Jump to content

Luna6528

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

Luna6528 kullanıcısının paylaşımları

1. İyi geceleer
  2. Çay bitmiş olamaz hühü:( İçemedim
  3. Ben de aynı işte iyi heheh Ya ikili alıntılıcaktım olmadı uçan bir kediye de söylüyorum ben de iyiyim sğşwlslslwağwğ
  4. Ben de iyiyim çay içicem hehehh
  5. Heyoo iyi akşamlar. Nasılsınız
  6. İyiyim senn
  7. Selam nasılsın?
  8. Deniyim artık napalım videolu koymasamda olur. Teşekkürler
  9. İstediğim gibi olmamış ya videolu nasıl koyucam ??
  10. Günaydın Bi aralar çok sevdiğim şu şarkı aklıma geldi atıyım dedim. Bu arada ilk defa şarkı attım oldu di mii
  11. Hahahahah yok ya gerçek yüzünde güzel ? Evet ya maalesef hıh??? Sağ oll heheehe ??
  12. çok iyi ya. Şanslısın baya. Bizim sadece matematikçide var şükür. Olmasa napardım bilmiyorum.
  13. Aaaaaaa sana bunu dedirttik ya! Büyük başarı yehuu Ama bu hocalar da anlatmayı bilmiyor ya. Ben ytden, bile daha iyi anlıyorum. Bizimki napıyor biliyor musun giriyor telefondan fizikçi küçücük ekran sonra eliyle yazı yazıyor hiçbir şey anlamıyorum hem de hevesim bitirdi. Diğeri gelmiş eliyle soru yazıyor kimyacı. Anlayana kadar canım çıkıyor bir de sayılar iç içe giriyor. Derste habire saydırıyorum. Öğretmensen ne yap et bilgisayar al kardeşim ya. Bizim hakkımıza giriyorsun. He olsa da bir şey anlamam o da ayrı adam düzgün anlatmıyor. Ben ondan iyi anlatırım. Bütün konuyu kendim hallediyorum maaşı ona veriyorlar poffff. Dolmuştum biraz kusura bakmayın xşaçdğaçwğwwçeş
  14. deniyorum ^^
  15. Afiyet olsun Ben de dersteyim işte kendimi derse vermeye çalışıyorum hehehh.
  16. Heyoo günaydın. napıyorsunuz
  17. Merhaba ben iyiyim sen Ahahahh lordun bu hale çok ürkütücü ya. İyi geceler herkese
  18. Yani ben kimseyi sevmediğim için bu durumda ne yapardım tam doğru bir cevap veremem. Aslında ben de ilk sarılma yani o kadar da büyük bir şey değil diye düşündüm ama yine de niye sarılasın ki. Bu sarılma ya senin için anlamlıdır bu durumda hala onu unutamamışsındır ya da öylesine bir sarılmadır e buna da gerek yok. Merhabalaşırsın o kadar. Şunu da söylemem gerek ne arıyor düğünde hahahahah.Görünce baya şaşırırdım. Unutmuşsam bir tepki vermezdim. Ama unutmama durumu varsa kötü olurdu. Ama sarılmaya gerek yok. Eğer eşim diyeceğim kişi isteseydi bunu, çok kırılırdım. Ne gerek var canım. Şüphe oluştururdu. Eğer doğru kişiyi seçtiysem zaten bunu hiç istemezdi. Ve herkese selamm
  19. Sana da
  20. Heheehhh :) eski şarkılarda ayrı güzel ama ya. Ben de umarım bugün çalışacağımm. Sana da kolay gelsin. İyi yaptın?
  21. Hehehe evet eski bir şarkı biraz. İyiyim sen nasılsın Evet bunu da biliyorum güzel ama o kadar duydum ki artık nefret etmeye başladım
  22. Aaaa bu şarkıyı çok severim ben. Günaydınn
  23. Haklısın ?
  24. Hhahaahha:) Sabah sabah yapamam kii Benim açıyor az da olsa hehheh.
  25. Kızma abi lütfen artık baydı yani Eskiden pür dikkat dinliyordum artık olmuyor. İyiyim telefonla uğraşıyorum uykum açılsın diye hehehehh sen nasılsın
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.