Jump to content
  • Create New...

kimyon

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

1. hepsi çok güzel olmuş :) diğer animelerin çizimlerini de görmeyi isterim :)
  2. çok güzel replikler :) bende bleach a başlamayı düşünüyodum bu replikleri gördükten sonra daha da izleyesim geldi :) üşenmeyip bu kadar repliği yazdığın için tşk :)
  3. ilk çizimine göre oldukça iyi :) sonuçta çocukken başlanılması gereken ağır bir spor değil neden gelişmesin :D :)
  4. haporlör sonuna kadar açıkmış ya :( bide ben pain in shinra tensei deyişinin vidyosunu açtım :D gece gece ailecek ürperdik yav :D ehem neyse benim liste kabarık biraz :D az önce vidyo olayı yüzünden annemden azar eşittim ama ilk sırada pain var :D Pain (Naruto) Naruto (Özellikle gülüşleri dattebayo deyişi :D ) sasuke (naruto)) Uchiha İtachi(naruto) Hatake Kakashi (Naruto) gaara(naruto) Neji (Naruto) Zoro (op) Ace(OP) Monkey D. LuffyOne Piece bayılıyorum bu sese ya :D ) Usui takumi (kaichou wa maid sama) (gintama )gintoki
  5. TürkAnime nin tadı,tuzu,kimyonu :P :D :)

6. her ne kadar bazen uyuz olsamda sasuke :D sevmediğim için yakışıklılık konusunda oy vermezsem hakkını yemiş olurum :D
  7. haber için teşekkürler :) daha yeni bitirmiştim çok sevindim devam ediceğine :)
  8. sasuke neden sevilmiyor? 1-itachiyi öldürmeyi istemekle haklıydı ama 3.hokage olmasaydı kendi köyünü dostlarını ve masum insanları katledicek olan orochimarunun yanına gitti ne olursa olsun bu kadar iğrenç birinin yanına gidip eğitim almak istiycek yüzsüzün teki... Sasukeyi sevmeyip İtachiyi sevenlerin nedeni ne ? sasuke nin intikamdan başka düşündüğü şey yok gibi ... ama itachi 4 yaşında savaşı gören ve şavaştan nefret eden biri ... ve yeniden savaşın çıkıp binlerce insanın ölmemesi için sasuke gib gözü nefretten başka bişeyi görmeyen klanı yok etmek zorunda kaldı ve sasuke için öldü ... ve bazılarının "sasuke itachi yi sevdiği için böyle yapıyo" demesine gıcık oluyorum abisini kadar çok sevseydi itachi nin güvenmediği tobi nin yanında olmazdı.. ve sasuke bazen çok saf "neden tobinin sharinganını görünce hemen ameterasu aktifleşiyo?" diye üstüne düşüp düşünmedi "bu işin içinde bi şey var ki tobi ye güvenmiyo" diye düşünmek yerine orochimaruya gittiği gibi şimdi tobinin yanında...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.