Jump to content

lili

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

lili kullanıcısının paylaşımları

1. Gerçekten mi? Merak ettim şimdi bu durumu hıssetme konusunda, yakın geldin o yüzden benzerlik yani. Bu arada üzülmek için izlemek de bi şeymiş :D
  2. Evet ben de severim normalde dram ama çok hissetme durumu oluyor bende karakteri o yüzden kaçıyordum dram türünden de bir şekilde alıştım, izliyorum yani ama yine de çok tercih etmem. :)
  3. Ben sevdiğim her animeyi tekrardan defalarca izleme potansiyeline sahibim ya :D O yüzden çok fazla dediğim gibi farklı animeler izleyemedim eskileri izlemekten. Sevindim gerçekten adına ben, herkes ister o şekilde bir aile ama maalesef, hayat. Teşekkür ederim, aynı şekilde ben de beklerim.
  4. İzlettiriyor gerçekten de. Ehm ben dram tarzı şeyleri çok izleyemiyorum o yüzden izleyememiştim, olayları anlattıkları için yoksa spoiler almam önemli değildi.
  5. Teşekkür ettim anlayış için. Ben daha başlarındayım ya :) İnşallah gönlünce olur. Ben de memnun oldum bu arada. Tabi nelerden zevk alıyorsan onları izlemek daha mantıklı. :)
  6. Hayatta bi amacın, hedefin olması gerçekten çok güzel sevindim adına. Ben de 20 yaşındayım. Ben her türde izliyorum ve benim de şu çok sevdiğim animeleri baştan açıp tekrar izleme huyum var bu yüzden çok fazla anime keşfettim diyemiyorum, hep eskiye dönüyorum. :D Bu huyumu da yeni yeni attım diyelim.
  7. Anladım, ben içe dönüklüğümden dolayı biraz cevap verirken zorlanıyorum, çekinme durumları oluyor ve ne yazmam gerekli diye düşünüyorum. O yüzden çok düz cevap verebilirim yanlış anlaşılmak istemem. Ehm şu an nana açık onu izliyorum zamanında izlerken spoi yemiştim ondan ötürü yarım bırakmıştım tekrar izlemek istedim. Sen ne yapıyorsun? Okul işi bende biraz sıkıntı bu pek konuşmak istemediğim bi konu yanlış anlamazsan eğer. Ben de 20 yaşındayım, ben emin değilim kaç sene olmuştur ama 2 sene kadar hiç izlemedim anime tekrar izlemeye başladım şu son 1 senede bu şekilde yani. Benim izlemem diyebileceğim bi tür yok sanırım hoşuma giderse izlerim :)
  8. Selaaam, hoş buldum. Teşekkür ederim ben de öyle düşünüyorum. Tanışalım evet ben de isterim bunu :) Iyi akşamlar.
  9. Iyi olmaya çalışıyorum diyelim. Sen nasılsın? :)
  10. Anladım, teşekkür ettim geri dönüşün için :)
  11. selam, şu an anlamaya çalışıyorum ortamı ilk defa bu şekilde bi girişim yaptım :) normalde epey bi içe kapanığım yalnızlık zorlamakta farklı bi şeyler yapmak istedim o yüzden. İyi akşamlar
  12. lili

Anime önerebilecek bir arkadaş istiyorum

yaşa göre düşünme bence bende 20 yaşındayım hala devam
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.