Jump to content

spike

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

spike kullanıcısının paylaşımları

1. Aşırı heycanlandım şimdi bak:) Ben de derslerimi bitirdikten sonra ödül olarak okuyup/cevaplarım artık.. Derslerini çalış!!!!! Şaka bir yana belki de bu senin son kez ders çalıştığın bir dönem olacak.. doya doya çalış o yüzden çok özlersin belki:D
  2. yok girmedim hiç, bugün akşama doğru girerim ama:) Ne olsun, her zamanki gibi derslerle uğraşıyorum Senden naber? Derslerini çalışıyor musun bakalım:D?
  3. Gözüme uyku girmedi işte Pegasus-san öyle düşün:D Benim için de çok keyifli oluyor dediğim gibi,senin de böyle düşünmen mutlu etti.. Günaydıııınnnn herkesee
  4. yine 7809473 saat sonra cevap veren bir adet Spike var.. gecem sana yazacağım çok satırlık yazıyla geçti:D bugün de tam tamamlamış oldum, buradan da söyleyeyim keyifli okumalar sana:D
  5. Matematik sıkıntı çıkarabiliyor bazen, haklısın. Hocan çok zorlamamışsa, senin kendi eksikliklerin varsa ders için Youtube kanal önerisi yapabilirim, biraz daha ileri gidip çözebileceksem takıldığın soruları discord'da anlatabilirim:D Öyle konularda çekinmeden yazabilirsin, elimden geleni yaparım
  6. Capri-saannnnn hoş bulduuum. İyidir ne olsun ya, yks derdiyle uğraşıyoruz, öyle olunca da burayı da çok boşlamış oluyorum haliyle Senden nabeer, okulun nasıl gidiyor ? Sınavların nasıl geçtii?
  7. iyi akşamlaaar
  8. hahaha aynen öyle, hemen hazırlan büyük bir yazı geliyor... ben lisede tam tanışamadım, sonlarına doğru keşfedince bir burukluk oldu içimde lanet olsun benim gibi anime izleyicilerine hepsini telafi edeceğim ama biliyorsun :)
  9. Hoş bulduuuum. ben de tam taaa ne zamanlardan kalma mesajına cevap yazıyordum :D bugün cevaplarım geliyor hazırlıklı ol Pegasus-kun:D Ben daha 3-4 defa aynı dönemlerden geçeceğim gibi, çömez izleyici spike sohbetten ayrıldı...:D
  10. Ari-channnn affet beni.. çok geç cevap vermiş oldum, ders çalışma amaçlı biraz foruma ara vermiştim.. sorularını kaçırmış oldum :( senin soruların benim için: ... öyle bir bağ var yani :D sorunu da cevaplayayım, sanırım 25 :D o da Code Geass'ı izlemem için arkadaşlarım baya önerdiğinden dolayı büyük bir gazla açtım, ilk sezonu bitirip öyle kalkmıştım. Hatta hatırlıyorum sabah 9-10 gibi başlayıp akşam 6-7 gibi bitmişti:D temel ihtiyaçlarım hariç kalktığımı da hatırlamıyorum bu arada:)
  11. gorkito-san meme kültürün karşısında büyük bir saygıyla eğiliyorum, sen artık son meme bükücüsün:D
  12. işe girmiş bir pegasus-san mı şaka yapıyorum :D umarım işe girersin de ekonomik bağımsızlığını ilan edersin, gerisi zamana bakar :D önemli değilll
  13. bu dönem sen iyi not ortalamasıyla bitir, ben de iyi bir yer kazanayım. yazın genshin, ikv ne varsa oynayalım. ne dersin :D? hmm anlıyorum seni, sana tavsiyem kahvaltıdan önce bir tane elma yersen gün boyu o yorgunmuşsun hissini alır. bu saatlerde de sağlıklı bir bünyeyle durmuş olursun :D beni babam kaldırdığından her sabah, gözümde uyku ,yatak özlemi ne varsa gidiyor :D alarmla ben kalkamıyorum bile:((
  14. aynen, dersler biraz boğma seviyesine geldi:D bir an önce girsem de kurtulsam artık diyorum:) ooo, hadi bakalım:) hazır mısın okula diyeceğim de şimdi garip olacak hahaha:D şunu sorayım bak, üstten ders falan alıyor musun, ya da bütlerin falan var mı bakayım :D aaa, senin de online derslerin başlamıştı sanki yanılmıyorsam, onlardan dolayı mı bir yorgunluk var?
  15. iyi sayılırım Capri-sannn sen nasılsınnn:) iyidiiir ne olsun, yorucu bir gün sonucu az önce eve giriş yaptım:) senden nabeeer, online derslerin ne zaman başlıyor?
  16. herkese selamm
  17. seni o baştaki saz solosuyla yalnız bırakıyorum :D
  18. nasıl ve ne zaman:D?
  19. ben de minnak sayılıyor muyum, Pegasus-sama :D
  20. uzun süre okuldan ayrı kalınca belki alışamamıştır bünyen:D dayanmaya çalış, az kaldı:)
  21. oldukça verimsiz geçti benim günüm.. senin günün nasıldı:)? umarım benden iyidir de:D
  22. aaa pegasus-san sana sormadım hiç, ileride nerede çalışmayı düşünüyorsun. hangi alana kaymayı düşünüyorsun daha doğrusu, aklında bir şeyler var mı?
  23. bir gün gelecek, sizler ders çalışırken biz yks mağdurları eğleneceğiz. değil mi @Ari01:D cidden burası çok aktifken bir gün yakalayacağım, kendime güvenim tam:)
  24. sadece 4 saatliğine yoksundur ama muhabbet mekanı coşmuştur..
  25. anlaşıldı Pegasus-san senin abilik/babalık modunla karşılaşmak istemiyorum bile:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.