Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının paylaşımları

1. Songena

Neden oyun oynuyorsunuz?

:blush: Son dedigini yazsam iyi son olurmus cidden. :D Flashbacklerle Naruto' nun parodisini yaptim caktirma. :P
  2. Songena

Neden oyun oynuyorsunuz?

Telefonda yazdim, usengecimdir oysa şoktayim. :D Bir kisi okursa kendi kendine konusan deli olmaktan kurtulurum. Ahdhdhsg Yalniz cok sacmalamisimdir. Okuduktan sonra çaldığım zamanini geri isteme. B)
  3. Öh Meltem öh son yaptigim yorumun uzunluguna ben bile sasirdim. Forum napsin? :( Sacmalamayi ozlemisim. Pisman degilim. B)

4. Songena

Neden oyun oynuyorsunuz?

Cool cool oyunlardan bahsedilmis burda. Yorum atmaya utandim simdi. Benim oynadiklarima " Ya o oyun mu, alin sunu disari!!!"diyen olur simdi. Ahxhsdhgj Bozulan PC tam hurdaydi zaten ozelliklerini goren, LoL e girebilmis olmamin mucize oldugunu soylerdi. :D (O oynlri oynadgim icin bnm sucum ykkk tmm mi .s .s ) Neyse beni kendi halime birakin. :D (Ozellikle pro olanlar. ) İki dakika bir sey karalayip cikicagim, soz. :P Artik super otesi mukemmel cool karizma oyun maceralarimi ve derin nedenlerimi anlatabilirim. B) http://cdn.teknolojioku.com/data/news/1/1404301227_1-nokia-3310-580-90.jpg 6-7 Yaslarim bunla gecti. Babam isten gelince el koyardim telefona. :D :D Cok eglenceli, vahset dolu avcilik oyunumdan uyuyana kadar ayrilamazdim. Yilanlar uzayince ne kadar mutlu oluyodum biliyo musunuz? O.o Duygulandim aah ah. ;( http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/06/05/article-0-1E80F18A00000578-418_306x423.jpg Yas: 8-9 Uydunun cok farkli bi anlami vardi benim icin. ;( Bunlara cok zaman ayirdim hee. O zamanlar kucuktum oyun oynarken farkli ve karanlik amaclarim yoktu. :( Nedenim sadece eglenmekti. Cocukluk geregi oyun tutkumu yasamakti diger neden de... Siradaki oyuuun... ... ... ... S-S-S-STARDOLL! (Bu Kelime icin; Utanarak bagiran kiz hayal edin. ) Yas: 12-13 O zamanlar kiyafetlere azicik ilgim vardi bu oyun sag olsun sogudum. Hayatin gercek yuzunu de gormustum. Bir daha asla eskisi kadar saf ve mutlu olamayacaktim. :/ İlk defa bu oyunda sanal arkadaslar edinmistim. %90 nedenim sanal arkadasliklardi. Pis islere bulasip annemin telefonundan para yatirmistim oyuna. Biri beni bu buyuk hirsizligim icin polise soylesin. Cok pismanim cok. :( İlk hesabimin sifresini unutmustum. Onda hangi e-posta vardi hatirlamiyordum. O yuzden para verdigim hesap cope gitti yenisini actim. Yeni hesapta hic para harcamadim. Bu yuzden kiz da ev de eskisi gibi guzel degildi. Cevremin cogu etrafimdan uctu. Partide erkekler eskisi kadar gelmiyordu yanima. Hayatin cok aci bir yuzunu bu oyunda ogrenmis ve olgunlasmistim. Ne kadar malmisim oyle. Cok uzulmustum. Ashfhshfhs (İtiraf ediyorum yine icim burkuldu. ) Stardoll u az kisi biliyordu baslarda. Sonra cok kisi kesfetti, nerde cokluk orda... Kalabalik ama sevimsiz bir yer oldu sonunda biraktim. Sanal arkadasligi cok sevmistim oyunda. Ondan once sanki sanal arkadas edinmek cok sacma bir seymis ve zararliymis gibi dusunuyordum. Oyle oldugunu duyardim cunku. ( Cevredeki insanlarin aslinda ne kadar on yargili olabildigini de o zaman cok iyi fark etmistim. ) Stardoll dan sonra uzun sure oyun oynamadim. Sanal arkadaslik da bitmisti haliyle. Siniftaki, sokaktaki arkadaslarimla mutluydum ama sebek sebek PC karsisinda oturup, farkli insanlar tanimayi ozlemistim. :D ______________ Lise 10. ve 11. Siniftayken nefret ettigim bir siniftaydim. PC ozurlusu olarak oyunlardan tirsiyordum. (Hala oyleyim. :D ) Yalnizlik ve issizlik sag olsun oyunlarina adim attim. Yuklediklerim iki saat yuklenmiyodu... Bende saniyordum ki benim PC nin okuzlugu/yavasligi yuzunden oyle. Adgfshfhdhhj Yuklemek istediklerimi hep iptal ettim. Anladim ki ben web tabanli online oyuna mecburum. Hani su sirali vurulanlardan. ;( Bu oyunu soylemeye Stardoll dan cok utandim. Zaten bahsettiklerim oyun yerine koymuyordu, yeni surumu rezalet olunca soylemek zor. :D Anime izlemede yeni sayildigim zamana denk gelmisti oyunu kesfetmem. Anime sevgim cosmus haldeydi. Oyunda noobken İchigo nickli biri gormustum. Sanki o char İchigo' ymus gibi sevinmistim. ( Yemin ederim salak, gerizekali bu kiz. ) Baktim o char yanima geliyo. Gozlerimden kalp cikti lan. :D Bana "Songena neye yariyon?" dedi Uhuuu. ;( Tanisalim mi dese o kadar kirilmazdim lan. Orihime bile krski-kn .s dese bile tatli kizdi yaralilari tedavi edebiliyor. Bense buyucu olmadigim icin kimseyi tedavi edemezdim. Bu demektir ki Sakura kadar ise yariyordum. O gunku yaptigim hirsi baska zaman yapmadim. :D Acili ve uzun yoldan gectim ve oyuna hic para harcamadigim halde kemdi server imda ilk yirmi sirada oldugum gunler bile geldi. B) Oynadigim 2. Serverda olsa da o cool gunler geldi. :P ( O aralar bendeki sans kimsede yoktu. Bir ay falan surdu yuksek sansim. Sonra oyunu ihmal edince gerilere gittim. :D ) Arasira abaza kisiler can sıksa da, charim iyi diye beni erkek sansalar da en yalniz yillarimda oyun cok iyi geldi. İlk yilimda uye (Sonra lider B) ) oldugum clanda 20 li 30 lu yaslarinda teyze ve amcalar vardi. :P Gercekte ya da sanalda fark etmez genelde benim yasimda ya da benden kucuk kisilerle sohbet ederdim. Bu oyunda fark ettim ki bir teyzeyle konusmak da baskaymis. :D Okuldaki ogretmenlerle falan konusmaya basladim sonra. Mezun olsam siniftakileri degil 2-3 hocayi ozluycem. :D Sakarligim zayif bedenim sag olsun gercekte hic savasci kadin havam yok pofff. Oyundaysa tam tersiydi. Ego tatmini icin de oynadim oyunu. B) Sadece sanal alemin iluzyonuydu ama mutlu oluyorum. :D Oyuda az kiz olmasi yetmezmis gibi az kisinin basarili oldugum meslekten dolayi mi bilmiyorum ama olayli geciyordu zamanim. Benim saftirik ve deli kisiligim yuzunden de olabilir. Ahdhsjhjsj Sonra bakmisim ki olay cikartmaktan da eksik kalmiyorum. :O ( Gercek hayatta kokune kadar cekingen, sesi cikmyan kisiyim. ) Farkli serverden kisileri gordugum yerdeki birine " Biz farkli Dunyalarin cariyiz Legolas" der olmusum. :O ( Derste yanina erkek otursa gerilip cocugun kalkmasini sabirla bekleyen utangac kiz didi bunuuuu. ) Super takim calismasiyla savas kazaninca yanaklarim agriyana kadar mutlu mutlu guluyorum. :O ( Okulda grup odevlerini bile tek vasina yaparim.) Anime karakteri yatatmis gibi hissediyordum oyunda. İlk basta ezik olan sonra da guclenmis karakterdim. shounen animemin ismiyse Legend Online. B) ... Oyunun ismini soylemeye cesaret edebildim. Ajdhdjajgjjt Edit: Blog yazmayi ozlemisim o yuzden bu kadar uzun yazdim. Destanimla gozlerinize ettigim iskence icin cok ozur dilerim. Gerci okuyanin olcagini pek sanmiyorum. :D
  5. Skip Beat manga Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler.............................. Kyoko hanim aga(hanim abla da olur ahshfjs) oldu . :o Rol bile olsa... Meltem şokk!

