Jump to content

Aksamov

Üyeler
  • İçerik sayısı

244
  • Son ziyareti

Aksamov kullanıcısının paylaşımları

1. Aksamov

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum; 17 yasındayum, niye abi demesün ki -_-
  2. Aksamov

İtiraf Köşesi

ya ezgiyle sehere abla, kereme abi, bana niye aksa diyorsun sen :angry:
  3. Aksamov

İtiraf Köşesi

Ezgiyle seher bunaklara ilgi duyuyorlar be yanki..
  4. Aksamov

İtiraf Köşesi

Sen ettiysen bananee bende edemezmiyim :angry: İtiraf ediyorum, ilkokul da bi kızın çantasına aşk mektubu bırakmak istemiştim :wub: , yanlış çantaya koymuşum, sonraki gün disiplindeydim :ph34r: (Disiplin çok sorun degildi de, herkes yanlıs anlamıstı ya ^^)
  5. Aksamov

İtiraf Köşesi

İtiraf edeyrum, hala hero baby yiyorum ^^
  6. Aksamov

İtiraf Köşesi

Canii.. İtiraf ediyorum, üsttekini okudugum andan itibaren, seherden korkeyrum
  7. Sevdalarımızın ahdına konsa da mühür. Sevdalarımızın altında mühürler çürür. c.A

8. Aksamov

Acemi Çizimlerim ^^

Yok ya beceremiyorum ben bu isi ^^ şu resim için saatlerce ugrastım, öyle özene bezene hazırladım koydum buraya, ama diger arkadaslara bi bakıyorum.. yok yok bende iş yok :P
  9. F2P oyun

1. Ecciel

Ecciel

Battlefield Play4Free ;)

10. CS çalışmıyor deli olacagım :/

11. Aksamov

Acemi Çizimlerim ^^

İlk çizimine göre oldukça iyi derken ne demek istedin pek anlayamadum ^^
  12. Aksamov

Acemi Çizimlerim ^^

Ehm teşekkür ^^ bu yastan sonra daha gelisirmiii bilmeyrum da hadi bakalum :D
  13. Forumdaki çizimleri bakındım biraz, been niye edemiyeyim dedüm, bide yarısma olacakmıs sanırım yakında, heyecan yaptum, tabiri caizse gaza geldim (kelimelerle aram pek eyi degildir, dogrumu kullandım? ^^ ) SAO dan Kirito'yu çizeyim didim. Ehm orjinal çizim: Bunlarda Ps le üzerlerinde azzıcık oynadıklarım :
  14. Aksamov

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece : 195-212 Bleach : 1-15 ( Devam edeyrum :ph34r: )
  15. tebrikler dereceye girenlere de, o kadar oyu kim ne zaman, nasııl verdi ? :blink:
  16. Oy nasıl kullanacagız acep?
  17. çok güzel dee biraz kasvetli olmus sanki ^^
  18. En Son İzledigim : Kardesimin SAO ya benziyor demesi üzerinde izledigim film "Next" kessinlikle öneririm "Sinemalar" sıralamasında en çok tercih edilen bilim kurgu,aksiyon çalışmalarından (8.3 almıs ^^) birisi. En Son Gittigim : Cehennem Melekleri 2 ^^
  19. Aksamov

En güçlü karakter sizce kim?

Henüz bi maharetini göremedik de şu konsey başkanı en güçlüdür diye düşünüyorum ^^ Birde şu Windy'nin hiç pullu halini göremedik onu çok merak ediyorum, o da aday bence :P -Tabii baş kahraman Natsu oldugu için ilerde hepsini tepeleyecektir :lol: Gildarts demis cogunluk ama şu 7 yıl aradan sonra gildarts'ın karsısına ilk çıkan rakibe karsı etkisiz kaldıgını gördük. Makarov'un da bi sürü saglık problemi ortaya çıktı kaç defa ölümün eşiğinden döndü, yakında bitirirler isini, yerine Gildarts'ı koyarlar ancak bana öyle geliyorki artık gildarts ı biraz arka planda tutacaklar. Edit: birde Zeref vardı o da olabülür ^_^
  20. Aksamov

Ejderhalar ve Natsu'nun olayı

evet bende izledikçe farkettim ^^
  21. Aksamov

Fan Art Çizimlerim

Daha çizimle isim olmaz benim bunları gördükten sonra ya, bosuna kendimi tüketiyorum.. ders te almadım diyorsun :blink:
  22. Dogum günü kutlu olu versin :P
  23. Aksamov

Üye Albümü

su konuya biri el atsada, gönderilen resimler ilk mesajda paylasılsa?sanırım konuyu açan kisi bırakmıs forumu :unsure:
  24. Aksamov

Üye Albümü

bakışları çok fena ya ^^ birde su bastakinin bogazında delikmi var banamı öyle geldü? :blink:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.