Jump to content

Luna6528

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Luna6528 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. jesustod7, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Sondakini yaşıyorum ben yıllardır xd Genel izleyici kitlesinin izlediği animeleri izlemediğim için, çünkü sevmiyorum çok yüzeysel geliyor Naruto, Kimetsu no Yaiba, One Piece, Dragon Ball vb. izlediğim animeler hakkında konuşabileceğim birileri olmuyor genelde. Ergo Proxy 23 bölüm ama biraz kafa yorulması gereken bir anime, sanırım sınavların var ya da ona benzer bir şey bittikten sonra izleyebilirsin eğer istersen. 

Hühühüü olsun artık burdan birileriyle konuşursun izlediysem benimle heheh. Listeme ekledim izlicem amaa haklısın sınavlarım yaklaştı bir de buna kafa yormamam lazım zaten zor ikna ediyorum çalışmaya xpsşsğswğ. Bu arada iyi geceler sana ve herkese:)

Başım çatlıcak derecede ağrıyor. Çok fazla telefon ve video dinlediğim için maalesef ??

2. jesustod7, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam sen diye hitap edeyim. xd benim için Anime izlemek daha kolay geliyor yer kaplamıyor hem izleyip geçiyorsun, oyunlar son zamanlarda çok yormaya başladı beni. İstersen Ergo Proxy bitirebilirsin ? sonra bunun hakkında konuşuruz. (Ergo Proxy konuşucak kimse yok da)

İyi olur hehehhh. Evet ama öyle anime de sürekli aklında kalıyor o yüzden şimdilik kısa animeleri tercih ediyorum. Kısaysa izleyebilirim konuşuruz.konusu nedir?

Bir şey izleyince onun hakkında deli gibi her sahnesini konuşmak istiyorum. Ama işte izleyen olmayınca kötü oluyor :( 

3. jesustod7, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar, iyiyim siz nasılsınız? Bağımlılık yapıcı şeyler olduğu için, MOBA oyunlarından tamamen arındım 2015-2019 arası Dota 2 oynuyordum artık kullanmıyorum temizim yani. 

Sizli konuşmana gerek yok stresli oluyor xpsçsğaşaş. Ben de iyiyim. Ben de ilk defa oynuyorum zaten hiçbir şey bilmiyorum çözmeye çalışıyorum:') Doğru bağımlılık yapıyor ya. Bir de telefona indirdim maşallah bütün alanı kapladı silemiyorum da içim el vermiyor xğsşspeğ ne yapıcam bilmiyorum. En iyisi başlamamak. 

4. DinginKurbaga, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Niyaha uyur gezer buldum.

Beynim cıvıdı çok takma sen beni  :onionfacepalmplz:

Hahahahaheh cümle biraz öyle gibi olmuş sorun değil dpaşwpaşeel. 

Gecelri ben de uyumazsam sarhoş gibi oluyorum böyle her şey komik geliyor en ufak şeyi bile yapamıyorum sşwçsğaşwlw. Bu arada sınavında başarılar hangi bölümü istiyorsunn. 

5. Ari01, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Ya aslında ben hayatın tehlikede olmasından çok zombilerin tiplerinden de korktuğum için diğerlerini seçmiştim. :D :D Yoksa her şekilde tehlikedeyiz zaten. :D 

Nedense hiçbir şekilde bisiklet sürmeyi sevemedim ben. Küçükken birkaç kere denedim ama sonra sevmeyince bıraktım. Belki biraz daha çabalasam sevebilirdim. Ama eğlencelidir eminim, hele bir de arkadaşınla sürmek. :) 

Ben aslında arkadaşlığımı asla kolayca bitirmem ya da isteyerek satmam onları. Sonuçta birlikte yaşanan anılar oluyor, onların hatrına canımı sıkan bir durum oldu mu olayı konuşarak halletmeye çalışıyorum. Şimdiye kadar sadece iki kişiyle aramız bozuldu, onlardan biri o kızdı, diğeri de sınırını çok zorlamıştı. Kimlerle arkadaş olduğumuza dikkat etmemiz gerekiyor. :/

Evet tipleri korkutucu bir de kanlı falan :D

Neden acaba. Aslında çok eğlenceli. Ben de defalarca çok kötü düşmüştüm bisikletten bacağım falan mahvolmuştu bir kere cpsşğsğep ama seviyorum. Tabi eskidi kadar sürmüyorum :(.

