Jump to content

ldren

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

Yok

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ldren got a reaction from şamann in Bleach   
    bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekilde basladim ve cok sıktı 170 bölüm izledim dogru durust konu butunlugu yk yer yk zaman yk mekan yk tuhaf bi anime
    ama bleach her hafta düzenli takipcisi oldum kötülügü su oluyor bekleyip toptan bölümleri izleyince cok güzel oluo yoksa ewt bleach fazla bi ilerleme kaydetmiyor cok az sey anlatilio bir bölümünde yani doyurucu olmuyor .
  2. Beğen
    ldren got a reaction from Nisa Nur Özdemir in Bleach   
    bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekilde basladim ve cok sıktı 170 bölüm izledim dogru durust konu butunlugu yk yer yk zaman yk mekan yk tuhaf bi anime
    ama bleach her hafta düzenli takipcisi oldum kötülügü su oluyor bekleyip toptan bölümleri izleyince cok güzel oluo yoksa ewt bleach fazla bi ilerleme kaydetmiyor cok az sey anlatilio bir bölümünde yani doyurucu olmuyor .
  3. Beğen
    ldren got a reaction from discountsex in ( 10/ 10 ) Hakuouki Hekketsu Roku   
    sabirsizlikla bekliorum gercekten çizimleri cok güzel senaryo biraz daha iyi olaiblirdi ama ilk 3 veya bilemedin ilk5ime kesinlikle girer (:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.