Jump to content

Luna6528

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

Luna6528 kullanıcısının paylaşımları

1. Zğağwğwğw üzgünüm ama gerçekler.. Anlamıyorum da açıkçası. Boş vakit kaybı. Ama yine de vicdanım rahat etmiyor dinlemeyince.Sınav zamanı bütün konuları kendim hallediyorum her türlü??
  2. Kolay gelsin. Hiç dinlemek istemiyorum??.Bütün derslerde eksiğim ama çok sıkıcı artık ya.
  3. Hımm. Ben de dersteyim ama telefonla ilgileniyorum işte hühühühüh
  4. Selam napıyorsunuz ??
  5. Heheheheehh sevindimm. Ben bugün hiç anime izleyemedim oysaki enn heyecanlı yerine gelmiştim hoff ya:(( Ben de teşkilat izliyorum TRT1 de izleyen var mıı?
  6. Birazını dinledim araya bir şeyler girdi o ara.Bitiricem merak etme? ahahah evet öyle oluyor . Ay çok işim var bitiremiyorum. Sabahtan beri projeyle uğraşıyorum ama daha çok var????
  7. Tamam onlara da bakıyım.Öncelikle senin önerdiğin şeylere hiç benzemiyorlar beğenemeyebilirsin ama yine de karışık her şeyden ekledim:) 5 seconds of summerdan youngblood, teeth, easier(en çok beğendiğim bu) Death note endiydi aşşşşırı seviyorum the WORLD nightmare. Türkçe yüksek sadakat kafile güzel. Xxxtentacion sad, changes güzel. Why dont we grubundan dont change,unbelievable güzel. We the King sad song çok seviyorum çok üzücü bir havası var adı üstünde xğsçddpdş. Seksendört kendime yalan söyledim severim. Rihanna cry iyidir.Alec Benjamin if ı killed someone for you, the colonels journal ikisini de dinleyince efkar basıyor. Billieden 18.08.2018 öneririm bu da tam ağlamalık. Xxx öldüğünde yazmış ühüühühhü :( Lanamdan dark paradise, carmen, radio, born to die, fuck it ı love you güzeldir bunlar. Panic at the disco LA devotee. Linkin park in the end, aurora run away, the neighbourhood sweater weather (biliyorsundur bence)bu gruba bakabilirsin yine güzel şeyleri var. Onun haricinde soft sever msin bilmiyorum yaşlı amca dinliyorum bu aralar bakabilirsin.Hoh be yoruldum. Fikirleri belirtmeni istiyorum^^
  8. Daha hepsi bitmedi. Bittiği kadarıyla söyliyim. Şarkılarr garipti. Soft müzikler dinleyen bana göre çok sert geldi? Harakiri grubu mesela bana fazlaca yorucu geldi. Rammstein sonne güzeldi. Bi tık daha sakindi o yüzden beğendim. Amon amarath raise your horns güzeldi. Arada gaza gelmek için dinleyebilirimm. Genelde klipleri de oldukça korkunçtu. Sanırım ben bu kadar ağır metal dinleyemem onu farkettim Ve şöyle bir şey farkettim memento mori Türkçe çeviri dinliyorum şu an. Dinlerken altta qw isimli birinin yorumu vardı. Sen de bunu kullanıyorsun acaba senin hesabın mı diye düşündüm sğsldkdsğ.
  9. Merhaba
  10. Selamm
  11. Aaa anladım şu müzikle ilgili dediğin kelimeleri bilmesem de odşweçsğe Sorun değil:) herkese günaydınn
  12. Neden utandın heheeh Yok eziyet olmaz ama sen bilirsin tabii. Aklıma gelince öneririm. Duman sevmiyor musun biraz ciddi oldu ¢_¢
  13. Omgggg bunu yazarken yorulmadın mı. Baştan söyliyim ellerine sağlık. Okurken şarkılar hakkında aşırı bilgili olduğunu düşündüm. Hepsini teker teker dinlicem yarın(kulaklık yanımda değil dowleğeş) Bu arada çalarken söylüyor musun. Buraya atabilirsinn dinleriz:) Hım sanki sana ne söylesem küçük kalıcak gibi geldi:) Lana del rey şarkılarını çok seviyorum öneririm(let me love you like a woman bu aralar favım) .Türkçe duman-hayatı yaşa öneririm. Biliyor da olabilirsin. Söylediğin şarkıları bilmediğim için ne önersem bilemedim açıkçası.Türkçe şarkılar dinliyorum o yüzden yabancı şarkı kıtlığı çekmeye başladım d9weşğsç.Ne tarz istiyorsunn
  14. Pekii :) Hımm evet çekmişsin biraz. Bazı özellikler o kişiyle de alakalı olabilir :p
  15. Uuu garip. Evet pek değil yine de teşekkür ederim:). Böyle sorulunca aklına gelmiyor insanın. anlıyorum seni huh
  16. Teşekkürlerr. Hiç bu tarz dinlememiştim. Biraz ürkütücü geldi bana:D İngilizce dinliyorum genelde. Pek seçmiyorum hoş geliyorsa dinliyorum. Genelde Slow hehhe
  17. Şarkı önermek isteyen var mııı. Güzel olsun lütfen ????
  18. :P aa yay tanıdığım var. Her konuda fikir belirtmeye ve tartışmaya bayılıyorlar genelde.Sen de öyle misin sğsşeğeç Akrep burcunda ne var kii
  19. Pekii:). Seninde kandilin mübarek olsuun
  20. Zaten bir burcumuz var bu niye var dğsşsel. Bir ara bakayım ben de hehhehe:P
  21. Saçma olmuş ya o kadar şeye ne gerek var xğsisşerdü evet karışıkmış
  22. Öğlen olmuş evet ya. Gün bitiyor hemen. Ooa çok karışık ay burcuda neymiş ne anlama geliyor.
  23. Hım kova tanıdığım yok ben de bilmiyorum dpsşeğdld. Ben başağım. Herkes farklı burç çıktı hehehh.Özelliklerini atcaktım ama çok uzunmuş :(
  24. Hımm bence ikizleri fazla abartıyorlar gayet normal bir burç dğsşessps. Benimki başak
  25. Aa öyle çekilme falan mı oluyormuş bilmiyordum. Ben başağım:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.