Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. RenRuki'yi ben de düşündüm ama Rukia İchigo'yu seviyor. :D Bir de Ne Orihime'si yav? Onu Ulqiorra alcak. :D Hem İchigo Rukia'yı Orihimeden daha çok seviyor. :P Üstelik İchigo'yu çekip çevircek olan da Rukia.

Kısaca yalnız kalan bir tek Renji. Artık ona da birini bulsam tam olcak. :D :)

2. Zeki kız karakter mi düşündüm de ne kadar azz :o :o zeki erkek bir sürü sayarım ama <_< <_<

bnm bildiğim en zeki kız karakter Erza Scarlet...

İkinci olarak Go Sick'teki kız çok zekiydi.. Hatta o kadar zekiydi ki neyse spoiler olmasın vazgeçtim :D :D

Go Sick 'i izleyeyim ben. :D

Artık romantizmin olduğu animelerde kızlara tahammülüm kalmadı nerdeyse. :D TEk dileğim baş roldeki kız zeki olsa da rahatça sinir krizi geçirmeden izlesek. :D :P

3. asdasdasda kanka bi arkadaşa çıkmak he :D Bayağı eğlendim. :D Gel gel. :ph34r:

Ne bileyim ben de şaşırdım kendime. :D

Ama fc konusunda benden her şey beklenir. :D Tanımadığım kişinin fc -ına katıldım sonuçta. :D (Byakuya fc'ını açtığında ben Bleach'e yeni başlamıştım. :D TAnımıyorum ama kimin abisi sonuçta deyip geldiysem 2-3 bölüm de olsa izlediğim bi şeye de üye olmam lazım yani. :D :P )

4. Asıl bombalar geliyor. :ph34r: :ph34r:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Bu kim la ? :o :ph34r:

Resmi ekleyen

Bu da Emel'ime gelsin. :D

Resmi ekleyen

Şimdi bu resimleri gör de gelme. :P

O değil de itiraf ediyorum merak edip rastgele bi ecchi animeye bakıp 2-3 bölüm izledim. :D

Bunu itiraf etme konusuna mı yazsaydım. :blink:

NEyse bi arkadaşa bakıp çıkıcak diye ekler misin? :D

5. Baktım bugün forumun Minato'sunun doğum günüymüş. Doğum günün kutlu olsun. Nice senelere. :lol:

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_Minato :D

videoda isminin olması için rica ettiğimiz fakat zamanında cevap yazamayan arkadaşlardan ayrıca özür dileriz...

İçtenlikle ve harika olmuş. :)

Flow-Sign 'i duyunca kesin harikadır diyerek başladım açıkçası. :D

6. gerçekten güzel çizimler...

Yorumlarında neden hep üç nokta... :blink:

Birinci resimde o tatlı çocuk halini gördükten sonra 2.resim tam bir şok oldu benim için. :P (Bana dövcekiş gibi bakıyo. :( )

Ama üçüncü resmi görünce rahatladım. :wub: (Bu kalbi görünce anlamışsındır nedenini. :) )

Çizimlerin güzel olmuş. :) Devam etmelisin bence zamanla daha yakışıklı Sasuke'leri görmüş oluruz biz de. :P

7. Deidara'yı benden başka diyen olmaz diyerek yazmaktan vazgeçmiştim ben!

Deidara, Grell Cutcliff, Envy, Hidan, Mello, Kira Kousuke, Uryuu Minene belki Gasai Yuno.

İlk seferde aklıma gelenler bunlar.

Canım manyaklarım.

Neyse yalnız değilmişim :D :)

Yakın zamanda bitirdiğim Elfen Lied'den Lucy demesem olmaz. :P :)

8. 2-3 yıl önce (Daha animenin ne demek olduğunu bilmiyorken) live actionlarını izlemiştim. Filmin etkisi büyüktü. :)

Sonra filmin animesinin olduğunu farkettim (Çizgi filmmiş deyip geçmeseydim şu an anime izliyor olmazdım.Çünkü:Filmde olayları L çözüyor.Animedeki son beni hayal kırıklığına uğratırdı.)

Geçtiğimiz yaz ilk Naruto'yla animelere başladıktan sonra Death Note'yi fark edip izledim neler olucağını bildiğim halde sıkılmadan izlemediğim tek animedir yine de. Bende yeri başkadır Sonunu saymazsak. :P

9. Gidecektik = (Ben ve Yangire arkadaşım gidecektik ya

Resmi ekleyen

) yanlış anlaşılmasın yani :)

Daikirai diyosun yani :D ama doğru söylemişsin yarın bir beğeneyim bu sözü bugünün hakları erkenden bitti

Bu arada itiraf ediyorum yeni öğrendiğim ve beni şok eden bir şey gördüm

Resmi ekleyen

Hö. :o

İmkansız. Ya Naruto'nun seyuusunu gördükten sonra bir daha seyuu şoku yaşamam diyodum bende. :P

Daha neler görücez bakalım. ^_^

İtiraf ediyorum; Elfen Kied şokundayım. :wacko:

10. Arigato gozaimasu. :rolleyes: :lol:

bi kaç gün çok uzun geliyor ya :D

Bu da bütün gün boyunca okulda çizdiğim resim ilk iki ders bir minato nun elini oturtmak için uğraştım o ayrı mesele :lol: :D

Resmi ekleyen

Harika olmuş. :o

Ama çizgisiz kağıda çiz yine de. ;)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.