1. Songena

Songena

En son Corn' u hala peri sandiginda sasirmistim bu kadar. :D Forumda biri ciksa da mangayi konusup eglensem. :D

2. Giselle Night

Giselle Night

En sevdiğim animelerdendir kendisi :) mangasını da biraz okumuştum dizisini izleyip sonunu öğrenince de okumayı bırakmıştım anılar anılar ... :)

3. Songena

Songena

Dizisinin ilk bolumunu izlemistim. :D Odil beni rahatsiz ediyodu o zamanlar. Sonra da devam edemedim bir turlu. :D Yine de canın sıkılırsa bir ara mangaya devam et bence. Sonunu bilsen de harika olaylar var, okutturur kendini. :D Bir de Ren' in menejerinin degerini anladim mangada. O yuz ifadeleri tavirlari falan... Tatliligindan olecem, yanagini sıkasim geliyo. :D

6. Songena

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

Bazen zit zevkler eglenceli olur. B) O istedigi kadar mayonezi zikkimlansin, yaninda cikolata yerim bir sey olmaz. :D :D
  7. Songena

Gintoki' yi coktan aldim zaten. :D ( Gintoki' yi kendine koca yapmis biri var. Onun hortlamasindan tirsa tirsa diyorum bunu. )Ama... Hijikata' yi birakmam. :D Sougo' yu alabilirsin ama. :P Edit: Gekkan Shoujo' daki Seo' dan harika ana karakter olurdu aah ah. :D Edit2: Konu kaynatmayi cok ozlemisim. Adhdhshfhd
  8. Songena

Ay cok sevindim su an. :D Bir yerde Hijikata' nin H' si geciyorsa, mayonezli laf alakasiz olur mu hic? :P İtiraf et, mayonezi Hijikata mi sevdirdi? :D Yoksa nasil tadi iyi olur mayonezin. ;( Cikolata tutkusu var Hijikata pilava mayonez doksun, ben de cikolata. Boyle de yakismaz miyiz birbirimize? ;(
  9. Songena

Aa sonunda bi ankete sinir olmadim. :D 2014' un en iyi karakterlerindeki 1. den sonra bu anketteki 1. cok iyi geldi. :P Gintama' da populer anket savasi vardi... http://blogs.c.yimg.jp/res/blog-7e-ac/kougyo_songohan/folder/600819/41/9376041/img_8?1262963503 Sougo' nun 2. Hijikata' nin 3. olmasina cok uzulmustum. O yuzden bu ankette mutlu oldum kih kih kih. ( Avatarimin Kagura olduguna bakmayin. Agdhdjdjgh Hijikata bir baska. B) Yine de mayonezi sevdiremedi bana ama olsun. :P )
  10. Seytan diyoki tanitim videosu diye resim kakaladiklari icin gicikligina izleme... :@ Ama AnoHana yi cok severim, kiz da ilgimi cekti. :D
  11. Songena

Noblesse anime olsun

*Zeynep Abla nin hayali alinti mesaji* (Telefona bir seyler oluyo. :( Neyse) Aslinda soyle bir sey de var. Anime kotu yapilirsa az kisi izler, manhwasina da on yargilari olur. Al senin olsun yakisiklilari o zaman. :D Sonucta anime iyi olmasa bile manhwa devam edecek. Buna uzulmene gerek yok. :D Anime iyi olursa harika olur zaten. <3 Belki muzikleri de cok guzel olur. Karakterleri o zaman sana kalmaz gerci. ;( Geci oylamazsan forumda "Noblesse Timi " kurup tum animeci kizlara karakterlerin en yakisikli resimlerini atariz bak. (M21 haric. Onu az kisi gorsun uhuuu. ;( ) Yine Noblesse kesfedilmis olur. B) Tabii animesiz haliyle. ;( Ya bir oy bulunamazsa. :P
  12. Songena