Ben de çok kötü bir şey olmadığı sürece hiç bitirmem ama işte onlar bitiriyor dğsşwçsğe. Aynen öyle sonra üzülen biz oluyoruz maalesef :'(

6. Ari01, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben zombilerden korkacağım için onların olmasını kesinlikle istemem. :D :sweating-onion-head-emoticon:Genelde zombili filmler izlemem zaten ya da bazen zombilere benzer şeyler çıkarsa filmlerde, direkt gözlerimi kapatırım. Bu durum bir keresinde sinemada başıma geldi hatta. :) Belki şimdi artık korkmam, bilmiyorum, ama yine de riske atmaya gerek yok bence. :D :sweating-onion-head-emoticon:

En güzel seçeneklerden biri bence de çocukluğa dönmek. Lise 2. sınıfım bu kadar iyi olmasaydı ben de çocukluğumu seçerdim. Ne kadar az sorumluluk o kadar iyi diye düşünüyorum. :) Benim de çocukluğumda bir arkadaşım vardı, o zamanlar en iyi arkadaşımdı, 8 yıldır falan arkadaştık. Ama sonra beni bayağı üzen bir şekilde sattı gibi bir şey oldu. :/ O yüzden şimdiki arkadaşlarımı tercih ederim

Ben de korkuyorum ama çok eğlenceli olurdu. Hem diğer seçenekler bence bizim savaşabilceğimiz şeyler değil. Sonuçta robotlar ya çok korkunçlar duyguları da yok her şeyi yaparlar hüüh.

Evet ya sorumluluk yok sadece oynuyorsun gün boyu çok güzel. Bir arkadaşımla uzakta bisiklet sürmek için zorla izin alıyordum annemden. En sevdiğim şeydi birlikte yapınca eğlenceli olurdu dşsçeğsşs.

Ah o satan arkadaşlar zaten. Nasıl üzüyorlar insanı. Ben sekiz yıllık arkadaşlıktan yemesemde bi kaç defa bana da olmuştu gerçekten çok kırıcı. Şimdi ölsem barışmam onlarla. 

7. Ucanbirkedi, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne kadar fazla uyursam kendimi o kadar enerjik hissediyorum ve mutlu oluyorum(kısacası tembellik için):embarrassed3-onion-head-emoticon:.

Cpsşğwşwğ He sen dersler bitince uyuyorsun öyle mii. Ben de ders çalışmak için diceksin bir kere daha tembelliğimi hatırlıcam sandım. Acilen başlamalıyım:((

İyi geceler sana. Uyanık olan herkese ?️?️?️

8. Ucanbirkedi, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Yanlışıkla fındık yedim dalgınlığıma geldi sonra abimin beni uyarmasıyla hatırladım:depressed1-onion-head-emoticon:.Hayırdır saat kaçta kalkman gerekiyorda moralin altüst oldu?:confused-onion-head-emoticon:

Zğaşdşsğwlel ya geçmiş olsun. Bir şey olmaz ya unutmuşsun :)

Ya aslında size geç gelebilir ama 8.30 da başlıyor ben uykulu oluyorum verimli olmuyor hem erken kalkınca acıkıcam şimdi. Sevmedim bu düzeni. 

9. Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz? 

1.Zombilere karşıı kesinlikle. Kendilerine takığım ve ilerde olacaklarına inanıyorum. Ama korkuyorum da tabi. Az çok ne yapmam gerektiğini kestirebilirim filmler sayesinde. Ama diğerleriyle hiç alakam yok. 

2. Soru ise çocukluğuma gitmek isterdim. Mahalle çocuğu halimi özledim. Bir arkadaşımla bağımı özledim. 

10. pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani ben de pek onun belirtisi yok gibi, inşallah da değilizdir. :D Haha ben dün kaynatıp içtim. :D Bakalım ramazan nasıl geceçek, ben de ilk gün hasta geçirmek istemem. :D Teravih de başladı... D: 

Bende de yok heheh ama yine de böyle başlayanda varmış diye duydum o yüzden öyle dedim. 

Ben de arada içiyorum ama pek değişiklik yok:)

Evet başladı küçükken güzel geliyordu ama çok uzunn..

11. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Oo merhaba, ben iyiyim, sen nasılsın? :)

Hahaha hadi hayırlı uğurlu ve geçmiş olsun. :)

Benim de boğazım ağrıyor biraz, inşallah ikimizinki de hemencecik geçer. :/

Ben de işte aynıyım iyiyim heheh. 

Sağ oll. 

Sana da geçmiş olsun. İnşallah iyileşiriz:) Bir de korona falan diye de biraz endişe oluyor ya o da kötü oluyor. Oruçta olacağından hasta tutmak zor olur hemen nane limon bişilerle atlatalım.:waiting-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.