Jump to content

Hamza_Van

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Hamza_Van kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ryses, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Overlord; Bu animenin yarısını başka birşey yaparak diğer yarısında da zorla gözlerimi açık tutmaya çalışarak bitirdim, karakterler mi sıkıcı, hikaye mi klişe karar veremedim hiç sarmadı,

God of High School; Bu animeyi anlamakta güçlük çektim, tamam anime dövüş animesi ama geri kalan hikayeler çok kopuk, anlamsız. Zorla 8e kadar geldim ama dayanamadım bıraktım. 

One Punch Man 2. sezon; Overlordla neredeyse aynı, buna ek olarak ana karakter doğru dürüst ortada bile yok(olsa ne olurdu gerçi yine bir şey değişmezdi), 3. sezon duyurulsa izlemicem.

DanMachi; bildiğimiz fantasy tarzı animelerden fakat ısınamadım.

Bunlar dışında yine var Darling the Franxx gibi fakat onlara da ısınamadım.

Overlord opening ve endingleri için izlenir adamlar yapıyorlar yaa

2. HisokaMorow, 27.03.2021 - 18:13 tarihinde yazdı:

PUANLAYIN BENİ PLS <3 

Sanada Repost Atam:) 

-HunterxHunter{(hxh)(romantik değil ama Müqemmel)}

-Gakushen Toski Asterisk(The Asterisk War)

-Rakudai Kishi No Cavalry(Chivalry Of Failed Knight)

-Sword Art Online[(Favorilerimden)(SAO)]

-Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records(Akashic Records of Bastard Magic Instructor)

-Mahōka Kōkō no Rettōsei(The Irregular At Magic Academy)

-Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen(Our Last Crusade or the Rise of a New World)(Kimisen)

-Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka(Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?)

-No Game No Life(Çok Müq buda)

-No Game No Life: Zero(Filmi)

-Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou(Arifureta: From Commonplace to World's Strongest)

-Date A Live

-Hundred

-Infinite Stratos(IS)

-High School DxD

-Saijaku Muhai no Bahamut(Undefeated Bahamut Chronicle)

-Bladedance of Elementalers

-Seiken Tsukai no World Break(World Break: Aria of Curse for a Holy Swordsman)

-Anti-Magic Academy: The 35th Test Platoon

-Hybrid × Heart Magias Academy Ataraxia

-Darker Than Black

Fotoğraf atamıyorum.(500kb ne RIP)

ULAN HEPSİNİ ÜŞENMEDEN YAZDIM EMEĞE SAYGI(PUANLAYIN BENİ PLS <3)

-FROM: HisokaMorow

@HisokaMorow

Darker Than Black 1.sezon de onun dışında müq

3. Dr.Stone

Nanatsu no Tanzai

Goblin Slayer

Overlord

Attack of Titan

Tensei shitara Slime Datta Ken

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Highschool of the Dead

Ben-To

İzlediklerim arasında en beğendiklerim bunlar inşallah yardımcı olmuşumdur.Bi de yeni çıkan animelere bakmanıda tavsiye ederim güzel isekai animeler var

4. Asami, 21.02.2021 - 23:46 tarihinde yazdı:

forumlarla çok aram yok açıkçası, kendi halimde takılır arada animelere yorum atar çıkardım ben. nerden esti kafama bilmiyorum kayıt olasım geldi, nasıl bir yer bana biraz açıklayabilecek varsa buyursun anlatsın. ayrıca 17 yaşındayım lise 3 öğrencisiyim anadolu lisesinde sayısal okuyorum. gayet klasik bir anime zevkim var farklı ıvır zıvırlarla çok işim olmaz shounen, dram, romantik, komedi, korku - gerilim animelerini severim spor animeleriyle alakam olmaz böyle yani, cevap vermezsenizde canınız sağolsun çok cevap bekleyerek yazdığımda söylenemez maksat bi izimiz olsun.

Hoşgeldin aslında bende yakın zamanda kayıt oldum canın sıkılırsa gez dolaş forumda ilginç konular oluyor bazen ???

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.