Jump to content

Pøllux

Üyeler
  • İçerik sayısı

454
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

İletiler bölümüne Pøllux kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Evet 2-3 gündür yoktum.Muhabbeti okudum...

Öhömmm ecchi öyle açık macık fail filan anlamam...Bazen ecchi sadece bakmaktır.

Yada Baka* kalmaktır :D

Happy Valentine Daysss...

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

İlk resim süper, ondan imza yapıcam şimdi :D . Teşekkürler :D

2. Genç biliyorsun işler nedeniyle ben katılamadım.Ama pastayı kesmen için arkadaşı yolladım

http://howimetyourot...su-ka-08-18.jpg

Pastayı keserken zorlanmışın duyduma göre.

Neyseki ordaki arkadaşlar arasında doktor varmış...

http://i665.photobuc.../EcchiNurse.jpg

Üstüne filan kan bulaşınca doğal olarak arkadaşlardan biri gömleğini vermiş:

http://i1207.photobu...11/11406e26.jpg

Ne olursa olsun gecenin ilerleyen saatlerinde yaptırdığım partiye yetişmişin...

http://anime-fanserv...su_ka13-177.jpg

Bulaşıklarıda merak etme ben kadın tuttum ...

http://4.bp.blogspot...s400/saeko2.jpg

Aldığım hediyeyide hemen okulda kullanmışın zaten duydum :D

http://img.imgcake.c...140219jpgaj.jpg

Ps:

Forumda resimler sorun çıkardığından bağlantı koydum.Tıklican artık...

Umarım beğenirsin Genç ,Nice senelere ^_^

Aaa kalp atışlarım hızlandı ya. Süpersin ! :D Çok teşekkür ederim! KWZ :wub:

3. Tunç ben tek başıma pasta yapmayı beceremediğimden ortaklaşa bir çalışma yapmak için bir kaç arkadaş buldum yanıma bana yardımcı olacak. Buyur pastan.

Resmi ekleyen

Bu da hediyen hacı bilmiyorum bunu beğenir misin ? Şansımı deniyorum. :D

Resmi ekleyen

Doğum günün kutlu olsun kankam. Umarım beğenmezsen bunu burada dile getirmezsin. Çünkü hangisini sevdiğini bilmiyorum. :( İzlemediğimden dolayıdır ki..Nice senelere. :D

İlla tekrar izleticeksin gecenin bu saatinde değil mi şu diziyi? :I

Süpersin kenks :D İkisini de seviyorum bu arada ^^

4. doğum günün kutlu olsun tunç mutlu yıllar :)

:D Teşekkürler .

tunç dağum günün kutlu olsun bu arada :DD biraz geç ama olsun :P

Daha pastayı kesmedim geç değil -.- . Sağol :D

Tunç doğum günün kutlu olsun :D

Sağol Emel abla :D

geçmiş d. günün kutlu olsun villy. :DD

Geçmedi ki daha .-. . Sağol :D

Tunç kenk özür dilerim hafta içi bana bilgisayar yasak yazamadım DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN :D :D :D

Seher abla aynısını ben de istiyorum çok güzel olmuş :lol:

Önemli değil zaten bugün doğum günüm niye geçmiş gibi söylediniz ki :D .

Sağol kanka. :D

Pastama dokunursan seni öldürürüm.... :@

5. Öhöm şimdi bugünün doğum günü çocuğu Tunç'u kutluyor ve ona hediye vermek istiyorum. :D

Imm öncelikle anime kızlarını topladım.

Sonra bunların tiplere bakıp "Allah'ın cezaları üstlerinizi giyinin işimiz var ^_^" dedim.

Resmi ekleyen

Sonra böyle giyindiler.

Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen

İllet oldum yeminlen. "Pasta yapacağız Tunç'un doğum günü bugün. :angry:" diye çemkirdim.

En sonunda adam olup işin başına geçtiler.

Uğraştılar didindiler en sonunda güzel bir pasta yaptılar. ^_^

Sonra bir de ne göreyim? :o

Kendini bilmezlerden biri pastayı yiyor. :angry:

"Kahrolasıca sen ne yaptığını sanıyorsun?" diye kükredim ama iş işten geçmişti.

Sonra sizden gelecek hayır olmaz olsun dedim ve pasta yapma işini devraldım. B)

Yaptığım pastanın harika olduğu söylenemez ama çok uğraştım. Emek harcadım. Umarım beğenirsin. ^_^

Beğenmezsen kelleni uçururum. :ph34r:

Neyse daha fazla uzatmıyorum. Buyur pastan. :D

Oha Seher süper çok teşekkür ederim :D . Resimlere bayıldım :3 ^^^^^^

6. Abi sabahtan beri kilitlediğim +18 dosyasını açmaya çalışıyordum bir sürü şifre denedim hep benim bileceğim şifrelere tek tek baktım Mendil,Peçete,Eldiven,Waid,Yavhehe,1337,Dedeler,AçmayınDedeler,Bebeler,ŞifreNeydiLan felan hepsini denedim meğersem şifre "Selpak" 'mış. 1,5 sene önceki ben ne fırlamışım be. Birazdan yüklicem fotoları. Banlanırsam size iyi forumlar :D
  7. ChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopperChopper

Resmi ekleyen

Alttaki bornozlu şahıstır kendisi :3

8. Bu ne biçim fc be. Çoluk çocuk açmış sonra vay efendim [+18] . aralarında sapık fotolar paylaşıp eğleniyorlar. saçmalık gördüm de bu kadarını görmedim.. Mantık yok ki bunda. Kapatın burayı. bu arada beni sekreter yapmışlar. yazık...

Allah allah, sen kim oluyorsunda gelip insanların zevklerine karışıyorsun ya? Sana ne oluyor ki ben onu anlamıyorum. Sanane istiyorsak paylaşırız. Daha ergenliğe girmemişsin milleti liseli diye eleştiriyorsun. Beğenmiyorsan defolup gidebilirsin , burası bir FC ve gelip herşeyi eleştiremezsin. 16 Yaşında da olsa en azından senden daha zeki o belli. İnsanların zevklerinden sana ne ki? Nereden bileyim senin Hentai izlemediğini? Boş boş konuşacağına bence başka yararlı işlerle uğraş.

9. ben bir hardcore player olarak ve anime sever olarak sao yu izlememem kaçınılmaz tabi ama arkadaş 2. arc çok bozdu kendini ilk oyunda romantik sevmesemde sevdim 2. oyunu heyecanla bekledim 1. oyunun finalinden birşey anlaşılmadı pek çünkü 2. oyunda sıvadılar başka birşey demiyorum hem mmo mantığına ters şeyler koydular hemde bize töbe ettiğimiz türk dizilerinin tadını yaşatılar ona be kirito asunaya kuzisi kiritoya sonra hepsi asuna ya :D

Hardcore player mi? Ben ragequitsiz hardcore oynayamam :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.