Jump to content

pambuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

35
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

pambuk kullanıcısının paylaşımları

1. Günaydın Pegasus abi nasılsın
  2. Güünaydın herkese 2 gündür ilk ben yazıyodum serimi elimden aldın asdfs
  3. Hawaymış yeni nickin hayırlı olsun
  4. 2 gündür açılışı ben yaptığım için süper asdafsdasdfsa sen nasılsın Pegasus abi
  5. pambuk

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Selam ben pek manga okumamış birisiyim hatta hiç desem yeridir aklımda k-on ile başlamak vardı ama kaldırılmış şuan kaguya-samayı okuyorum başka sıfırdan bakabileceğim manga tavsiyeleri arıyorum aksiyonla pek aram yok slice of life olursa güzel olur onun dışında ağır dramları kaldırmak istemiyorum şu dönemde ama söylerseniz daha mutlu olduğum bi zaman kesin bakarım
  6. Birinci bir yerden tanıdık geliyor ama çıkaramadım şarklar içinde ayrıca teşekkürler Günaydın selam
  7. Selamlar Kolay gelsin Ohayou Kemankech abiler banada taktik lazım acaba eskisi gibi bir bölüm anime bir ders düzenine mi dönsem
  8. Sen kötü olmuyorsun hiç abi maşallah diyeyimde nazar deymesin bende idare eder herzamanki gibi
  9. Güünaydın herkese Nasılsın abi naber
  10. xasthur dinlerken benzer hisler yaşıyorum ama daha genele yaymadım sadece xasthur dinlerken oluyor Sözlerinin farklı insanlara değilmi burda öyle insanlar fazla yok gibi çünkü ama sınıfım öyle değil bunu okur okumaz aklıma sınıftan 3-4 kişi geldi direk biri WhatsAppda kendini "sayın...bey"olarak kaydetmişti dmden nasılsın nbr gibi şeylere cevap vermeyen biri yaşaması için sebebi olduğunu sanmıyorumbu insanlar nasıl egoist olduki İçimizdeki kinide boşlattığımıza göre; Günaydın nbr
  11. pambuk

AnimeLines. anime karakteri taslak çizim dersleri-1-..

Neden , neden fotoğrafların hepsi gitmiş
  12. Çok kötü olmuş ama kendimi nasıl tanıtacağım hakkında hiç bir fikrim yok
  13. Merhaba naber her ihtimale karşı tanışalım istersen Ben pambuk liseye gidiyorum müzik dinlemeyi ve anime izlemeyi severim animelerde biraz yeni sayılırım 20 serim ancak olmuşdur genelde slice of life serilere bakıyorum favori animemde tab2 k-on
  14. Başarana kadar durmak yok asadfs , Bölümün neydi bu arada
  15. Bende dışarıya çıktım bi okula gitmek için iyi geldi onun dışında bişeyler yapmayı deniyorum hayırlısı sen nasılsın pegasus abi
  16. halletim sağolun eskiye döndük Geçmiş olsun zoro hala devam ediyormu Tünaydın ikindin ne diyeceğimi bilmiyorum klasik girişimizi yapalım ; Slm naber
  17. Seelam nbr, hemen giriş yapayım internet hızlandırma taktikleriniz varsa alabilirmiyim saracak dizi ararken becke bakayım dedim 360p olmasına rağmen baya dondu evde aktif olarak kullanan tek kişide benimsarmasına rağmen bıraktım normalde 4-5 bölüm izleyesim vardı
  18. Güüünaydın selam , haftasonları daha az aktiflik oluyor yada farklı zamanlarda aktif oluyoruz haftaiçi öylemi çoğunluğun dersleri aynı zamanda başlıyor ders yerinede buraya geliyoruz
  19. hiç bir fikrim yok oyun hakkında Günaydın İyi hafta sonları
  20. Yeni bir seriye başladım öyle 3dkanojo ohayonun videosunda görmüştüm ama pek ilgimi çekmemişdi demin başka bir serinin yorumlarında gördüm bi iki bölüm atayım dedim 3-gatsu ile sarmayacak gibi ileriye bırakırım sanırım Sen nasılsın nbr
  21. Yüklemeyi başardım sonunda , tab2 k-on açtım yansımamız çıkmış arkadaşımla ama neyse kendisine yokosuka no neverland izlettim gerçi 5-6 animeden bahsettim o onu seçti ama sarmamış yarım bırakmışdı Slm naber
  22. Aa buckethead Eğer istersen bu konu altına yazarsan daha iyi olur @Ohayou_Keremabi gittim okuldan dönünce iyikide gitmişim normalde akıllı tahtada anime keyfimi atacaktım ama (Error code: -200) yüzünden dosya yükleyemiyorum
  23. Slm nbr
  24. Yarın okula gidip gitmemek hakkında düşünüyorum çıkıp bi hava almak fena olmaz ama kalabalık olup olmayacağı konusunda emin değilim
  25. Selam nbr
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.