, nasıl gidiyor?

Günaydın abi. 12'de kalktım çok tuhaf hissediyorum. Hiç güzel değil geç kalkmak günün çoğu geçmiş zaten. :(

Senden naber?

7. Ari01, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Ama zombilerin tipleri de çook korkunç. :D :noooo-onion-head-emoticon: Pes et Rimel, asla robotların daha tehlikeli olduğunu kabullenmeyeceğim. :D :D Tamam belki silah konusunda haklı olabilirsdin ama iki durumda da hayatımız tehlikede oluyor zaten, en azından zombilerin öcü gibi yüzlerini görmeden öleyim. :D

Daijoubu olmasın o? :D :evil-smile-onion-head-emoticon:Ama ana fikri anladım artık kurtarırsın beni eğer zombiler gelirse. Robotlar ya da yeni favori lazerli yunus dostlarım gelirse de ben seni kurtarırım. :D:super-onion-head-emoticon:

Günlük tutmanın olayı o aslında zaten. Her gün yaşayacak yeni bir olayın olmasa da bir olay hakkındaki düşüncelerini, boş boş fikirlerini, ne bileyim ben mesela bazen animeler ve anime karakterleri hakkında yazardım, yazaqbiliyorsun. :D Sonra üzerinden zaman geçince belli bir olay karşısında o zamanlar nasıl düşündüğünü falan görüp nostalji oluyorsun ya da "Aa ben büyümüşüm" diyorsun. :D

Tiplerine alışırsın ya. :D

Tüh ya yanlış mı yazmışım.:nonono-onion-head-emoticon: Çok hawli olacaktım. :(  Tamamdır robotlarla yunusları sana bırakıyorum.

Denemiştim de çok sıkıcı ya. :D

8. Ari01, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Yeter artık bu zombilerden. :D Zombiler dışarıda dolaşırken benim odamda travmaya girmiş bir şekilde durmamı isteyen ne kadar kişi varmış ya. :) Korkunçlar, korkunç. :D Ama evet eğetebilirsek, en azından sizin için ekstra bir eğlenceli olurdu. :) Eğer böyle bir planınız varsa Rimel bana da bir T-Rex, ya da uçan dinozorlardan birini eğitiverin lütfen. :)

Teknolojk, zırhlı, bir gözlerinden lazer saçan dev yunusları seçiyorum ben. :cheer2-onion-head-emoticon:

Herkesin hayatında bir en güzel yıl oluyor. :scary-onion-head-emoticon: Ben de o yıllarda babaannemlerin yanına gitmeyi çok seviyordum, yazın gittiğimde 1 ay falan kalırdım. :) 

Ama 5. ya da 6. sınıfta en çok hoşuna giden nedir diye sorarsan, anime olduğunu bilmeden animeye başladığım yıl diyebilirim sanırım. 

Benim için Lise 2 olurdu. Hayatımdaki en iyi yıl olduğunu düşünüyorum, yani bir insanın hayatı nasıl tüm yıl boyunca bu kadar eğlenceli olmuş olabilirdi ki. Hem arkadaşlarımla çok eğlenirdim, hem derslerim rahattı. Ah, ah 10. sınıf. :) Ara sıra hala aklıma gelir bazen bir efkarlanırım bittiği için o yıllar. 

En azından iyi günlük tutmuşum da, bir 50 yaprak falan yazmışım, onları okumak yinre iyi hissettiriyor. :wow1-onion-head-emoticon:

Günaydın herkese :bye2-onion-head-emoticon:

Robotlar zombilerden daha tehlikeli bence; bir yerlerinden falan silah çıkartırlar sürekli. :D 

Demek korkuyorsun... Mo daijo, nazete? Watashi Ga Kita :super-onion-head-emoticon:

Uçan dinazorlara binmeyi ben de çok isterim.:wew-onion-head-emoticon:

Oo sevindim senin adına... benim yıllar boş geçiyor. Günlüğe yazacağım herhangi bir şeyim yok, günlük  aynı yazılarla dolar.

9. Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hıhı, sen diyorsan kesin öyledir. :) :)

Bak geldim işte. :whistling-onion-head-emoticon:

Hadi yine sorayım, nasılsın? ^^

Ben de iyiyim Rimel, derslerle ve akıl sağlığımı bozmamaya çalışmakla uğraşıyorum. :D :super-onion-head-emoticon:                                

İyi akşamlar diğer forumdaşlara da :bye2-onion-head-emoticon:, günün soruları geldiii. Sıcak sıcak, duymayan ve kalmasın. :D (Bilmeyenler  için burada bana Soru Sorucu Ari derler de. :) )                                                                                                                                                                                                                                                     Soru 1 : (Karşılaştığım en ilginçlerinden biri ^^) İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz?                                                                                                                                                                                                                                                                                 Soru 2 : İstediğiniz herhangi bir yaşta olma hakkınız olsaydı hangi yaşı seçerdiniz? Seçtiğiniz yaşta 1 hafta olacaksınız?                                                                    

1. Metal kesmek eğlenceli olmayacağı için zombi dinozorları seçiyorum. :D Bir de eğitebilsek tadından yenmez.
    2. 5 veya 6. yaşımı seçerdim. Yazın Fethiye'ye anneannemgilin yanlarına giderdim, çok eğlenirdim. Hayatımın en iyi yıllarıydı. :(   Şimdi hiç eğlenceli değil.

Peki sen neleri seçerdin? İlk soruya vereceğin cevabı ediyorum. :D

10. pambuk, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben iyiyim Capri abi sen nasılsın

Ben de iyiyim.:spa-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Naber?

Ooo Hawa Hanım enerjik gördüm sizi, derslere girme heyecanı mı bu? :)

İyiyim, çay demliyorum, sen? :)

İyidir Capri, kahvaltı hazırlıkları... Sen?

Hawa, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha kim demiş :D Yok ya, derslere heyecanlanmam ben :D

Haha iyiyim hoca yoklama yapıyor diye bakınıyorum :D sen nasılsın:victory-onion-head-emoticon:

İyiyiyim dersteyim yemek yicem, sen nasılsın:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İyiyim ben de yemek yedim dersteyim şimdi.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.