Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının paylaşımları

1. Songena

Naruto (Spoiler İçerir)

Of yine spoiler yedim. :D Neyse bu spoiler i görmemiş olsaydım narutoyu izlerken hiç zevk almazdsım hele bu bölümlerde... En sevdiğim gün artık cuma değil perşembe :D ama bir hafta boyunca sadece 20 dk için bekliyorum ve doldurma saçma sapan bölümler var :(
  2. of bi kaç sekmede forum olunca yanlış konuya yorum yaptım ya :D kusura bakma senin konunu da boşuna işgal ettim :D herkes yorum yapılmadığı için şikayetçi... :( Edit: BU konuya yapıcağım yorum şu.:D Açıkçası bazen yorum yapmaya üşeniyorum (bir de bazen çok güzel olanlara yorum yapmak istemiyorum rakibiz sonuçta :D of çok kötüyüm :D )
  3. Ben de dahil çoğu kişi ff yazdığı için bazıları gözden kaçıyor. Bir tavsiyem olucak. :) Ben imzasına kayedip tıklayıp okudum :) sana da tavsiye ederim :)
  4. Çizimlerin çok güzel. :) Devamını merak ettim :) Reklam yapma özelliğim tavan yapıcak ama üzüldüm ya :D Ben de çizimlerime o kadar uğrartığım bir çizimi ekledim ama kimsenin ruhu bile duymadı :D :(
  5. Bende şansımı denemek için bir ff yazdım. :) Baharın Gizemi konusuna herkesi beklerim. :) Herkese başarılar. :)
  6. Songena

*İlgi çekici başlık*

hoş geldin Selcan :) Bir sitede üşenmemiş bu kadar yazmış bende hiç değilse iki dakkamı ayırıp okuyayım dedim :D Aslında hobilerimi birisi sorsa resim çizmek,öykü yazmak vs. vs. ve uyumak derim yani :D e kim sevmez ki uyumayı :D neyse lafı daha fazla dolandırmıyım arkadaşların sorduğunda hiç çekinmeden söyle bence :D :) iyi eğlenceler :) iyi forumlar :)
  7. bende merak ettim şimdi :D eski üyeler hep bahsediyor... neden foruma girmiyo acaba :wacko: :(
  8. ayyy kediler çok kawai yav :D yiyesim geldi :D :) ace yi tanımıyorum ve doğum günü olduğunu şimdi fark ettim ama ... doğum günün kutlu olsun :D
  9. Songena

Ichimaru Gin Resimleri Anketi

niye hayal kırıklığına uğrayalım ki :D bence güzel olmuş ama ikinci resimdeki daha iyi olabilirdi :) güle güle giy :) :D
  10. Songena

Little Busters Animeye Uyarlanıyor

eheh :D bende yüzlerinden dolayı animeyi merak ettim açıkçası :D :)
  11. Songena

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

naruto yu izledim tabisi :D filler de bitti sonun oh rahatladım :D işin yoksa bekle şimdi bi hafta daha :D
  12. başka bi sitede ismimi songena yapıcaktım ama öyle nickli üye vardı :D bende songena2 yaptım her yerde kaldı işte öyle :D songena nın anlamına gelicek olursam : çocukluğumda canım sıkıldığında televizyonu açıp kore dizileri izliyorum da benim gibi resim çizmeyi seven bi kız vardı :D çok da sevmiştim kendisini tahmin ettiğiniz gibi ismi songenaydı :) ilk başlarda isim garip geliyodu ama alışınca güzel gelmeye başladı :D ismin anlamını unuttum kim bilir kaç yıl önce izledim diziyi :D
  13. Songena

21. Ankara Japonca Konuşma Yarışması

videoyu izleyince kolay gibi geliyo ama ben bi gozaimas demek için bile 2 saat uğraştım :D katılanlara başarılar :P :)
  14. Songena

Ichimaru Gin Resimleri Anketi

fikrin pek değişmediyse el sallayan bi resmini yapıcaksan bence 10 resim birinci resinmden daha iyi :) ama eğer fikrini değiştirdiysen 11. resim ya da 3.4. olan resimler çok gzl olur :)
  15. Songena

2012 Kış Sezonunda Yayımlanacak Animeler.

ben de op yi merakla bekliyorum :) umarım herkesin bu kadar bekleyişine değer :D :)
  16. Songena

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum yorum yaptığımda imzama bakınca hem gülüyorum hem de burda ben yoruluyorum insan bi durur ya :D
  17. Songena

Sergimden bir kaç parça

+ rep :D :) :)
  18. Songena

Sergimden bir kaç parça

yaptığım resimlerle karşılaştırınca kendimi çok beceriksiz hissettim :D atlı olan resme bayıldım :) bence boş zamanlarında en çok sevdiğin ve emek çektiğini düşündüğün resimleri tamamla :)
  19. Songena

Yeni Üyeniz Ben ve Çizimlerim

çizimler güzelmiş ellerine sağlık :)
  20. Songena

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum :D ilk olkulda tetanoz aşısı olduğumuzda yaptıklarıma bakın :D hocam bu yaz tatilinde evde babama yardım ederken yanlışlıkla paslı çiviye ayağım batmıştı bide ayağım kanayınca hastaneye gittik o zaman tetanoz aşısı olmuştum " dedim :D tabi hoca bana güvendiği için inandı :D sonra herkesin kolu ağrıyınca filan bana bir sürü soru sordular of ne çektim o zaman ya :D en son aşı olan sınıf bizim sınıftı ilk aşı olan sınıfa gittim gözlüklü bi kıza sorabilceğim kadar soru sordum kaç saat ağrıyo felan :D sınıfa geldiğimde sanki çok biliyomuşumda aşı olmuşum gibi saladım sallayabildiğim kadar bi de kolunuzu biraz hareket ettirmeye çalışın filan :D diyodum ya :D of şimdi söyledim rahatladım :D :) başka zamanlardada aşıdan kaçış maceralarım vardı da onlar mutlu sonla bitmiyo maleseeeeff...
  21. Songena

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

sana demiştim de bleach le naruto nun konusu farklı olsada ikisi de aynı türden olduğu için naruto yu izleyipte bleachi izlemeyen yok gibi :) ben bile bunu hep gördüğüm için başladım bleach e :D :)
  22. Songena

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

bleach i sevipte naruto yu sevmeyen biri ... :blink:
  23. Songena

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

ben o sahnede göz yaşlarımı silmekle uğraşıyodum... gerçekten gzl replik op deki luffy ve zoro nun lafları ve ussop un garip yalanları en güzel replikler :) :D
  24. erza- jellard (ismini doğru mu yazdım :D ) jiraya -.tsunade usui - misaki :wub: i.. ita...itachi ve b..been :D :P
  25. öyle deme ama :D piskopat damgası yediğim için yazdıklarıma pişmanım şindiiii :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.