Jump to content

admin43

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

admin43 üyemizin başarıları

1. admin43

Anime İstek ve Önerileri

Akıl oyunlarının döndüğü ve beyin yakan paradokslar barındıran bir anime önerebilir misiniz ?
  2. admin43

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar bana önce mcnin bir kıza aşık olduğu ama kızın onu sevmediği nefret ettiği ama sonradan mcyi sevmeye başladığı tarzda erkek mcli bir romantizim animesi önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
  3. admin43

Anime İstek ve Önerileri

orange hariç diğerlerini izledim
  4. admin43

Anime İstek ve Önerileri

Sağolasın, erkek mc istememin nedeni izlerken kendimi yerine koyuyor olabilmemden ötürü ama kız olunca duygular bana ulaşmıyor şu ana kadar 300-350 kadar her kategoriden anime izledim hepside erkek mcydi
  5. admin43

Anime İstek ve Önerileri

arkadaşlar mcnin erkek olduğu içinde dibine kadar romantizim ve dram olan birçok anime önerir misiniz şimdiden teşekkür ederim
  6. Teşekkür ederim, garip olan kısmı ne kadar yazmama rağmen türk animede bulamamam, ellerine sağlık.
  7. Geçenlerde instada görmüştüm böyle bir anime olduğunu ne kadar araştırsamda bir türlü bulamadım aga türkçe alt yazılı. Bilen var mı acaba yok mu bunun izleyebileceğimiz bir site
  8. admin43

Anime İstek ve Önerileri

Nanatsu no Taizai hariç diğerlerini izlemedim bakıcam teşekkür ederim
  9. admin43

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar ana konu olarak fantastik-aksiyon-doğaüstü olabilir pek farketmez ama içinde romantizim olsun ana konu olarak olmasın fakat arka planda romantizim işlensin. Sıkıcı olmasın yeter, bunun harici izleyebileceğim pek anime kalmadı sizin çok beğendiğiniz kessinlikle izlemelisin dediğiniz animeleri de önerebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.
  10. admin43

Anime İstek ve Önerileri

bana fantastik güzel az da romantizim olan saran bir anime önerir misiniz
  11. admin43

Anime İstek ve Önerileri

arakadaşlar mcnin en son sevdiği kızla evlendiği ve çocuklarını bile gördüğümüz anime var mı örnek olarak tokyo ghoul veya narutonun sonu gibi. Konu farketmez sıkıcı olmasın yeter
  12. admin43

Anime İstek ve Önerileri

İçinde "Death Note"daki gibi zihin kavgaları ve akıl oyunları ile birbirine karşılık veren mcnin süper zeki olduğu anime var mı ? Her konudan olabilir ama sıkıcı olmasın izleniğinde saran bir anime olsun. şimdiden teşekkür ederim
  13. admin43

Anime İstek ve Önerileri

aslında bir sürü var fakat bunlar ecchiyi içinde fazla barındıranlar diğerleri de ecchi fakat var mı yok mu belli değil (ben sana daha önceden önermişim bunları daha yeni farkettim o yüzden şaşırmışsındır kusura bakma dostum)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.