Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Üzüntülerin sınav haftasına denk gelmesi o kadar da kötü değilmiş aslında. Ders çalışırken bunalmak, kötü not alacağından korkmak, üşengeçlikle uğraşmak gibi kendi uydurduğun küçücük ama gözünde büyüttüğün sorunlar geride kalıyor. Sınavları ciddiye alıp çalışmaya konsantre oluyorsun. Hayatın gerçek zorlukları en çok lazım olan şey. Rahatlıktan küçük şeyleri dert etmeyip mücadele ediyorsun. Öyleyse karamsar olmaya gerek yok.:DKısaca zorluklar her zaman olacak. Olmalı da. (Yine ne diyorum ben)

2. Abnormal Summit ... :D

3. Of cok erken kalktim. Uyuyamam da simdi. Uykusuzluk ve yorgunluk cekmem ins. :D

4. Pc . .( Annem gel artik tamirden. Soz bi daha sana dandik demiycem. .D Telefondayken forumda mesaj atarken bile ıkınıyorum. Birkaç gun daha sabretcem artik :P.

5. Oh be. :D İtachi'li bölümlerim bile yarım kalmıştı. :@ Sonunda bir oturuşta güncele yetiştim. Mangayı baştan sona okumuş gibi spoiler yemiştim bi' aralar. Gelecek bölümde az çok ne olacağını bildiğim halde heyecan yaptım. :D Sıra Kuroko no Basket'te. B)

6. Gintama'nın filmini bekleyemiyorum artık. :D

7. Yaza attığım anime koleksiyonu ve hangisine başlamaktaki kararsızlık... :P

8. Yalnızın rahatlığına bir son verip eski halime döndüm.:D Sıkılmadım bu süreçte ama ilkokulda güvendiğim yanlış kişiler geldi aklıma.Yine yıllarca arkadaş olup en küçük uzaklaşmada(Bir süre başka şehre gitmek vs) onlarında benden uzaklaştığını görürsem, lafta kalan bir arkadaşlık olursa diye.:|Kendime geldim ama.:D Gerçi hala küçük bir güvensizlik var, etkisi geçer bir süre sonra.:|

9. Birine yapabileceğin en büyük kötUlük onu yok saymaktır. Sanalda gerçekten de böyleymiş.

10. Sınav sonuçları hala açıklanmadı. Ölüyooom. :(

11. Herkese hayırlı bayramlar. :)

12. Felaketler peşimi bırakmıyor bu yıl...

13. Hala ders çalışmaya giemeyen ben. :( Bir daha ara vermiycem. :@

14. Yuh bana. :D Tam rezillik lan. Ya bir insanın isim hatırlama özürlüsü olması çok kötü bir şey. Bir Üniversite isimlerini karıştırmadığım kalmıştı. (Biri beni öldürsün. :|) Neyseki çok geç olmadan fark ettim.

15. Panik-saf insanlara iyi hafiza verilmesin piliis. Tecrube edildi, onaylandi. Kendime guldum lan. :D Bjr de o hizi kontrollu bir sekilde tekrar yakalarsam wowowowow. *.*

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.