Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının paylaşımları

1. Böyle bir fc mi vardı. :o Hep de üye olacağım eski fc leri fark etmedim. :( :D Beni de ekle. :)
  2. Songena

Usui Takumi [FC] (20 Üye)

Beni de ekle. :D
  3. Songena

Minato Namikaze FC (53 Üye)

Bende bende :D
  4. Songena

İtiraf Köşesi

Eheh. :D Utanıcak ne var :D ben de İtachi ye aşığım hatta fc bile açtım :D B)
  5. Songena

İtiraf Köşesi

fairy tail ,iin neresi ecchi :o :D
  6. Songena

İtiraf Köşesi

evet :D ama boş boşuna yorum atmıyorsun :D :)
  7. Songena

İtiraf Köşesi

konu normale dönüyor itiraf etmeye başladık :D itiraf ediyorum parmaklarım çok güçsüzdür hemen yoruldum yazmaktan :D
  8. Songena

İtiraf Köşesi

evet muhabbet mekanına döndü :D neysee sonra düzelir :D
  9. Songena

İtiraf Köşesi

ben hemence okuyup yazmaya çalışıyorum ama yetişmiyor :D iki dakka bekleyin bi dinleneyim yoruldum yazmaktan :D
  10. Songena

İtiraf Köşesi

aynen :( kimse beni dinlemiyor :D açıkçası siyasi nedenlerden dolayı ülkemden nefret etmiyorum o insanları sevmiyorum :D şişştt modlar görmesin siyasi konuların açıldığını :D
  11. Songena

İtiraf Köşesi

kendi torpağımı (dedem gibi dedim :D ) seviyorum :D ama yerleşinve gezi yazısı yazarsın okuruz falan güzel olur :D tüm forum size geliriz ama :D
  12. Songena

İtiraf Köşesi

bir yorum yazınca diğerini hemen yazıyorum ve flood olmuyor :D
  13. Songena

İtiraf Köşesi

itirah ediyorum ne olursa olsun her zman kendi ülkemde yaşamak isterim :D seyahat etmek güzel olur tabi ama ülkemi seviyorum ya :D
  14. Songena

İtiraf Köşesi

aynen şu anda yaşadıklarımı bir bilsen :D
  15. Songena

İtiraf Köşesi

bende bende :D ama soğan koymasınlar ıyy :D
  16. Songena

İtiraf Köşesi

Bir tek yumurtayla melemeni beceririm :D güzel yemek yaparım deyip imrendirmeyin yav :D Geçmiş olsun
  17. Songena

İtiraf Köşesi

güzel olur valla. :D Beraber melemen yaparız.:D Nedir bendeki bu melemen aşkı. :D
  18. Songena

İtiraf Köşesi

aaa ben oturup konuşurum genelde. :D ama işte onlara yemek hazırlarken kolonya tutarken falan iş yapmayı hiç sevmiyorum ama mecburen yapıyorum :( az önce de yine sofrayı sadece ben kaldırdım :( o yüzden kırıldım bilgisayardayım şimdi :P itiraf ediyorum iki saatttir bu konuya dalmaya istiyordum şimdi başardım yeah :D
  19. Songena

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Otani Atsushi: Koç ( 25 Mart) Şebeğiyle uyumluymuş. :D Usopp: Koç (1 Nisan) .Burçlarımızın uyumlu olduğu bir şebek daha. :D Uchiha Sasuke: Aslan ( 23 Temmuz) Uyumluymuş. :D Duygu karmaşası yaşıyorum. :D Pek de sevdiğim söylenemez. :D İtachi' mikiyle uyumlu değil ama olsun birbirine zıt bir çift oluruz biz de. :D Engelleri yıkarım ben. Sorun değil. :D Rock Lee: Yay (27 Kasım) Burçlarımız aynı :D Konan: Yay ( 20 Şubat ) Seviyorum bu kızı burçlarımızın aynı olduğunu görünce daha da çok sevdim. :D
  20. Songena

İtiraf Köşesi

Herkes böyle söylüyor. :D
  21. Songena

İtiraf Köşesi

İsmi "Meltem" olduğu için benim kadar sıkıntı çeken yoktur galiba. :D Kardeşimin ismi Ethem. Meltem. Ethem . :D Söylerken bile garip ya . :D İyi yanıysa şu: İsimler bağırarak çağırınca hangisinin söylendiği pek belli olmadığı için annem beni çağırınca "Ethem, annem seni çağırıyo." deyip tüyüyorum. :D
  22. Songena

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum ben yokken yapılan yorumları okuyup eğleniyorum. :D
  23. Songena

İtiraf Köşesi

Ban yemekten korkmasam oyun konusu açıcam. :D :( Tuttu, tutmadı mesela :D Çok özledim ya. :D :(
  24. Songena

Manga Üniversitesi Açılıyor

Çizim yapmayı severim ama rüyamda bile göremem. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.