Jump to content

pwith

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

pwith kullanıcısının paylaşımları

1. Tokyo Ghoul İşlenişi berbat olmasına rağmen fanları tarafından çokça yüceltilen bir anime olduğu için ister istemez bir yerde görünce tiksiniyorum. Zankyou no Terror İzleyen herkes övüyordu, konusu hoşuma gitse de olayların işlenişi sıkıcıydı ve karakter derinliği yoktu. 11 bölümlük olmasına rağmen yaklaşık 1 ayda bitirebildim. Darling in the FranXX Zero two adlı karakterin dış görünüşü yüzünden popüler olan, romantizm sahnelerinin aşırı yapmacık olduğu bir anime. Kakegurui Oyunların güzel olmasına rağmen kızların yaptığı hareketerden dolayı kalitesini düşüren bir anime. (Çizimleri çok ii bu arada)
  2. pwith

Çağrışım Oyunu

Code geass Muz, upa, mikrodalga (bütün soruları okuyamadım aynısı sorulmuş olabilir :I)
  3. pwith

Yeniyim(:

Hoşgeldin Fatmagül :) Charlotte Another Death Note Ansatsu Kyoushitsu Yakusoku no Neverland Boku Dake ga Inai Machi Bunny Girl Senpai 91 Days Jibaku Shounen Hanako kun One Punch Man Koe no Katachi Bunlar başlangıç için güzel animeler bence. Konusu hoşuna gideni izleyebilirsin
  4. pwith

Attack on Titan (139. Bölüm spoiler)

Aottan ne spoiler varsa yediğim için tıkladım ama bunu beklemiyordum skkwkskdk
  5. Herkese merhaba. Lise 2'ye gidiyorum ve yaklaşık 2 yıldır anime izliyorum. İzlediğim belli bir tür yok çoğu türden animeleri severim. Boş zamanlarımda kitap okurum, anime izlerim ve arada resim çizerim. Can sıkıntısından yeni kişilerle tanışmak ve sohbet etmek için foruma katıldım. Umarım iyi geçiniriz. Buraya anime listemi bırakayım https://myanimelist.net/profile/pwith
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.