Noblesse anime olsun

Hic paylasimci degilsin. ;( İmzalamazsan her yerde Noblesse tanitimi yaparim. :D Abla yapma etme, Frankenstein' in sacini ruzgarin savurdugunu dusun. Guzel sesini duycagimizi dusun. :( Edit: Bir oy da benden. B)
  13. Saftiriklik basa bela. Uhuuu. ;(

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Niçın, ne oldu ki. Yazıyı heyecanlı yerinde bırakmışın :(

2. Songena

Songena

Heyecanli yerde kalmasi iyidir. B) Keske sadece bir sey olmus olsaydi. Ahdhshs Hep bir sey oluyor. Gulcek ani oluyor sonra gerci... Biri sinifiniz anime olsa sen ana karakter olurdum demisti. O geliyo aklima saflik yaptigimda. Hayatimdaki en buyuk hakareti yemis gibi hissediyorum. :D

14. Songena

Anime klişeleri

-Shoujo kizlari saftir. - ve Hayvan gibi kocaman gozleri olur. -_- ( Tiskindim. shfhshfjj :D ) Bu klisenin istisnasi varsa biri o animeyi ( manga da olur) soylesin, aydinlanayim. :D
  15. Songena

İlk önce tanışma ...

Hos geldin. Benim de en sevdigim anime Gintama. :D Anime filmi oneretim ben de. http://www.turkanime.tv/anime-seri/The-Girl-Who-Leapt-Through-Time
  16. No:6 dan Nezumi'nin resmi arsivinde olan varsa paylasabilir mi? Simdi ararsam saatlerce aramadan secemem resim. Zamanim da yok. :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Songena

Songena

Tesekkur ederim yardimci olmayi dusundugun icin. :D

17. Songena

Herkese Selamlar

Hos geldin. Ben de Meltem. İyi eglenceler. :D
  18. Songena

tanısalıım

Hos geldin. İyi eglenceler. :D
  19. Merutemu. :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sana uymuş bak latin harfler, benim ki uymuyor ; barushu

2. Songena

Songena

En azindan benimki gibi kulaga komik gelmiyo. :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bence iyi geliyor kulağa senin ki

20. Songena

Minna-san Konnichiwa !!

Yeppudaa' da paylasiliyor. Forum formatinda dizi-film paylasmalari bslarda garip geliyordu ama sonra alistim. :D Konuya indirme linki hatta bazen ost bile eklemeleri cok hosuma gidiyor ama. :D Dizilerinde de anime havasinda olaylar var ama daha gercekci tabii ki. İzlerken Japonlari daha cok tanidigimi hissettim. Bir de anime live-actionlari genelde iyi olmuyor. Hana Yori Dango gibi nadiren iyi live-actionlar cikiyor. :D Tavsiye almak istersen elimden geldigi kadar yardimci olurum. ( Gerci daha yaklasik 1 yildir izliyorum. Acemiyim. :( )
  21. Songena

Minna-san Konnichiwa !!

Hos geldin foruma. Ben de Meltem. :D İyi eglenceler. Edit: Japon dizilerine goz attin mi? O.o ( Anime izleyen insan bile az bulunurken dizilerini izleyen birine denk gelmek cok baska bir duygu oluyor. asjkgdfjfj )
  22. Songena

Hadi Tanışalım :3

Hos geldin. :D Sadece konu acarken renkli yazmaya usenmiyorum. ahdhshfjd Tembellik basa bela. :P Soylenmis ama yine diycem. Love Stage izlediysen Sekaichi Hatsukoi' yi tavsiye ederim. :D Gecenlerde 2. kez izledim animeyi. ;( Chihayafuru da hos. *_* O animedeki renkleri cok sevmistim. :D Kipkirmizi sonbahar yapraklari filan... İyi eglenceler. :D
  23. Jinx Sirf bu halleri icin... :D Lol oynamiyorum ama Jinx cok baska bir sey. <3
  24. Crows Explode Hayal kirikligi oldu azicik, birazcik, minicik. Crows Zero ' nun 3. filmini o kadar bekleyince beklentim cok oldu galiba. :D Film kotu degildi sevgi doluydu da o eski havasi, karakterleri yoktu. ;(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.