Jump to content

Luna6528

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

Luna6528 kullanıcısının paylaşımları

1. Bir şey mi oldu Ben de iyiyimm:) Güzelmiş yorumlarda bağlantısını anlamadığım şekilde zero two yorumları gördüm sonra bu şarkıyla editini gördüm özlemişim :*)
  2. Lananın şarkılarına yetişemiyorum sindire sindire dinliyim derken zslsğağwğw. Teşekkürler yarın bakayım ona da :)
  3. İyi geceleer. Sen de iyi bak. Evet evet öyle :))
  4. Evet biraz melankoli havası var ama sesi mutlu ediyor :)
  5. Herkese iyi geceler dilerim. Ve huzur bulduğum şu şarkıyı bırakıyorum. Sözleri de melodisi de çok hoş :')
  6. İyiymiş :)
  7. Kaç tane izledinn. Benim çok azıcık:(
  8. Aynen bir de ilk bölümlerdeki o heyecan sonlara doğru gidiyor. Fazla uzatmak iyi olmuyor.
  9. Aynn o kısımlara da geldim ben. Kira da iyiydi ama çok bağlamadı beni itici geldi. Uzun olunca sıkılıyorsun :/
  10. İlk defa gördüm ağaçwpqşwöwpwleösle çok iyii
  11. Hımm sğaşwğwpwwl pekii
  12. Yaverleri zğaçsşdğsş ben allison seviyordum üzülmüştüm ölünce. Tabi stiles da adamın hasıdır. Hepsini bitirmedim ama üşendim çok uzun.
  13. Ya öyle miymiş :( Ama olsaydı zaten bir olay olurdu di mi hiç olmadı garip bişi. Ben de iddia eden kişi olabilirim ????? yani belki bizim gibi dalgasına diyordur. Farklı kafalarda insanlar çok hoş oluyor bence. Belki onlardan biridir hehhh.
  14. Hahahahah bi kere benim wampir dişlerim var ölümüne kapışırız:))Hem sadece ısırıcaksın senin ordun olucaz:) Burdan aklıma teen wolf geldi dğsçepep izleyen var mı. Gerçi onlar wampir değil ama benziyorlar.
  15. Benim de alacakaranlık izlediğimde arkadaşlarımı vampirim diye kandırmıştım 1 sene önce oldu bu dpaşwşeşrl. ses kaydına almışlar ben maceralarımı anlatırken dinleyince çok güldüm zğaçsğaşwşw ama neden olmasın ki canım gerçek olabilirler :))
  16. Ühüğ ben de şükür öyle bir sorun yok direk uykuya geçiyorum rüyalarımda eskisine göre daha az maceralı ama yine de güzel. Burdaki bazı arkadaşlar da çekiyormuş. Hafif müzik dinlesen belki ya da kitap okusan gelebilir denemişsindir belki dpaşwpele. Aaa neden olmasın. Eğer olursan ilk beni ısır :))
  17. Hehehe evet bak doğru ?
  18. Rica ederim. Oh afiyet olsun. Ama biraz geç değil mi uykun açılmasın heheh? Ben de iyiyim öyle takılıyorum telefonla heh Ben de iyiyimm aynıyım hehe uyucam birazdan. Geçmiş olsun :) dikkat et kendine. Ben de iyiyim teşekkürler. Hoş geldin, geldiniz! Bir sürü yeni kişi var :)) ben de sanki çok eskiyim de hehehh
  19. Merhabalaar nasılsınız
  20. Merhaba iyi geceleer sana ve herkese ??️✨
  21. Oo kötü olmuş ben de geç yatıım 12 de kalktım zğaçeğwğ aynı senin gibi oldum. Soğuk suyla yüzümü yıkayınca biraz kendime gelebildim. Umarım açılırsın hemen
  22. Sana da İkili cevap verebildim kolaymış heh. İnşallah. bir şey mi oldu :)
  23. Sana da günaydın. İyiyim elektrikler gitmiş uzun süre yokmuş ders çalışacaktım :(( öyle kitap okurum artık. Senden naber :)
  24. Tam o sırada yağmur yağıyordu dışarıda :' Umarım teşekkürler. Bilinçaltım o kadar etkilenmiş ki yaptıklarımdan hepsini rüyamda gördüm sğsşeğawm.Hatta rüyamda arkada bu şarkı çalıyordu o kadar. Günaydınn herkese?
  25. Bu arada şarkı önerisi yapmak istiyorum günlerdir yüzlerce defa dinlesemde bıkmadım hala? Mükemmel bir şeyyy✨✨✨ Lana del rey chemtrails over the country club. Yorumlarınızı bekliyorum görüşürüz?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.