Jump to content

Mudur31

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Mudur31 üyemizin başarıları

1. Mudur31

Anime İstek ve Önerileri

Bofuri: lonca derken butun maceracıların toplanıp bir loncaya üye oldugu bir yer yok ama party var 2-3 kisinin beraber party kutup canavarları kesmesi gibi onun dısında istedigin hersey var Kami-tachi ni Hirowareta Otoko: Bunda lonca var ve gayet severek izledigim bir animeydi Mushoku Tensei Ore dake Haireru Kakushi Dungeon: bu tam aradıgın anime ama uyarıyım ecchi var Princess Connect! Re:Dive Uchimusume Sana önerebileceğim şimdi aklıma gelen bunlar var
  2. Mudur31

Anime İstek ve Önerileri

İzledim ama genede teşekkür ederim
  3. Mudur31

Anime İstek ve Önerileri

Danmachi yi izledim ama goblin slayer ve diger önerilerine göz atıcam çok teşekkür ederim
  4. Mudur31

Anime İstek ve Önerileri

Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken, Arifureta gibi animeler önerebilir misiniz? - Ama VRMMO ya da bir sanal gerçeklik oyunuyla alakalı animeler beni sıkmaya başladı o yüzden oyun animesi olmazsa sevinirim. - Birde karakterin animeye başladığım anda tanrı kadar güçlü olmasını sevmiyorum mümkünse Tate no Yuusha no Nariagari de ki gibi güçsüz başlayıp yavaş yavaş güçlendiği bir şey olmasını tercih ederim. Şimdiden teşekkür ederim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.