Jump to content

kalikaa

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

kalikaa kullanıcısının paylaşımları

1. iyi benden de. spor yapmayı ben de düşünüyorum ama çok sıcak ve ben çok tembelim. voleybol oynamak güzel fikirmiş sana kolay gelsin :)
  2. selamlar. naber?
  3. iyi geceler :)
  4. ben genelde rockın alt dallarını dinliyorum
  5. o zaman witcher dizisini izlemediysen kitabını bitirdikten sonra da izleme :D keyif almayabilirsin
  6. iki sayfada bir post it yapıştırıyorum kitaba sen düşün :D şimdiden başla bence filme kadar tamamlarsın seriyi. ama filmi bir türlü çıkamayacak gibime geliyor :D
  7. vay haruki murakami mi okuyorsun :) bitirdikten sonra diğer kitaplarına bakmanı tavsiye ederim, çoğu da ince zaten. ayrıca illüstrasyonları da çok güzeldir :) bu kitabın ismini her gördüğümde de 1984 diye kafamda düzeltiyorum nasıl işlediyse artık içime kitap hahahaha
  8. dune diye bir bilimkurgu kitabı okuyorum
  9. sürekli olan bir koku mu bu? öyleyse çekilecek çile değil :/ dune okuyorum sen hangi kitabı okuyordun? :)
  10. kitap okuyorum sen napıyorsun? :)
  11. okul zaten bir şeyler olsa da uzasam derdinde :D
  12. vicdan azabından bir müddet sonra bi umursamazlık geliyor en sevdiğim aşamadır kendisi :D
  13. hepsini üst üste yaptıkları için başlarda güzel geçse de sonlara doğru beynin 'benden bu kadar abi ben kaçar' moduna giriyor :D
  14. teşekkür ederim öneriniz için :) ama maalesef ki ben kahve hiç sevmiyorum...
  15. günaydınlar. sonunda benim de sınavlarım başladı maalesef ki, yine bir uykusuzluk durumu :D umarım sizin gününüz güzel geçer
  16. iyi geceler :)
  17. merhaba, hoşgeldin. nasılsın?
  18. gizli gizli sevdiğin, söylemekten utandığın ya da kötü olduğu halde sevdiğin bir anime yani :D
  19. hahahaha cidden nasıl yapmışım onu. uyumamanın getirdiği dalgınlıklar hep bunlar :D senin miden nasıl oldu bu arada?
  20. selamlar, naber? ben bıraksam o beni bırakmaz hahaha klana dahil olduk bir kere
  21. hahaha bakalım. seninle de hep uyku hakkında konuşuyoruz vampirliği bize pasladın gittin :D
  22. hahahaha yok benim uyku zamanım tam da sınavlarla birlikte başlıyor
  23. günaydın :) sınavlarım daha başlamadı benim ama winter is coming :(
  24. foruma kulak burun boğaz mide doktoru lazım sanki :D
  25. hahaha dostum ben hiç uyumadım uykusuzluktan hiçbir şey olmaz :D midene de meyve iyi gelebilir eğer oruçlu değilsen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.