Jump to content

Luna6528

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Luna6528 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bi bak bakalım. :D 

Sormak için anlaştınız mı? :D Gece geç yattım, bir de midem bi acayip yanıyor gibi ama herhalde geçer yakında. .D 

Söylediğim kişiyi bulamadım xpsşwğawşel değişti mi acaba. Hiçbiri benzemiyor. 

Geçmiş olsun. Benim hiç olmadı öyle bir şey o yüzden bilemiyorum. Hemen geçer umarım :) 

2. pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bizim yakışıklı bulduğumuzu pek bulmuyorlarmış, başka bir oğlan varmış genelde onu yakışıklı buluyorlarmış. :D 

Luna6528, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaa bu arada. Sınavlar ertelendi çok sevindim. Nasılsınız. Yeni birileri gelmiş :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Merhaba, haha geçmiş olsun hadi. :) Ben az garip hissediyorum. :P

Hahaha belki de benim dediğim kişidir o kişi xğaşeğwşeğe. 

Teşekkürler. Neden garip hissediyorsun :) 

3. syncdes, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydııın. Tüm enerjimi sömüren bir sınavdan çıktım. Sinirimden başıma ağrı girdi o derece. Pcyi kapatıp uyumaya gitmeden önce size bir selam vermek istedim. Uğrayamıyorum sınav haftası olunca. Özledim burayı, sizi. Neyse tez zamanda dönmem dileğiyle. Gününüz aydın, mutlu, huzurlu, enerjik olsun. Kendinize iyi bakın. 

İçeriği Görüntüle

Geçmiş olsunn atlattın ne güzeel. Biz de seni özledik ^^ 

Umarım hemen dönersin. Senin de günün güzel olsun :) 

4. syncdes, 26.04.2021 - 12:38 tarihinde yazdı:

Jinyoungie. Park Jinyoung. GOT7 diye bir kpop grubundan kendisi. Benim 2012den beri büyüttüğüm çocuğum. :D

pegasusejder, 26.04.2021 - 12:20 tarihinde yazdı:

Cing Young. :D İkimiz özellikle yakışıklı buluyoruz. :D 

Pekii bakayım ben de. Öyle gözüküyor zaten heheheh. Galiba GOT7 grubunda benim de sevdiğim bi oyuncu vardıı unutmuştum ? ismini de bilmiyorum ama yakışıklıydı heehheeei

DinginKurbaga, 26.04.2021 - 12:37 tarihinde yazdı:

Sahur yapıyorsan sahur sonrası direkt uyuma sıkıntı oluyor midede bir-iki saat uyanık kalmanı tavsiye ederim. 

İftarla sahur arası bol su içebilirsin. İftar rahatsız ediyorsa iki aşamalı yapabilirsin iftarı. Su, çorba, hurma tarzı bir şey yersin yarım saat bir saat sonrada yemeği yiyebilirsin o da rahatlatıyor.

Sahur yapıyorum da bir şey yemiyorum genelde. İftarda da tek çeşit yemeye çalışıyorum. Teşekkür ederim tavsiyeler için ^^

5. pegasusejder, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Metin kısmında yazarken yukarıda semboller var mesela "B" kalın yazdırır "I" harfi eğik falan, sağ tarafta "A" harfi görüyorsun oraya tıklayarak yazını renkli yapabilirsin, onun yanındaki şeyse yazının boyutunu ayarlar. :) 

İyidir, sen nasılsın? :)

Evet evet onları gördüm ama çok seçenek çıkmadı ben de xğsşseğeel. Teşekkürler :)

Ben de iyiyim sadece bi kaç gündür midem bulanıyor halsizim öyle ^^

6. DinginKurbaga, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba dost iyiyim sen nasılsın ^^

Bakındım ama bulamadım 

Ben de iyiyim öyle bakınıyorum *-*

blaze, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Sanırım kalınlaştırmak için kalınlaştırmak istediğin cümleleri seçip ctrl+B yapman gerek (ya da yazarken yukarıdaki B tuşuna tıklayarak ayarlayabilirsin). Renk için de altı çizili bir A harfi var yine mesajları yazdığımız yerin yukarısında, ona tıklayarak renk seçmen gerekiyor. :)

İyi gidiyor her şey, sen nasılsın? :- )

Altı çizili a ya tıklamıştım ama sadece siyah oldu :( teşekkür ederim yine de.

Ben de iyiyim aynı gidiyor her şey :) 

7. Pseudohomophylus, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın için 3 hafta geciktim Ay-kız :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Hayırlı geceler sana.

