Jump to content

sakasama

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

sakasama üyemizin başarıları

1. benim bu foruma yazdığım ilk yazı, gerçekten dayanamadım. muhtemelen önerdiklerimi herkes önermiştir yine de yazmak istedim. liseye yeni başlayan erkek kuzenime sırayla önerdiğim animeleri yazıyorum: -Shigatsu wa kimi no uso -Boku dake ga inai machi -Koe no katachi (film) -Haikyuu (kendisi aşırı anime düşkünü olmadığından dolayı devam sezonlarını izlemedi ancak kötü de bulmadı, onun tarzı değildi spor animesi, enteresan bir şekilde dramcı çıktı lkfdsjfs) -Charlotte -ReLIFE -Bakemono no ko (film) -Kimetsu no yaiba -Ghibli filmlerinin tamamı (kendisi 5 tanesini izledi) -3gatsu no lion -Barakamon şimdilik izledikleri bunlar :) Ansatsu kyoushitsu, Dororo ve Boku no hero Academia serisini de izletmeyi düşünüyorum. açıkçası bundan sonra önereceğim animeleri genel olarak daha çok seviyorum ancak küçük yaşta izlenirse tam anlaşılmayacağı için tam zevkinin alınamayacağını düşünmekteyim. kuzenim 17-19 yaşlarına geldiği zaman önermeyi düşünüyorum: -Fullmetal Alchemist: Brotherhood -Kiseijuu: Sei no Kakuritsu -Code Geass -Zankyou no Terror -Sakasama no Patema (film) -Psycho Pass -Hataraku Saibou (sayısalcı olmazsa izlemesin, biyoloji animesi bu :) ) -Shingeki no Kyoujin -Steins;Gate -Kono Sekai no Katasumi ni (film) -Zetsuen no Tempest -Toki wo Kakeru Shoujo (film) -Samurai Champloo -Ookami Kodomo no Ame to Yuki (film) -Kakushigoto -Saiki Kusuo no Ψ-nan yorumlarda gördüğüm Avatar:the last airbender'a kesinlikle katılıyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.