Jump to content

admin43

Kayıtlı Üye
  • Content Count

37
  • Last visited

About admin43

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nanatsu no Taizai hariç diğerlerini izlemedim bakıcam teşekkür ederim
  2. Arkadaşlar ana konu olarak fantastik-aksiyon-doğaüstü olabilir pek farketmez ama içinde romantizim olsun ana konu olarak olmasın fakat arka planda romantizim işlensin. Sıkıcı olmasın yeter, bunun harici izleyebileceğim pek anime kalmadı sizin çok beğendiğiniz kessinlikle izlemelisin dediğiniz animeleri de önerebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.
  3. bana fantastik güzel az da romantizim olan saran bir anime önerir misiniz
  4. arakadaşlar mcnin en son sevdiği kızla evlendiği ve çocuklarını bile gördüğümüz anime var mı örnek olarak tokyo ghoul veya narutonun sonu gibi. Konu farketmez sıkıcı olmasın yeter
  5. İçinde "Death Note"daki gibi zihin kavgaları ve akıl oyunları ile birbirine karşılık veren mcnin süper zeki olduğu anime var mı ? Her konudan olabilir ama sıkıcı olmasın izleniğinde saran bir anime olsun. şimdiden teşekkür ederim
  6. aslında bir sürü var fakat bunlar ecchiyi içinde fazla barındıranlar diğerleri de ecchi fakat var mı yok mu belli değil (ben sana daha önceden önermişim bunları daha yeni farkettim o yüzden şaşırmışsındır kusura bakma dostum)
  7. High School DxD Prison School Yosuga no Sora Okusama ga Seitokaichou! Maken-ki! To Love-Ru Shinmai Maou no Testament Kiss X Sis Hagure Yuusha no Estetica Highschool of the Dead Kampfer Freezing Masou Gakuen HxH Ishuzoku Reviewers nande koko ni sensei ga Tsugumomo KonoSuba: Kono Subarashii Sekai ni Syukufuku o! Kaifuku jutsushi no yarinaoshi Seikon no Qwaser
  8. High School DxD Prison School Yosuga no Sora Okusama ga Seitokaichou! Maken-ki! To Love-Ru Shinmai Maou no Testament Kiss X Sis Hagure Yuusha no Estetica Highschool of the Dead Kampfer Freezing Masou Gakuen HxH Ishuzoku Reviewers nande koko ni sensei ga Tsugumomo KonoSuba: Kono Subarashii Sekai ni Syukufuku o! Kaifuku jutsushi no yarinaoshi Seikon no Qwaser Bildiklerim bu kadar içinde izlemediğin varsa hepsi iyi animelerdir.
  9. orta çağda geçen kılıç ustalı, büyülü mc nin en başta güçsüz yola çıkıp gittikçe güçlendiği bir anime. Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Tate no Yuusha no Nariagari Bunlar hariç.
  10. Teşekkür ederim ikisinede bakacağım
  11. orta çağda geçen kılıç ustalı, büyülü mc nin en başta güçsüz yola çıkıp gittikçe güçlendiği bir anime. (kalkan kahramanı hariç)
  12. High School DxD Prison School Yosuga no Sora Okusama ga Seitokaichou! Maken-ki! To Love-Ru Shinmai Maou no Testament Kiss X Sis Hagure Yuusha no Estetica Highschool of the Dead Kampfer Freezing Masou Gakuen HxH Ishuzoku Reviewers nande koko ni sensei ga Tsugumomo KonoSuba: Kono Subarashii Sekai ni Syukufuku o! Kaifuku jutsushi no yarinaoshi Seikon no Qwaser Bildiklerim bu kadar içinde izlemediğin varsa hepsi iyi animelerdir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.