Jump to content

jesustod7

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    jesustod7 reacted to Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi geceleer 
  2. Beğen
    jesustod7 got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Ohayou_Kerem 'e ve herkese iyi geceler 
  3. Beğen
    jesustod7 reacted to kalikaa in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    çokta görmeye değer değil zaten, boşver :)
  4. Üzgün
    jesustod7 reacted to Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi geceler :D
    deme öyle be... 
  5. Üzgün
    Aa onu bitirdin demek. Güzel bir oyuna benziyordu, üzüldüm :( Oynadığın oyunun istediğin gibi bitmemesi nedir bilirim 
  6. Beğen
    Olur tabi ki ama sen buna hazır mısın? :D Benim müzik zevkim aşure gibidir, her telden bir şeyler var :D
    Teşekkür ederiz :D Müsait olursan seni de bekleriz :)
  7. Beğen
    jesustod7 got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Evet ? çok güzel bir geceydi teşekkür ederim ve afiyet olsun. :)
  8. Beğen
    Oo iyi yapmışsınız. İyi sohbetler şimdiden :D

Biz de @jesustod7 ile tüm gece şarkı dinledik, sohbet ettik. O esnada da ödevimi yaptım. Şimdi de sofraya oturacağım. 
  9. Beğen
    jesustod7 reacted to DinginKurbaga in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyiyim kardeş kurbağam  sen nasılsın ?
  10. Beğen
    jesustod7 got a reaction from DinginKurbaga in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyiyim ben de sağolun.
  11. Beğen
    Akşam 11? Napıyorsun kendine öyle :D Biraz görsellerine baktım oyunun, eğlenceli gözüküyor :D İyi oyunlar 
  12. Beğen
    Ne yapıyorum ben de bilmiyorum... teşekkür ederim sana da iyi dersler :)
  13. Beğen
    jesustod7 reacted to Ohayou_Kerem in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Kekkai Sensen'in ikinci sezonuna başladım 
  14. Beğen
    jesustod7 got a reaction from Ohayou_Kerem in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Serial Experiments Lain'i bitirdim.
  15. Beğen
    İyiyim gayet, ders çalışırken bayılmamaya çalışıyorum :D  Sen nasılsın?
  16. Beğen
    Aa olabilir, bu tarz hikayeler ilginç oluyor, sen anlat biz okuruz :D 

Evet çok dinlemek iyi değil, ben de normalde aşırı hareketli metal parçalara bayılırım. Bir ara çok abartıp o kadar art arda Metallica - Hardwired dinledim ki kalbim ağrımıştı adrenalinden :D Arada soft parçalar dinleyip rahatlamak lazım. Genelde Kaan Boşnak dinliyorum, çok rahatlatıyor nedense. 

Güzel gruplar. The HU'yu aktif olarak dinliyorum yazdıkların arasında, diğer ikisine çok hakim değilim. Skalmöld, Blind Guardian, Almora gruplarını severim folk metal olarak. (Gerçi Almora folk metal sayılır mı bilemedim şimdi, neyse :D) 
  17. Beğen
    Öncelikle Burzum Varg Vikernes'in (Eski adıyla Christian Vikernes) 1991 de kurduğu tek kişilik bir grup. Kendisi enstrümanları çalıp kendisi söylüyo yani, Filosofem'in kaydı sırasında (Dunkelheit'in bulunduğu albüm) gittikleri stüdyoda bulunan tüm enstrümanların çıkarılmasını odadan istiyor ve kasıtlı olarak kendisinin sahip olduğu en kötü mikrofonu kullanıyor o da bir kulaklık mikrofonu yani şimdiki kulaklık mikrofonlarından çok çok daha kötü bir kulaklık mikrofonu ayrıca direkt mikrofona değil kulaklığın içine bağırarak kaydediyor. Bunun sebebi nedir peki diyeceksin bunun sebebi dönemindeki tüm İyi bir prodüksiyon ile kayıt edilmiş Black,Death Metal Albümlerine ve sahiplerine karşı olarak bir tepki amacı ile yaptığı bir şey. Bir de kendisinin bir çok muazzam atmosferik,ambiyans müzikleri de var. (Burzum - Rundgang Um Die Transzendentale Saule Der Singularitat) Bunu dinleyebilirsin istersen, ama biraz iç karartıcı ve ismi uzun.

18. Beğen
    Şarkıların - Müziklerin insan üzerinde etkisi çok büyük cidden, farklı farklı müzik türleri arasında hızlı hızlı geçiler yaptığında ruh halinden ruh haline atlıyorsun garip oluyor. Rammstein'da çok severim ben çok klasik bir örnek ama, özgün bir tarzları var seviyorum. Till Lindemann <3  (Almora için Progresif  Metal yazıyormuş ?)
  19. Beğen
    Bu arada kirli bir ses olmasının altında çok güzel bir hikaye var, ama uzun olduğu için anlatmayayım. (İsterseniz anlatırım tabi)
  20. Beğen
    Gerçekten sert bir şarkı, Benim en sevdiğim türlerden biri Black Metal ama ruh sağlığıma iyi gelmediği için dinlemiyorum daha soft eski japon şarkıları iyi geliyor. Diğer metal türlerini de severim, folk metal olarak The HU, Guardans Of Asgaard, Wulfgar var sevdiğim ve şuan aklıma gelen çocukluğumda babam dinlerdi Folk Metal ben de dinlemeye o zamanlarda başlamıştım. 
  21. Beğen
    açtım dinliyorum şimdi ben de, benzer türlerde dinliyoruz sanırım. Ben de folk metal severim, burada baya kirli bir ses var ama müziğin tonu hoşmuş. 
  22. Beğen
    Afiyet olsun (: ben de Burzum - Dunkelheit dinliyordum, çok huzur verici bir şarkı.
  23. Harika
    İyiyim iyiyim tişkür ederim :) İftarda o kadar çok yemişim ki, sahurda 2 lokma yedim doydum, bunun haricinde gayet iyiyim :D
  24. Beğen
    İyi geceleerr 
  25. Beğen
    İyi geceler herkese.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.