Jump to content

Luna6528

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Luna6528 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha yeni gelenlere çok yüklenmemeye çalışıyorum, az daha dursun gerçek yüzümü görür. :) 

Evet hocalar da bayağı sıkıntılar var, bu konuda hak veriyorum. :D Telefondan ders anlatmak mı... 

Hahaha içinden geldiği gibi patlayabilirsin sıkıntı değil. :D 

Hahahahah yok ya gerçek yüzünde güzel ?

Evet ya maalesef hıh???

Sağ oll heheehe ??

2. pegasusejder, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani tamam arkadaşlar dinlemeyin ders falan.

chiEFE06, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

Aaaaaaa sana bunu dedirttik ya! Büyük başarı yehuu:magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

Ama bu hocalar da anlatmayı bilmiyor ya. Ben ytden, bile daha iyi anlıyorum. Bizimki napıyor biliyor musun giriyor telefondan fizikçi küçücük ekran sonra eliyle yazı yazıyor  hiçbir şey anlamıyorum hem de hevesim bitirdi. Diğeri gelmiş eliyle soru yazıyor kimyacı. Anlayana kadar canım çıkıyor bir de sayılar iç içe giriyor. Derste habire saydırıyorum. Öğretmensen ne yap et bilgisayar al kardeşim ya. Bizim hakkımıza giriyorsun. He olsa da bir şey anlamam o da ayrı adam düzgün anlatmıyor. Ben ondan iyi anlatırım. Bütün konuyu kendim hallediyorum maaşı ona veriyorlar poffff.:nonono-onion-head-emoticon: Dolmuştum biraz kusura bakmayın xşaçdğaçwğwwçeş:onion_gomen_by_7anime7drawer7::suicideoniplz:

3. Hawa, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

1-) Gelinin yerinde siz olsaydınız, yani evleneceksiniz eskiden çok sevdiğiniz eski sevgiliyi düğünde gördünüz, ne yapardınız veya hissederdiniz?

2-) Damadın yerinde olsaydınız, yani eşiniz karşınızda eski sevgilisiyle sarılıyor falan, ne yapardınız veya ne hissederdiniz

Yani ben kimseyi sevmediğim için bu durumda ne yapardım tam doğru bir cevap veremem. 

Aslında ben de ilk sarılma yani o kadar da büyük bir şey değil diye düşündüm ama yine de niye sarılasın ki. Bu sarılma ya senin için anlamlıdır bu durumda hala onu unutamamışsındır ya da öylesine bir sarılmadır e buna da gerek yok. Merhabalaşırsın o kadar. Şunu da söylemem gerek ne arıyor düğünde hahahahah.Görünce baya şaşırırdım. Unutmuşsam bir tepki vermezdim. Ama unutmama durumu varsa kötü olurdu. Ama sarılmaya gerek yok. 

Eğer eşim diyeceğim kişi isteseydi bunu, çok kırılırdım. Ne gerek var canım. Şüphe oluştururdu. Eğer doğru kişiyi seçtiysem zaten bunu hiç istemezdi. 

Ve herkese selamm

4. pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aynen eski bir şarkı, daha çok benim neslim bilir gibi. :D 

Ben de iyiyim, birazdan ders çalışmaya kaöacağım. :)

Heee anladım, ben yıllardır dinlemiyordum geçen aklıma geldi buraya da atayım dedim. :D 

Heheehhh :) eski şarkılarda ayrı güzel ama ya. 

Ben de umarım bugün çalışacağımm. Sana da kolay gelsin. 

İyi yaptın?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.