Jump to content

Luna6528

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

Luna6528 kullanıcısının paylaşımları

1. Hühühüü olsun artık burdan birileriyle konuşursun izlediysem benimle heheh. Listeme ekledim izlicem amaa haklısın sınavlarım yaklaştı bir de buna kafa yormamam lazım zaten zor ikna ediyorum çalışmaya xpsşsğswğ. Bu arada iyi geceler sana ve herkese:) Başım çatlıcak derecede ağrıyor. Çok fazla telefon ve video dinlediğim için maalesef ??
  2. İyi olur hehehhh. Evet ama öyle anime de sürekli aklında kalıyor o yüzden şimdilik kısa animeleri tercih ediyorum. Kısaysa izleyebilirim konuşuruz.konusu nedir? Bir şey izleyince onun hakkında deli gibi her sahnesini konuşmak istiyorum. Ama işte izleyen olmayınca kötü oluyor :(
  3. Hımm hiçbir bilgim yok onlar hakkında. Unutmazsam bakayım. Hayırlısıı senin için ??
  4. Sizli konuşmana gerek yok stresli oluyor xpsçsğaşaş. Ben de iyiyim. Ben de ilk defa oynuyorum zaten hiçbir şey bilmiyorum çözmeye çalışıyorum:') Doğru bağımlılık yapıyor ya. Bir de telefona indirdim maşallah bütün alanı kapladı silemiyorum da içim el vermiyor xğsşspeğ ne yapıcam bilmiyorum. En iyisi başlamamak.
  5. Hahahahaheh cümle biraz öyle gibi olmuş sorun değil dpaşwpaşeel. Gecelri ben de uyumazsam sarhoş gibi oluyorum böyle her şey komik geliyor en ufak şeyi bile yapamıyorum sşwçsğaşwlw. Bu arada sınavında başarılar hangi bölümü istiyorsunn.
  6. Ben de iyiyim uyurken çok mutlu oluyorum ya. O yüzden mutluyum şu an zğaçsğaşwşw.
  7. İyi akşamlar nasılsınız :) Gece gece terapi gibi şeyler yazmışsınız okurken çok haklılar oldum. Tabii uygulamak o kadar kolay değil. He birde aranızda the mobile legends oynayan var mıı
  8. Haklısın sonra onları çizmek insanı rahatlatıyor. Hemen yazıyım hepsini :)
  9. Bütün ana dersler var dğsşepplweo. Ama önceliğimi biyoloji kimya ya da matematikten yapıcam. Matematik çok fazla var o yüzden onu kenara ittim. Hepsinde çok var ama başlamadan bitmez maalesef??
  10. Ben de iyiyim öyle. Ders seçiyorum karar veremedim hhehee
  11. Ben de iyiyim işte düşünüyorum boş boş. Hangi eksiğimi kapatabilirim diye. Ama bir sürü var. Gözüm korkuyor. Bir dersten 40 vid çıktı sadece. Pişmanım ???
  12. Merhabaaanasılız bugünn
  13. Evet tipleri korkutucu bir de kanlı falan :D Neden acaba. Aslında çok eğlenceli. Ben de defalarca çok kötü düşmüştüm bisikletten bacağım falan mahvolmuştu bir kere cpsşğsğep ama seviyorum. Tabi eskidi kadar sürmüyorum :(. Ben de çok kötü bir şey olmadığı sürece hiç bitirmem ama işte onlar bitiriyor dğsşwçsğe. Aynen öyle sonra üzülen biz oluyoruz maalesef :'(
  14. Ben de korkuyorum ama çok eğlenceli olurdu. Hem diğer seçenekler bence bizim savaşabilceğimiz şeyler değil. Sonuçta robotlar ya çok korkunçlar duyguları da yok her şeyi yaparlar hüüh. Evet ya sorumluluk yok sadece oynuyorsun gün boyu çok güzel. Bir arkadaşımla uzakta bisiklet sürmek için zorla izin alıyordum annemden. En sevdiğim şeydi birlikte yapınca eğlenceli olurdu dşsçeğsşs. Ah o satan arkadaşlar zaten. Nasıl üzüyorlar insanı. Ben sekiz yıllık arkadaşlıktan yemesemde bi kaç defa bana da olmuştu gerçekten çok kırıcı. Şimdi ölsem barışmam onlarla.
  15. Cpsşğwşwğ He sen dersler bitince uyuyorsun öyle mii. Ben de ders çalışmak için diceksin bir kere daha tembelliğimi hatırlıcam sandım. Acilen başlamalıyım:(( İyi geceler sana. Uyanık olan herkese ?️?️?️
  16. Hımm iyiymiş. Erken bitmesini neden istiyorsun merak ettim ?
  17. Zğaşdşsğwlel ya geçmiş olsun. Bir şey olmaz ya unutmuşsun :) Ya aslında size geç gelebilir ama 8.30 da başlıyor ben uykulu oluyorum verimli olmuyor hem erken kalkınca acıkıcam şimdi. Sevmedim bu düzeni.
  18. 1.Zombilere karşıı kesinlikle. Kendilerine takığım ve ilerde olacaklarına inanıyorum. Ama korkuyorum da tabi. Az çok ne yapmam gerektiğini kestirebilirim filmler sayesinde. Ama diğerleriyle hiç alakam yok. 2. Soru ise çocukluğuma gitmek isterdim. Mahalle çocuğu halimi özledim. Bir arkadaşımla bağımı özledim.
  19. Oo iyiymiş. Benimde aynı iyi :)
  20. Aa noldu ki Benim de biraz moralim bozuldu. Ders saatlerimizi eski düzene almışlar sabah erkenden kalkıcam yine of
  21. Benimde iyi, dersteyim bi bitse keşke. Ben de çok azcık acıktım ama iftarı hayal ederek seviniyorum hehehh
  22. Selamlarr nasıl gidiyor
  23. Bende de yok heheh ama yine de böyle başlayanda varmış diye duydum o yüzden öyle dedim. Ben de arada içiyorum ama pek değişiklik yok:) Evet başladı küçükken güzel geliyordu ama çok uzunn..
  24. Ben de işte aynıyım iyiyim heheh. Sağ oll. Sana da geçmiş olsun. İnşallah iyileşiriz:) Bir de korona falan diye de biraz endişe oluyor ya o da kötü oluyor. Oruçta olacağından hasta tutmak zor olur hemen nane limon bişilerle atlatalım.
  25. Merhabaa iyi akşamlar nasılsınız? Ben gereksiz sevinçliyim performansı sonunda üşenmeyip hallettim çok az kalmıştı Hasta gibiyim biraz ama yine de üstümden atmak için enerjik olmaya çalışıyorum. Burnumun kenarları kıpkırmızı oldular
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.