Jump to content

darkreaper07

Kayıtlı Üye
 • Posts

  209
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by darkreaper07

 1. Oyunu kadar iyi olmasını umuyorum. Red'le oynamak çok zevkliydi. :D Onu bir anime karakteri olarak görmek gerçekten çok iyi olacak. Bu arada Pokemon, Pocket Monsters'ın kısaltılmasıdır. Çoğu kişi pokemonu animeyle tanıyıp değerlendirdiği için günümüzde ilgisi azalmakta. Bence bu oyunların satışının artmasına da yardımcı olabilir. Zaten Pokemon X-Y satışına yakın başlıyor seri. :D
 2. Batman daha psikoloji ağırlıklı, daha yetişkin bir yaş kitlesine hitap ediyor. Bence batmani ünlü yapan en önemli şeyse bütün savaştığı kötülerin kendisi gibi biraz deli olması.
 3. Çizgi romanını güzel Spider-man'in. Çizigi romanı okumuş olan Andrew Garfield gibi bir oyuncunun bu karaktere bürünmesi büyük şans. Asıl kötü olan taraf hikayenin çok kaliteli olmaması. Bu arada herkes Marry Jane'nin Spiderman'in ilk sevgilisi olduğunu düşünüyor. Ama gerçek şu ki ilk sevgilisi Gwen Stacy olmuştur. Ayrıca Gwen Stacy, Black Cat(kara kedi-felicia hardy) değildir. Gwen az bilinmesinin sebebi çoğumuz daha doğmadan önce green goblin tarafından öldürülmesidir.
 4. Mangasını ya da oyunu animeye uyarlasalar çok daha iyi olurdu. En azından kaliteli birkaç dövüş görürdük (Red vs Gold gibi). Bu arada bu 6. sezon değil 6. generation(region da ayrıca). Gen 6 pokemonları çok iç açıcı değil.(özellikle starterları çok dandik) Pek de çok şey beklemiyor insan!
 5. Yorumun için saol. Ben de Stark'ı severim. Ama harcandığını düşünüyorum. Eğer animede gösterilen gerçek güçleri ise Barragan Stark'I yenebilir.
 6. Herkes Naruto'dan bir anket açmış. Ben de Bleach'i deneyeyim istedim. :D Eskiden Espada olanları eklemedim. Arrancar Saga sırasında Espada olanları bıraktım.
 7. Evet Naruto'dan başlatılmamalı. One Piece izlesin. Sonra diğer animeleri daha hızlı izler. Ben de OP'dan başladım. :D
 8. Lelouch vi Britania-Code Geass L-Death Note Urahara Kisuke-Bleach. Lelouch'taki zeka kelimelerle anlatılamaz zaten. :D
 9. Code Geass Boukoku no Akito 2 çıkacak! İnşallah diğer bölümler daha hızlı çıkar.
 10. 1-Lelouch vi Britania(Code Geass R1-R2) 2-Urahara Kisuke(Bleach) 3-L(Death Note) 4-Hyoubu Kyousuke(Zettai Karen Children Unlimited) 5-Erza Scarlet(Fairy Tail) 6-Alucard(Hellsing) 7-Roy Mustang(FMAB) 8-Saber(Fate Stay Night/Fate Zero) 9-Shiohouin Yoruichi(Bleach) 10-Mirajane Strauss(Fairy Tail)
 11. Çizgi romandan dolayı Iron Man'den nefret ediyorum ama yine de izleyeceğim. Bu aralar Marvel bayağa anime çıkardı. Örn: Blade, X-Men vb. Bu arada oradaki kötü karakter kim? İlk başta Ultron zannetim ama o değil sanırım
 12. (Opening 13)Ranbu no Melody çok güzel. O zaten en sevdiğim opening. Özellikle Full versiyonunu severim. Onun dışında İchirin no Hana'yı(Opening 3) da seviyorum.
 13. En güçlüsü şu anlık açıklanana göre Arceus'tur. çünkü evreni ve diğer pokemonları yaratan odur. :D
 14. Arceus. Filmini izlemeyenler izlemeli. Pokemon evrenin tanrısıdır. İlk pokemon. İlk varlık. :D Ama Mewtwo, Mew vb. efsanevi pokemonları da severim.
 15. Çok sevmesem de Aizen(Bleach) http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110708235849/bleach/en/images/a/ab/Aizen.png Jellal-Gerard(Fairy Tail) http://1.bp.blogspot.com/-X7ekDFfrjho/TaqbtdjblJI/AAAAAAAAAQo/bQkzQGEhbhU/s1600/gerard%2Bsmile.png Alucard(Hellsing) https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-52wu00BYbeLrlK9NOMjoXLkoIDBn9E_LJkeIoFssia6leJoY Ichigo(Bleach) https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpivEDPdBY6Ve7A2NP08vUmr7_YytCmBrh-xJYjUzRlwGEC7tZ Lelouch vi Britania http://nd03.jxs.cz/653/069/792b9ad96a_66963372_o2.jpg Light(Death Note) https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR8Fm0BpkN-8cLwY8-k3m20pMdz5vG4DQd-drQc4WJ3iT9nNtpxRg Minato(naruto) http://st.gdefon.ru/wallpapers_original/wallpapers/414311_minato_4_xokage_2000x1500_(www.GdeFon.ru).jpg Gigamish(Fate Zero) http://chikorita157.com/wp-content/uploads/2011/12/fatezero-ep12-scr1.jpg Şimdilik benden bu kadar. Dante'yi herkes koyuyor diye koymuyorum. Zaten herkes onun ne kadar karizmatik olduğunu biliyor. :D Not: Yenisi için aynısını söyleyemeyeceğim.
 16. Orochimaru shiki fuujin'in etkisini ortadan kaldırıp ardından Shiki Fuujin'le mühürlü olanları diriltti. Ama shiki fuujin'in uzumaki maskesiyle ne alakası var anlamadım.
 17. Lise 1 ve hepsi 5(kısaca takdir)! :D İnşallah gelecek yıllarda değişmez.
 18. darkreaper07

  Code Geass FC

  Beni de ekle! Code Geass çok güzel bir seri. Lelouch da çok kaliteli bir karakter. :D
 19. Gerçek hayatta işe yarar mı bilmem ama animelerde zeki ve havalı tiplerin peşinde çok kız oluyor. Örnek: Kirito, Light, Lelouch :P
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.