Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Of yine spoiler yedim. :D Neyse bu spoiler i görmemiş olsaydım narutoyu izlerken hiç zevk almazdsım hele bu bölümlerde...

En sevdiğim gün artık cuma değil perşembe :D ama bir hafta boyunca sadece 20 dk için bekliyorum ve doldurma saçma sapan bölümler var :(

2. hoş geldin Selcan :)

Bir sitede üşenmemiş bu kadar yazmış bende hiç değilse iki dakkamı ayırıp okuyayım dedim :D

Aslında hobilerimi birisi sorsa resim çizmek,öykü yazmak vs. vs. ve uyumak derim yani :D e kim sevmez ki uyumayı :D neyse lafı daha fazla dolandırmıyım arkadaşların sorduğunda hiç çekinmeden söyle bence :D :)

iyi eğlenceler :) iyi forumlar :)

3. başka bi sitede ismimi songena yapıcaktım ama öyle nickli üye vardı :D bende songena2 yaptım her yerde kaldı işte öyle :D

songena nın anlamına gelicek olursam : çocukluğumda canım sıkıldığında televizyonu açıp kore dizileri izliyorum da benim gibi resim çizmeyi seven bi kız vardı :D çok da sevmiştim kendisini tahmin ettiğiniz gibi ismi songenaydı :) ilk başlarda isim garip geliyodu ama alışınca güzel gelmeye başladı :D ismin anlamını unuttum kim bilir kaç yıl önce izledim diziyi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.