Jump to content

devil-may-care

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

devil-may-care kullanıcısının paylaşımları

1. devil-may-care

İyi günler arkadaşlar :D

Güzel mesajlarınız için teşekkür ederim hoşbuldum
  2. devil-may-care

İyi günler arkadaşlar :D

Hoşbuldum, kızların bazılarında taktiğim işe yaradı diye düşünüyorum hatta bir tanesine ödünç manga bile verdim :D Önemli olan tanıtmış olmamdı bence, farkındalık oluşması güzel bir şey. Link için teşekkür ederim bu arada Caprihorn'a
  3. devil-may-care

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Death Note Yuukoku no Moriarty Kuroshitsuji Shiki Mushishi Boku Dake ga İnai Machi Aoi Bungoku Series Yakusoku no Neverland Tokyo Ghoul Natsume Yuujinchou Barakamon Zankyou no Terror 91 Days B:the beginning Dororo Bungou Stray Dogs Noragami İnuyashiki Elfen Lied Şimdiye kadar izlediklerim arasında aklımda en çok kalanlar bunlar oldu
  4. Herkese merhaba arkadaşlar :) Ben 21 yaşında dönem 4 öğrencisi bir tıp fakültesi öğrencisiyim. Yaklaşık 7 yıldır anime izliyorum ve uzun süredir manga okuyorum. Çevremde çok fazla ilgi alanımın ortak olduğu birisini bulamadığım için burayı denemek istedim. Animeye başlama serüvenim aslında can sıkıntısından kaynaklanmıştı, yaz tatilinde, bu anime de neymiş diyerek başlamıştım (ilk animem Death Note'du :)) Lisedeyken tenefüslerde, o sıralar Tokyo Ghoul çok popülerdi, ben de sürekli Kaneki'nin resimlerini çizerdim ve arkadaşlarım bana animeci derlerdi :D Bir keresinde okula tablet getirmiştim ve kızları shoujo animeye başlatıp onları da bu bataklığa çekmeye çalışmıştım :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.