Jump to content

any_zero

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne any_zero kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yakın zamanda Jump'da daha önce gördüğümüz ismlerin yeni mangaları artmaya başladı . Bunları paylaşayım dedim .Şunu da söyleyeyim bu mangalar daha 10-20 civarında bölümü vardır , popüler olamayıp yakın zamanda da bitebilir. Bu mangalar İngilizce olduğu için okuyamadım. Yani nasıl olduklarını bilmiyorum. Okuyanlar fikirlerini yazarlarsa güzel olur.

Amano, Akira(k.h.reborn)-----Ron Kamonohashi: Deranged Detective

Shinohara, Kenta(sket dance)-------Witch Watch

Matsui, Yuusei(Assassination Classroom)-----The Elusive Samurai

Yabuki, Kentarou(to love-ru)------Ayakashi Triangle

Tite Kubo(bleach)------burn the witch(bunu çoğunuz biliyordur part 1 tek cilt şeklinde çıktı animesi var ama part 2 nin ne zaman geleceği meçhul)

Ishida, Sui(tokyo ghoul)------------Choujin X(daha 1 bölümü var)

şuan bulabildiklerim bu kadar.

JUMP kendi serilerini manga plus da ücretsiz olarak bazı bölümleri yayınlıyor oradan takip edebilirsiniz.

umarım yakın zamanda goril sensei  ve Asou, Shuuichi(saiki kusuo ) nin yeni hikayelerinin görürüz. 

2. Bence 10 yıla yakın biter.

2020 de 33 bölüm çıkmış. Daha hızlı gideceğini düşünmüyorum.

(tahminime göre)Wano yıl sonunda bitse. sonra raftelin başlıyacağından emin değilim. daha elbaf var. raftele ondan  sonra geçeriz . IM-SAMA mevzusu ayrıyetten açılacak  . shanks vs karasakal nasıl olucak onuda bilmiyoruz. 1200 bölüm civarı biteceğini düşünürsek bu iyi ihtimal 2028-2029 cıvarında biteceğini düşünüyorum biraz sallamasyon oldu ama oda nın sağı solu belli olmuyor. 5 yılda biteceğini asla düşünmüyorum

3. Golgo 13 ve birkaç tane seriye baktım ve baktığım seriler 40-50 yıl arası sürmüş ve sürmektedir.

Golgo 13 200 cilti devirmil 1968 den beri devam ediyor. Asıl mangakası ölmüş . Diğer mangakası  1936 doğumlu  ve hala seriye devam ediyor. Bu ne azimdir diyorum . One Piece in 10 yıl içinde bitse şükretmemiz lazım. Tabiki op ve bu serilerin popüleritesi farklı ve golgo tüm zamanların en çok satan 4. mangasıdır. One piece birincidir. Sizin görüşleriniz nelerdir ?  

4. Bence erken beklemeyin black clover yeni bitti. Pierrot yapacak bence .ne zaman çalışmaya başlandı da  ne zaman gelecek.tahminim 80 sen aşağı olmamalı 200 bölümdü mangada bazı yerleri uzatırlarsa güzel olur . 2022 anca gelir daha tarih bile yok ortada.kny bile yıl sonu gelecek.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.