Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının paylaşımları

1. Amygirl seviyorum seni ya. :D Akşam akşam eğlendim. :D 62den tavşanı ben de yapıyorum ya. :D eheh xD kardeşim de resim konusunda öyle xD gerçi ben "emeksiz yemek mi olur diye atasözü bile var" deyip resim çizdirerek kardeşine işkence eden tek ablayım ve uyumadan önce resim çizince kabus görme olasılığı da olabilir ama kötü mü oldu yani bildiğim her şeyi öğrettiğim için benim yaşıma gelince benden iyi çizicek xD yine de annenden kalan miras sayesinde ve biraz kendini zorlayıp az da olsa uğraşsan harika çizersin =) belki de spoilerdekiler seni resim çizmeden biraz soğutmuştur ama neyse... xD
  2. çizimler çok kawai ama :) bence iyi olmuşlar birazcık pratik yapıp manga çizimleriyle ilgili videolara baksan çok daha iyi çizimlerin olur bence :)
  3. animeyi en çok luffy için seyrediyorum :D ( anime konusunda hayattan en büyük dileğim gerçek hayatta azıcık da olsa lufyye benzeyen birinin karşıma çıkması :D )
  4. iki çiziminde çok güzel olmuş devamını beklerim :)
  5. Songena

izmir cosplay convertion

:D daha önce izmir de oturduğum için lafın gelişi öylesine demiştim :D şimdi istanbul da oturuyorum :)
  6. Songena

İtiraf Köşesi

aslında çocukken çok çizgi film izledimde twety hoşuma gitmemişti :D o çıkınca kanalı değiştiriyodum :D
  7. Songena

izmir cosplay convertion

aynen ya sırf cosplay yapabilmek için izmire taşınmayı istedim o derece yani :D
  8. Songena

Naruto Sona Yaklaşıyor.

ben naruto nun değil sasuke nin ölüceğini düşünüyorum .... ayrıca sona yaklaşsada savaşın bitmesine daha çok var çünkü naruto daha yeni savaşa gidiyor ve hala yolda :D en az birkaç ay daha sürer heralde
  9. Songena

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

itachi tabiki :) :D narutodan biriyle evlenicek olan varsa çifte düğün yaparız :D :D
  10. Songena

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum tweety in kız olduğunu bu yorumları okuyunca öğrendim :D zaten izlemiyodum o çizgi filmi :D
  11. Songena

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

naruto yeni bölümü gelmiş hiç kaçırır mıyım :D
  12. oh sonunda rahatladım :) bu arada yanlışlıkla flood yaptım çok özür dilerim :(
  13. Songena

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

aynen ben de bırakamam :D anime izlemeye daha iki ay falan önce başladım ama okullar açılınca mecburen bırakıcam :(
  14. :D :) neyse şansımı böyle deniycem artık bir de seninde yorumuna cevap veriyim derken yanlışlıkla flood yaptım :( of çok dikkatsizim bu sefer sorun olmaz umarım... :(
  15. yardımcı olduğun için çok teşekkürler ama ilk yorumumda dediğin gibi yapınca yine yazı çıktı :( :( sorun bende galiba ya :(
  16. neden böyle söylüyorsunki ?! :(photoshop u bi kaç gündür internetten öğrenmeye çalışanlar var benim gibi... ve bilgisayar bölümünde olanlar da var herkes bildiği kadarıyla yarışmada elinden geleni yapıyor :( oylamayla da hak eden kazanıcak zaten :( !
  17. Songena

Japonya'da Müzik

tahmin etmiştim :( 5 kişiden oluşan çok grup var bu yıl ve geçen yılın sonunda çıkanlardan bildiğim gruplar bunlar :D yaklaşık 19-20 tane var :D Chocolat,Pandora,Girl's Day,Sunny Days ,C-REAL,5Dolls,CHI-CHI ,GLAM,Crayon Pop,EXID,PURETTY,Evol,New.F.O,Ruby,LAY-T,SPICA,Baby V.O.X. ,Papaya ,StheOne,Maskot büyük ihtimalle koreliydiler :( koreceyi daha iyi bildiğim için koreli grupları dinliyorum malesef japon grupları söyleme konusunda yardımcı olamam :(((
  18. nasıl yapıldığını söylediğin için sağol :) dediğin gibi yaptım ama link olarak görünüyo :( neyse bi tıkla resim görünür artık... :D
  19. bu da benden :D :) umarım beğenilir :) %20http://a1208.hizlire.../10/r/c5sz1.jpg resim olarak yüjleyemiyorum yazı çıkıyor :( ama sayfa açıp yazıyı kopyalayınca resim görünüyor bu şekilde yarışmaya katılsam olur mu? :(
  20. Songena

İtiraf Köşesi

E yani :Dİtiraf ediyorum küçükken annemi üzdükten sonra karanlık bi yerde olursam öcünün geliceğinden korkardım ama çoook küçükken :D
  21. Songena

Japonya'da Müzik

çoğu kişi japon değilde kore müziğini dinlediği için o kız grubu koreli olablir :( kaç kişi olduklarını hatırlıyor musun? mesela 5 kişilerse beş kişiden oluşan grupları söyleyebilirim en azndan koreli olup olmadıklarını anlamış olursun :)
  22. Songena

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

çevremde benim dışımda anime izleyen biri olsa güzel olurdu kardeşim alt yazılı olduğu için izlemiyo ya :D 10.sınıfa geçtim belki yeni sınıfımda izleyenler vardır :) cosplay yapmak ve çizimlerde pro olmak istiyorum :)
  23. Songena

SelamunAleykum

Aleykümselam Hoşgeldin bende meltem iyi forumlar:)
  24. Songena

Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)

sağol bugün cesaret geldi yine deniycem :D :) hımm ikimizinde inş. bi daha çizemeyip braktığı resimler olmaz :)
  25. Songena

Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)

evet sasukeyi gerçekten güzel çizmişsin ilk çizimlerim itachiydi :D sonra sasukeyi çizdim ama tonlama yaparken resim battı ya :D :( of moralim bozuldu çizim yapmaya ara verdim ama yinede sasukeyi çizmeyi deniycem :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.