Jump to content

darkreaper07

Üyeler
  • İçerik sayısı

209
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

darkreaper07 kullanıcısının paylaşımları

1. darkreaper07

Kuchiki Byakuya [FC] (20 Üye)

Bunu ben açıcaktım ama :huh: Olsun beni de ekle. Byakuya favori bleach karakterlerimdendir. :D
  2. Bunun hakkında başka konu açıldı mı bilmiyorum ama Gerekli Şeyler Bleach dışında Hellsing ve Berserk'i de yayınlayacağını duyurdu. Hatta bununla ilgili yarışma bile düzenlendi. Göz atmak isteyenler için; http://www.facebook....&type=1 Sizce hangisi daha çok tutar?
  3. darkreaper07

Minato Namikaze FC (53 Üye)

Beni de ekle! :D
  4. darkreaper07

İchimaru Gin FC

Gin'siz Bleach olur mu? :D Beni de ekle. Ölünce az üzülmedim.
  5. darkreaper07

Death Note FC

Beni de ekle. L favori karakterlerimdendir. :D
  6. darkreaper07

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Bana bleach sevdirenler; 1-Byakuya 2-Zaraki 3-Ulquiorra'ydı. 4-Hollow İchigo(mugetsu da olabilir.)Hepsinin karakteristik özelliklerini severim. Özellikle o Ulquiorra vs İchigo'yu çok sevdim.Manga okumayan bakmasın alta. Ama 4. hariç hepsi öldü :(
  7. darkreaper07

Death Note Kuralları

İşte oradan yazıyorum bende. :D (ödüm koptu bi an)
  8. darkreaper07

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum Bleach fanı olmamın asıl sebebi Shiren Senbonzakura Kageyoshi'yi duyabilmekti.http://www.youtube.com/watch?v=nLA8lRMA-cI
  9. Birçok karakterin yaşamasını isterdim. :D Örn:Bleach'teki Byakuya, Death Note'daki L, One Piece'teki Luffy.
  10. darkreaper07

Death Note Kuralları

Nerede yazıyor?
  11. darkreaper07

Death Note Kuralları

Yorum için saol. Ben de kendime acımaya başladım. Şu an 3'te biri bitti.(4.cilt bitti kısaca)
  12. darkreaper07

Death Note Kuralları

Yorumlar için çok saolun. :D Bence kişi kendini hangi isimle kabul ederse o gerçek olur. Önemli olan kişinin düşünceleridir. Belki gelecek kurallarda yazıyor olabilir. Ben de şu an 10. cilde kadar var.(ve tam olarak kuralları ezbere bimiyorum)Belki 11-12'de de olabilir. :D Bu çok karışık bir durum.
  13. Herkesin bayramı kutlu olsun ve ödüller için tekrardan tebrik ederim. :D
  14. darkreaper07

Death Note Kuralları

İncelemedim ama belki diğer mangalarda yazıyordur bu olay. Bana kalırsa kullandığı isim geçerli olur.
  15. darkreaper07

İtiraf Köşesi

Bence unutmuştur. İtiraf ediyorum Kishimoto'ya ne kadar salak desemde hala manga okuyorum. :D Ben yazarken atma bir şey Yankı!
  16. darkreaper07

Death Note Kuralları

Yorum için saol. :D
  17. darkreaper07

Death Note Kuralları

3. cilt kuralları eklenmiştir.
  18. darkreaper07

Death Note Kuralları

Onlar mangada How To Use It bölümlerinde yazmadığı için yazmayacağım. Ama Spoiler olarak yazarım sonra.
  19. darkreaper07

Death Note Kuralları

Yorum için teşekkürler Taylan Abi. :D
  20. darkreaper07

Death Note Kuralları

Başka biri Death Note'a dokunana kadar sadece sahibi Shinigami'yi görebiliyor. Ben de ilk okuduğumda yanlış anladım düzeltiyim onu şimdi. :D
  21. darkreaper07

Heiwa.'dan birkaç çizik :)

Çok güzel olmuş eline sağlık.
  22. darkreaper07

Death Note Kuralları

Elimde olan mangalardan kuralları yazmaya devam edicem. Yorum için arigatou.
  23. darkreaper07

Death Note Kuralları

Daha da fazlası var. Bazılarının niçin konulduğunu ben de bilmiyorum. Bu arada yorum için teşekkür.
  24. darkreaper07

Death Note Kuralları

Teşekkür ederim yorumlarınız için.
  25. darkreaper07

Manga Üniversitesi Açılıyor

Çizimim çok kötü olsa da oraya gitmek istiyorum. Bu arada inşallah gerçekleşir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.