Nickim benim türettiğim bir kelime olduğu için google arama motoruna nickimi yazdığından karşına çıkar tüm hesaplarım ^^

Herkese selamlar ve hayırlı geceler :hi-onion-head-emoticon:

Aaa ismini unuttuğum tatlı abla???? Sorun değil meşgul olduğunu söylemiştin. Pekii öyle yaparım. Aslında bi gazla öyle değiştim zamanını almak istemiyorum önce İnternetten biraz araştırıyım. Yine de teşekkür ederim. Nasıl gidiyor ^^

8. pegasusejder, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Evet, evet ben de bi garip hissettim, yok kastığı falan oluyordu ama bu kadar uzun süreli girememe problemi olmamıştı. Neyse geçti gitti çok şükür. Sen nasılsın?

Hawa, 21 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba:victory-onion-head-emoticon: Bende alışmışım 404 hatasını görünce şaşırmıştım :DD 

Merhabaa biraz geç cevap verdim ama :) 

9. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Niye olmayasın? :D Her şeyin normal olması güzelmiş, aman anormallik bir durum olmasın. :D 

Evet mekanın sahibi mekanı çocuklara devretmişti o sıra. :D Gelemedim hiç, sonra bir baktım bayağı konuşulmuş, okuyamadım da... :D 

Sevdiğim dersler boş dersler o zaman mutlu olurum heheh. Aynn olmasın aman aman ?

Evet evet ben de bi eksiklik hissettim zaten:) Yeni dostlarla konuştuk güzel oldu

10. pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Derste olduğun için mi iyisin? :D 

Haha o neymiş ya? :D

Yok ya o yüzden iyi olur muyum sence pega abi @_@ yani her şey normal o yüzden iyiyim heheh. 

Dün akşam konuşmuştuk ama mekanın sahibi yoktu:)

Ohayou_Kerem, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Ben artık bir dersi ağlamada hocalara bel bağlamayı bırakalı çok oldu :D Gidip bir şekilde kendimizin araştırıp öğrenmesi gerekiyor çoğu zaman ki aslında hocalar da bunu istiyor sanırım.  İyi yanı da var, kötü yanı da :D

Şu an açıkçası hem biraz afyonum patlamadı, hem de gerçekten zor bir konu işleniyor. Allah'tan ki vizede çıkmayacak finale kadar rahatım :D

Ahh ah ülkenin sorunlarına girersek çıkamayız buradan :D Ama küçük çocukların, gençlerin interneti daha bilinçli kullanması gerek. Farkında bile olmadan birbirlerini siber zorbalık yapabiliyorlar. Bizde zaten meşhurdur, eskiden televizyona çıkartırlardı değişil tipte insanları, ünlü ederlerdi. Aynısı şimdi de tiktokta, internette oluyor. Ders almıyoruz ne yazık ki.

Aynn öyle aslında genelde kendimiz öğreniyoruz :)  hadi iyisin.

Evet hahahahh çıkamayız. sadece çocuklar değil herkes zorbalık yapıyor fazlaca. Çok kırıcı. 

Xpsçspaşwpepr öyle yapıyoruz nedense. 

11. Ohayou_Kerem, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler umarım kolay gelir :) Hani bazen dersin tek kelimesinden anlamadığın zamanlar olur ya, o tarz bir durum yaşıyorum şuan :D

Asıl saçma olan insanların bu çocuğu takip etmesi ne yazık ki. Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri de bu bence. İnsanları bu şekilde takip edip popüler yaparlarsa, insanlar da bu saçmalıkları yapmaya devam edecek... Kamu spotu gibi konuştum işe bak :D

Heh işte bu durumu çoğu derste yaşadığımı söylesem.. Hani bazen dinliyim diyorum yine de ne anlatıyor anlamıyorum. Kopuk olduğu için e bir de anlatışından dolayı :(

Umarım hemen anlarsın uyanamadığın için mi anlamıyorsun sen *-*

Evet bir de küçük çocuklar var  hepsinde telefon kandırılmaları çok kolay. Bunun haber yapılması falan bile onun ünlenmesini sağlıyor. Haklısın gerçekten. Sonra çok gerekliymiş gibi ülke fenomen yuvasına dönüyor.

Aslında şöyle biraz düşününce hem ülke olarak hem insan olarak o kadar çok eksik var ki kapatmaya zaman yetmez. Bugün derste hoca ekonomik eşitliklikten falan bahsetti çözüm kolay da yapan yok diyor. Haklı yani. He bir de şu tiktoktan çektikleri hiçbir yararı olmayan kişilerden ayda 50 bin kazanan varmış şok oldum yazık değil mi saatlerce çalışan hakkını alamayanlara.Neyse işte öyle :) 

12. Ohayou_Kerem, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin. Benim de aynı, dersim yeni başladı, şimdiden esnemeye başladım :D Umarım dayanabilirim :oniondesuplz:

Haha evet dün baya konuşmuştunuz o mevzuyu, pek haberim yok ama kendini vampir olarak tanıtmak da ilginç kafa cidden :)

Kolay gelsin sana da. Umarım ama saat geç uykun açılır bence :)

Evet ama saçma çünkü 20 yaşında biri yapıyor sırf takipçi kasmak için zğsşspzsps ve amacına ulaşmış @_@

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.