Jump to content

Luna6528

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

Luna6528 kullanıcısının paylaşımları

1. Ben de sürekli dalıyorum. Kafamı bi kaldırıyorum ders bitmiş :(. Hak veriyorum kimya da sıkıcı geçiyor ya. Günaydınn bu arada herkese
  2. Ben de iyiyimm sabah biyoloji var diye üzgünüm hühüü
  3. Heyoo iyi geceler herkse. Nasılsınız ?
  4. Şükür değilim şimdilik :) İnşallah diyebilirsinn Pekii teşekkür ederim. Dc kullanmayı hiç bilmiyorum denerim. Twitter adresini de alabilir miyim Birinden atarım artık. Çok meşgulsen rahatsız etmek de istemem. Malum doktor olucaksınn?. Yok alınmam tabii ki. Teşekkür ederim ilgilendiğin içinn. Aa öyle miymiş. Evet artık unutmam ben de Günaydınnn homhom abla Ve herkese günaydınn
  5. Kolay gelsinn İyi geceler herkese
  6. Merhabaa. Ben de yeni sayılırım hehehh. İyiyim sen ??
  7. Tanıştığıma memnun oldum Ben de luna. 16 yaşındayım. Lise bire gidiyorum. Tıp mııı? Tebrik ederim. Ben de tıp okumak istiyorum yani düşünüyorum. bu konu hakkında bana bilgi vermek ister misin çok mutlu olurum:) Tabii ki bir sebebe gerek yok sadece hoşuma gitti. Herkese farklı isim bulmak zor olmalı. Evet aslında lune ay demek ama ben bu ismi de çok seviyorum benzedikleri için bunu kullandım :) Çok beğendim teşekkürler
  8. ^^Hoş buldumm. Herkese farklı isimle sesleniyorsun aranızda bir muhabbet sandım ama sanırım sen uyduruyorsun. Ay kız demenin sebebi nedir?. Beğendim yanii
  9. Evettt fikirlerini merak etmiştim ama gece öğrenmek istemiyorum bilinç altıma fazla işlemiş ve rüyamda gördüm korkunç bi şekilde. Gündüz vakti yapalım bunu heheeheh:))
  10. İyi akşamlar bu arada. Nasılsınız. Her gün farklı biri oluyor? Baya büyük bir grup burası
  11. Teşekkür ederimm??
  12. Hım teşekkür ederimm?
  13. Selam. Bir şey sorucam burda konu takip etme özelliği gibi bir şey yok mu? Her zaman bakmak istiyorum ama çıkınca kayboluyor. ?? ben bulamadım maalesef.
  14. Aynen biliyorum ama uyumayı seviyorum ben o yüzden maalesef yeterli olsa da az gibi geliyor sğsşespc
  15. Hayır diğer günlere göre erken bile uyudum ama hiç yetmiyor ??
  16. Benim çok uykum var hühüh Siz nasılsınız?
  17. Yaa kötü olmuş ben de okuyim dedim açılmadı. Umarım bulursun ??
  18. Hikayesi ve karakterler çok hoşuma gitti benim heheheh. Özellikle zero two. Şu an kokoranın beklenmedik şeyler yaptığı yerdeyim şoklardayım ağağepsked
  19. Tmm sağ oll :)
  20. :) Bitmedi spoi verme ama çok güzel değil mii. Bunun tarzında anime biliyorsan söyleyebilirsin bir de
  21. Hahahahaeheheh minnakızz İyi öğlenlerr bu arada. Darling in the franxx izleyen var mı. Biriyle çok fena konuşasım var bunun hakkında.
  22. Ben de öyleyim... Korku hiç izleyemem izlesem de günlerce unutmam. Ama gerilim baya izlerdim uzun zamandır izlememiştim. Ama bu filmde korkuda vardı. Tövbe bir daha da izlemicem keşke unutsam :''( sana da iyi gecelerr
  23. Ben de bugün izledim de pek ürktüm. Beklediğimden gerilimli çıktı. Enerjim düştü baya dğsğspr. Kendimce bir şeyler çıkardım ama farklı bir bakış açısı için fikirlerin varsa paylaşır mısın
  24. İyi akşamlarr, the platform izleyen var mı
  25. Haklısın öyle oluyor. Umarım başlayabilirim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.